Резултати от 1 до 5 от общо 5

Нелоялна конкиуренция ...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    56
    #1

    Нелоялна конкиуренция ...

    Докъде стигнахме, тези няма да им го простя !



    http://hardwarebg.com/forum/showthre...&postid=240731

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #2

    Нелоялна конкиуренция ...

    Viper, дай малко повече инфо че аз не съм навътре в ситуацията например и не разбрах точно за какво става въпрос.... Кой си ти и кой какво ти реже....

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    56
    #3

    Нелоялна конкиуренция ...

    Аз съм човек дето си има мрежа и идва друга фирма и предлага на клиентите ми безплатно включване за тях т.е. безплатно включване за всички ползващи нет от конкуренцията .

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #4

    Нелоялна конкиуренция ...

    Ако е само това - не виждам нищо нелоялно. Кабелните оператори отдавна го правят. Ликвидиране на разходите при смяна на доставчика си е елементарен маркетингов трик. На тяхно място и аз бих го направил, сигурно би го направил и ти... Макар, че клиентите плащат на теб, те не са "твои"... Те служат на интереса си. Онези им предлагат алтернатива, предложи им и ти нещо по - добро. Само това е пътят. Няма положение, в което някой не може да предлага нещо на "твои" клиенти. Нелоялна конкуренция е по - скоро ако ти режат тайно кабелите, или обявят по телевизията - "интернета на този човек причинява рак в мозъка", не и ако им излизат с по - добра оферта....

    Това е то, пазарна икономика []

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    56
    #5

    Нелоялна конкиуренция ...

    Опа чак сега видях. Айде някой да ми редактира заглавието на темата, че бях доста нервен, като го писах .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Нелоялна практика в Техномаркет Варна
    От antomov във форум Черен списък
    Отговори: 36
    Последно: 03-08-14, 19:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе