Резултати от 1 до 11 от общо 11

Cisco CCNA1 v3.0 - Module 1-11 Tests & Final test

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    3
    #1

    Cisco CCNA1 v3.0 - Module 1-11 Tests & Final test



    <font color="maroon">CISCO NETWORKING ACADEMY PROGRAM</font id="maroon">

    <font color="teal">CCNA 1:Networking Basics v3.0</font id="teal">

    <font color="navy">

    Имам решените тестове за CCNA1 v3.0 - за всеки модул (от 1 до 11) и финалния тест.

    Тук можете да видите примерна страница на теста от 1 модул http://cisco-cnap-ccna.fromru.com/exam1_testing.html

    Приемам предложения относно начина на разпространението им. E-mail

    </font id="navy">

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    42
    #2

    Cisco CCNA1 v3.0 - Module 1-11 Tests & Final test

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    <font color="maroon">CISCO NETWORKING ACADEMY PROGRAM</font id="maroon">

    <font color="teal">CCNA 1:Networking Basics v3.0</font id="teal">

    <font color="navy">

    Имам решените тестове за CCNA1 v3.0 - за всеки модул (от 1 до 11) и финалния тест.

    Тук можете да видите примерна страница на теста от 1 модул http://cisco-cnap-ccna.fromru.com/exam1_testing.html

    Приемам предложения относно начина на разпространението им. E-mail

    </font id="navy">



    <div align="right">Originally posted by cisco.cnap.ccna*-*27/03/2004*:* 16:32:52</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Imam edno waprosce,a za ccna 2,3,4 moje li da se nameri testce sega mi predstoqt no,ste mi e ot polza da protreniram towa koeto sam naucil..!


  4. Novice
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    3
    #3

    Cisco CCNA1 v3.0 - Module 1-11 Tests & Final test

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Imam edno waprosce,a za ccna 2,3,4 moje li da se nameri testce sega mi predstoqt no,ste mi e ot polza da protreniram towa koeto sam naucil..!





    <div align="right">Originally posted by BBBmAN*-*28/03/2004*:* 21:11:11</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    <font color="navy">Ами за сега само това са ми дали. Още не са минали другите семестри. Както знаеш от скоро започна обучението по новата версия, т.ч. ще трябва да изчакаме :-(</font id="navy">

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    42
    #4

    Cisco CCNA1 v3.0 - Module 1-11 Tests & Final test

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Imam edno waprosce,a za ccna 2,3,4 moje li da se nameri testce sega mi predstoqt no,ste mi e ot polza da protreniram towa koeto sam naucil..!





    <div align="right">Originally posted by BBBmAN*-*28/03/2004*:* 21:11:11</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    <font color="navy">Ами за сега само това са ми дали. Още не са минали другите семестри. Както знаеш от скоро започна обучението по новата версия, т.ч. ще трябва да изчакаме :-(</font id="navy">



    <div align="right">Originally posted by cisco.cnap.ccna*-*28/03/2004*:* 2204</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">





    Аз за щастие минах миналата седмица първият но сега чета за вторият и след седмица ще се явявам на него,но ми трябва малко тестове да видя как съм се подготвил,засега върви успешно но става все по сложно и ми трявба малко така да се каже тесвтове да порешавам,да знаеш някой да ги е минал!?? Ако някой ги е минал некада даде...инф0!


  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    101
    #5

    Cisco CCNA1 v3.0 - Module 1-11 Tests & Final test

    аз самия имам решените тестове , до 9 тема, първо ниво на 3 версия /това така защото още не съм минал 10 и 11 / готов съм да ги споделя с вас приятели , и то без парички .... , оставете ми имейл ...

  7. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #6

    Cisco CCNA1 v3.0 - Module 1-11 Tests & Final test

    Батко ви ноември месец завърши[:D]но още не съм се явявал за сертификат.

    Що се отнася за тестовете прочетете за 2.14.Разликата не вярвам да е голяма.Вкъщи имам 3.0 версия ислед като я поразгледах не намерих почти никаква разлика(освен в флаша)


  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    29
    #7

    Cisco CCNA1 v3.0 - Module 1-11 Tests & Final test

    Някой да има отговорите за бриджовете? Нямам време, трябва да ги взема до тази събота, ама май няма да успея. Имах много проблеми с нета и така се наковах...

  10. Novice
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    3
    #8

    Cisco CCNA1 v3.0 - Module 1-11 Tests & Final test



    <font color="maroon">CISCO NETWORKING ACADEMY PROGRAM</font id="maroon">

    <font color="teal">CCNA 1:Networking Basics v3.0</font id="teal">

    <font color="navy">

    Тук вече можете да видите примерна страница (първите 15 въпроса с отговорите от общо 54 въпроса) на финалния теста на първо ниво на CCNA 1 v3.0 CCNA1 Test Page

    За тези които ги интересува e-mail me

    </font id="navy">

  11. Novice
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    1
    #9

    Cisco CCNA1 v3.0 - Module 1-11 Tests & Final test

    Абе интресуват ме тези тестове. Които има готови да прати na KGL4@excite.com. Много ви мерси[^]

  12. Novice
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1
    #10

    Cisco CCNA1 v3.0 - Module 1-11 Tests & Final test

    Интересува ме финалният тест CCNA1 v3.0

    ако някои иска да помогне:

    montamei@satline.net

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    131
    #11

    Cisco CCNA1 v3.0 - Module 1-11 Tests & Final test


  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. CA модул (Conditional Access Module)
    От cibik във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 61
    Последно: 01-05-21, 13:13
  2. Въпрос за кабелна тв и CI module
    От andy_942 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 14
    Последно: 15-10-12, 17:11
  3. Retention Module и Xigmatek HDT-S1283
    От ivanxxx във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 04-12-10, 18:58
  4. Помощ за VPN със Cisco 871
    От skaishev във форум Мрежи
    Отговори: 1
    Последно: 10-10-08, 21:21
  5. Cisco
    От Stan във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 23-10-02, 08:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе