Резултати от 1 до 14 от общо 14

StarWars DVD колекция...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1

    StarWars DVD колекция...

    Някой сдоби ли се вече с нея?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #2

    StarWars DVD колекция...

    А кога са я пуснали? И у нас ли? Дай повечко инфо, плс.

    Аз си ги имам де, ама на рип-ове - не е работа...

  4. prt
    prt е офлайн
    Member Аватара на prt
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    650
    #3

    StarWars DVD колекция...

    Да. У нас. 4, 5 и 6 епизод = 90 лв. - множко са [V]






  5. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #4

    StarWars DVD колекция...

    Тука има 4,5,6 епизод.За съжаление 1,2 ги няма май никъде:

    http://bozi.unixsol.org/movies/Star_Wars/

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #5

    StarWars DVD колекция...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Тука има 4,5,6 епизод.За съжаление 1,2 ги няма май никъде:

    http://bozi.unixsol.org/movies/Star_Wars/



    <div align="right">Originally posted by Vandal*-*23/09/2004*:* 21:11:21</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Аз ги имам, ама мога да ги upload-на само в warezbg.com

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #6

    StarWars DVD колекция...

    DVD-колекцията излезе на 21 септември. Съдържа <font color="red">4 диска</font id="red">: 3 са първите три епизода и 4-тият е "Зад кулисите" :-)



    Аз ги имам на видео-касети (разширените версии на първите 3 епизода) и на DivX - всичките досега излезли 5 епизода на по два диска всеки - качеството си им е идеално, преводът - също. :-)




  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    396
    #7

    StarWars DVD колекция...

    В последните минути на последната серия на Star Wars, когато Люк вижда духовете на учителите си са променили единия да изглежда като Юън МакГрегър.

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    378
    #8

    StarWars DVD колекция...

    Не Юън МакГрегър!

    Духът на Анакин Скайуокър вече не е игран от Дейвид Прауз, а от Хейдън Кристенсен. Което малко ме ядоса.

    Също така, в пета серия диалогът между Дарт Вейдър и Императора е почти напълно променен като съдържание, а самият Император вече не е показан като размазан силует. Показан е Иан Макдиармид в анфас.



    Други разлики със Special Edition на VHS не съм забелязал (засега), но прави впечатление, че са пипнали цветовете, а и самата компресия е направена невероятно добре -- никакви дефекти даже при динамичните сцени.



    Менютата на дисковете са страхотни.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #9

    StarWars DVD колекция...

    Снощи гледах "Завръщането на Джедая" и много ми зтана гадно като бяха променили сцената с хвърлянето на Люк в паста на чудовището. Ако си спомняте колко голяма и дълбока беше устата му, а сега некво говедо излиза от там, а дупката му е 6-10 метра дълбока, Гадно, аз си харесвах старата версия на дупката, голяма и дълбока.[V]

  12. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #10

    StarWars DVD колекция...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Не Юън МакГрегър!

    Духът на Анакин Скайуокър вече не е игран от Дейвид Прауз, а от Хейдън Кристенсен. Което малко ме ядоса.



    <div align="right">Originally posted by Dark Skywalker*-*24/09/2004*:* 08:08:20</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Да добавиш и оформиш визуално някои сцени - да, но наистина е тъпо да променяш артистите, при положение че хората са свикнали с тях почти четвърт век :-(



    Ето, заради това, оригиналните първи три епизода винаги ще си бъдат класика!




  13. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    378
    #11

    StarWars DVD колекция...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">



    но наистина е тъпо да променяш артистите, при положение че хората са свикнали с тях почти четвърт век :-(



    <div align="right">Originally posted by IvO_tm - 24/09/2004 : 10:19:41</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ама остави ти другото, не виждам смисъла в тая работа! По същата логика, защо не сложиха на мястото на Сър Алек Гинес Юън МакГрегър, а? А?



    Просто почва да ме дразни как чичо Джордж демонстрира на всички колко велики неща прави със своите компютри. [xx(]



    И Епизод 3 имам чувството, че ще бъде разочарование...

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #12

    StarWars DVD колекция...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ама остави ти другото, не виждам смисъла в тая работа! По същата логика, защо не сложиха на мястото на Сър Алек Гинес Юън МакГрегър, а? А?



    Просто почва да ме дразни как чичо Джордж демонстрира на всички колко велики неща прави със своите компютри. [xx(]



    И Епизод 3 имам чувството, че ще бъде разочарование...



    <div align="right">Originally posted by Dark Skywalker*-*24/09/2004*:* 13:16:59</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    И мен ме гризат същите чувства, Dark и си мисля че 3-тия епизод няма да е разочарование единствено, ако е сниман така, както в онези години... и със същите актьори (поне повечето). Просто атмосферата вече няма е същата. Лукас наистина може да прави чудеса със своите компютри, но днес вече на такива чудеса сме се нагледали и даже ни се повръща... Да ти кажа, много ми хареса това, което четох за предстоящият "Индиана Джоунс 4", а то е че ще сведат специалните ефекти до минимум, за опасните сцени ще използват каскадьори (както преди) и всичко това именно за да се улови атмосферата на предишните 3 части. Дано си удържат на думата. :-)




  16. god
    god е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Варна
    Мнения
    394
    #13

    StarWars DVD колекция...

    А колко са големи отделните серии, в смисъл GB.

  17. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #14

    StarWars DVD колекция...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">А колко са големи отделните серии, в смисъл GB.



    <div align="right">Originally posted by god*-*24/09/2004*:* 19:46:39</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    На DVD или DivX-версиите?




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Аудио и видео колекция
    От FearMe във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 12
    Последно: 25-06-07, 17:15
  2. колекция от процесори - 171 броя
    От anton_io_banderas във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 4
    Последно: 03-10-06, 14:41
  3. Търся clipart колекция
    От Slero във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 1
    Последно: 28-01-04, 00:50
  4. StarWars Episode 2
    От Mitko744 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 30
    Последно: 27-05-02, 09:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе