Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 26

защо не мога да ползвам българските фри сървъри

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    117
    #1

    защо не мога да ползвам българските фри сървъри

    защо не мога да ползвам българските фри сървъри?



    нито data.bg лито free.techno-linkсе отварят от чужбина, съответно и много сайтове и аватари също.



    Знам, че е за да не започнат да теглят от цял свят като луди и да не претоварят сървърите, но предполагам има начин да се направи така, че да могат да теглят само хора които поназнайват български или... трябва да се измисли нещо по тоя въпрос



    знам за емуле обаче като се опитам да си изтегля някой филм ми дава че ще стане след 485 дни примерно, да не говориме, че сваляш едно а се оказва друго.



    някакви решения да имате? с IP примерно или нешо подобно?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    221
    #2

    защо не мога да ползвам българските фри сървъри

    Ето ти 1 evrocom-ско proxy 217.10.250.64:3128 . Малко е бавничко, ама това е сигурно 'щото свалям от дата.бг, че и на нас в БГ-то с виртуалните ИП-та не ни е лесно.


  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    117
    #3

    защо не мога да ползвам българските фри сървъри

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ето ти 1 evrocom-ско proxy 217.10.250.64:3128 . Малко е бавничко, ама това е сигурно 'щото свалям от дата.бг, че и на нас в БГ-то с виртуалните ИП-та не ни е лесно.





    <div align="right">Originally posted by TRENDS - 30/09/2004 : 16:36:05</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    благодаря за информацията, няма да е лошо ако ми кажеш как се ползва това прокси - аз съм с adsl и всеки път като се конектна IPто ми се генерира случайно - какви настройки да си направя и т.н.

    10х предварително

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    221
    #4

    защо не мога да ползвам българските фри сървъри

    В настройките на браузъра, който ползваш се слага. На Мозила (това ползвам) например - Edit-Preferences-Advanced-Proxies - и вместо Direct Connection To The Internet избираш Manual Proxy Configuration и въвеждаш проксито и порта. Така за пред БГ сървърите вече минаваш за "нашенец"[:D]. Същата манипулация прилагаш и на даунлоуд мениджъра , с който си и вече ще можеш и да сваляш от БГ.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    117
    #5

    защо не мога да ползвам българските фри сървъри

    @TRENDS*

    много благодарности, Човекo!

    [:D][:D][:D]

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    215
    #6

    защо не мога да ползвам българските фри сървъри

    Това прокси го пробвах от университета ама не става сто така тука са с кабел.Само ако си с адсл ли става и има ли някви други ппоксита помогнете ако може, че е зле работата.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    221
    #7

    защо не мога да ползвам българските фри сървъри

    Нестава, защото само платените проксита работят перманентно. При free прокситата като спре - търсиш си друго [:D].

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    157
    #8

    защо не мога да ползвам българските фри сървъри

    Ползвайте програмката DC++ eто малко информация за нея http://forum.all.bg/showflat.php?Cat...fpart=all&vc=1 , http://bghub.eu.org/manual.html , http://bghub.eu.org/faq.html

    Няма друга алтернатива за живеещите извън границите на родината.

    П.С. НЕ забравяйте да споделите свалените неща с останалите участници.

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    221
    #9

    защо не мога да ползвам българските фри сървъри

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Няма друга алтернатива за живеещите извън границите на родината.</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    По-горните постове показват, че има алтернатива. Ако бях на мястото на горните участници щях да помоля някой познат в БГ да ми пусне прокси през неговото ПЦ.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #10

    защо не мога да ползвам българските фри сървъри

    Незнам кой "приятел: ше ти пусне БГ прокси фор фрии.....наистина тряя да ти е голям приятел,я се поогледай в западните форуми да видиш точно за какво става въпрос;хората барато дават по 100-120$ месечно за читаво БГ прокси



    Офф

    Задавам си един въпрос от може би 5 години насам,и все още немога да си отговоря...бе защо в БГ като се каже приятел се свързва със балък?И защо приятелите ми обезателно трябва да се използват,и то ако може безплатно,и на максимум

  13. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #11

    защо не мога да ползвам българските фри сървъри

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Незнам кой "приятел: ше ти пусне БГ прокси фор фрии.....наистина тряя да ти е голям приятел,я се поогледай в западните форуми да видиш точно за какво става въпрос;хората барато дават по 100-120$ месечно за читаво БГ прокси



    Офф

    Задавам си един въпрос от може би 5 години насам,и все още немога да си отговоря...бе защо в БГ като се каже приятел се свързва със балък?И защо приятелите ми обезателно трябва да се използват,и то ако може безплатно,и на максимум



    <div align="right">Originally posted by DPetrov*-*14/10/2004*:* 09:01:47</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    OФФ:

    DPetrov, едно е да имаш познати , съвсем друго - истински приятели.

    За мен приятеля е човек на когото мога да разчитам по всяко време и за всичко. Приятеля ми е като брат, а в някой случай дори повече от брат. Ако приятел ми поиска услуга аз бих я направил без да мисля за някаква отплата. Същото се отнася и за него. Това не прави балък нито мен нито него. Не случайно има народна поговорка: "Приятел в нужда се познава".

    Българският народ е изстрадал много! И през всичките тези години не би оцелял ако го е нямало "Човешкото" в него - да си помагаме в беда без да мислим за самите себе си. В това отношение ние сме много повече "хора" от която и да е западна нация.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    221
    #12

    защо не мога да ползвам българските фри сървъри

    /Офф

    DPetrov, "барато", само липсата на реално ИП ми пречи да има перманентно БГ безплатно прокси. Защо си мислиш, че всички разсъждават печалбарската като теб, още повече, ако става дума за приятел? Или може би, ако ти неспечелиш от приятел 100-120$ се чувстваш балък? Аз, лично, в отговори на аналогични запитвания, подобни на - Е ти сега си еди къде си и искаш пак без пари - виждам единствено завист + "байганьовско мислене" (определяйте го както желаете).

    Поздрави.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #13

    защо не мога да ползвам българските фри сървъри

    Приятелите са си приятели,нета не е безплатен

    Реалния комунизъм отдавна мина в историята,колкото и да е неприятно за някой хора

    Тия които са там навън много добре знаят за какво говоря:безплатен обяд няма!Не е имало няма и да има.

    Печелбарство??хехе,еми явно работите в някое ISP...или пък товаренето на машината ви и трафика не са ви проблем..да сте ми живи и здрави![^]



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">завист + "байганьовско </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    За какво точно завист и ганиовщина??

    За това че са там или че имат добър нет?

    За първото ...еми по скоро е съжаление,те не за заминали от хубаво

    За второто......[8D]







    както виждаш бих могъл да архивирам БГ пиъринга за 1-2 денонощия,ако имам желание и място разбира се

    10х за поздравите,подобно!

  17. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #14

    защо не мога да ползвам българските фри сървъри

    DPetrov, разбира се че няма безплатен обяд. В случая той е за сметка на този който пуска проксито. Не виждам какъв е проблема обаче, след като става дума за приятел. Не работя в ISP, а натовареността на компютъра би било последното нещо което ме итересува, когато помагам на приятел., че нали тва му е работата на компа.... Ако имах толкова близък човек зад граница, бих взел една по стара машина и един неограничен акаунт и бих му пуснал прокси специално за него. А пък някой ден,като се върне, - ще почерпи...[:P][Yeah!][8D]

  18. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    221
    #15

    защо не мога да ползвам българските фри сървъри

    Pat е написал това, което щях да напиша и аз. Също така неработя в ISP, а съм обикновен потребител.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 13
    Последно: 23-09-13, 21:57
  2. Отговори: 7
    Последно: 03-11-11, 21:34
  3. Как мога да ползвам цифрова камера като webcam
    От dedo pop във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 14-04-06, 12:40
  4. мога ли да ползвам някяк тази мрежа?
    От Vagabundo във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 10-12-04, 16:15
  5. Отговори: 8
    Последно: 26-10-03, 23:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе