Страница 1 от 6 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 79

"PRISON BREAK" - Следващия убийствено завладяващ сериал? [Внимание! Спойлери!]

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #1

    "PRISON BREAK" - Следващия убийствено завладяващ сериал? [Внимание! Спойлери!]

    Досега са излезли около 7-8 серии. Една приятелка се опитва да ме зариби и току ми носи по 2 серии през ден [1 CD].

    Чакам мненията ви. Аз не съм започнал да го гледам още. Има го на data.bg, но за съжаление не мога да ви дам точен линк, защото търсачката им от една седмица упорито спряга родата ми в разни полови упражнения... :knuppel2:

    В "IMDB" все хубави неща пишат... http://imdb.com/title/tt0455275
    Като например това: "User Comments: Brilliant, Smart, and Thoughtful..."

    Въобще, нека не се офлянкваме, ами давайте да си намерим друго общо занимание, докато чакаме безкрайно дълго поредната серия на "LOST"...


  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    2
    #2

    Re: "PRISON BREAK" - Следващия убийствено завладяващ сериал?

    nine.cult.bg/tt

  4. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #3

    Re: "PRISON BREAK" - Следващия убийствено завладяващ сериал?


  5. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    268
    #4

    Re: "PRISON BREAK" - Следващия убийствено завладяващ сериал?

    Стара тема, ама сериала е :Super: Преди малко гледах 18 еп. Та рекох да потърся тук нещо, ама - тц, малко се е писало. Да продължим?! Струва си.

  6. Member Аватара на daley
    Тук е от
    Jun 2004
    Живее в
    Варна
    Мнения
    420
    #5

    Re: "PRISON BREAK" - Следващия убийствено завладяващ сериал?

    Наистина си заслужава сериала!

  7. wsd
    wsd е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    447
    #6

    Re: "PRISON BREAK" - Следващия убийствено завладяващ сериал?

    добре че повдигнахте темата - да си го дръпна това филмче да го видя = че тоз лост много затъпя...Сливите не са това което са ....

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    12
    #7

    Re: "PRISON BREAK" - Следващия убийствено завладяващ сериал?

    Сериала е много добър , но последната 22 серия с която свършва сезон 1 някакси остана недовършена
    Обаче ще има втори сезон
    Теглете смело няма да съжалявате аз го изгледах целият

  10. Member Аватара на diaflin6
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    194
    #8

    Re: "PRISON BREAK" - Следващия убийствено завладяващ сериал?

    Изгледах първите 3 серии и нещо не ме грабна( то от тоя ВоВ остава ли време). Има приятен актьорски състав , напрегнато действие , въобще всички предпоставки за хитов сериал, но въпреки това не ме "зариби".

  11. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #9

    Re: "PRISON BREAK" - Следващия убийствено завладяващ сериал?

    Не зарибява (поне мен не успя) защото всички основни действия могат да се предусетят съвсем лесно. Просто няма тръпка, както в Lost

  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #10

    Re: "PRISON BREAK" - Следващия убийствено завладяващ сериал?

    Цитат Първоначално публикувано от Ско
    Не зарибява (поне мен не успя) защото всички основни действия могат да се предусетят съвсем лесно. Просто няма тръпка, както в Lost
    то пък в lost втори сезон сякаш се случи нещо, че и тръпка.... о**нзаха се (извинете академичния ми език)

  13. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #11

    Re: "PRISON BREAK" - Следващия убийствено завладяващ сериал?

    То ясно че лост се поо*каха лекинко, но човек поне не знае какво ще му сготвят в следващата серия... този призън някак ми стана ясен още от първата серия какво ще има до последната... как една изненада нямаше, не знам... режисьорско майсторство си е... нема да им се меся . Е, виж, за втория сезон поне не се издадоха дали няма да набутат нашите в панделата и всичко да започне от начало с друга килия и ново дълбаене

  14.  
     
  15. wsd
    wsd е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    447
    #12

    Re: "PRISON BREAK" - Следващия убийствено завладяващ сериал?

    а някой знае ли кога тръгва 2ри сезон ... гледах някакво промо ама се оказа с кадри от пърия сезон...

  16. qni
    qni е офлайн
    Member Аватара на qni
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    337
    #13

    Re: "PRISON BREAK" - Следващия убийствено завладяващ сериал?

    на сайта на сериала пише

    New seasons returns august 21

  17. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #14

    Re: "PRISON BREAK" - Следващия убийствено завладяващ сериал?

    Това е един от най-невероятните сериали, които съм гледал. Не знам поради каква причина някои от вас този шедьовър "не го е грабнал/зарибил", но това не е нито "Алф", нито "Ало, ало" - не можеш просто да станеш, за да си правиш кафе на 5-ата минута или на 15-ата да ходиш да пикаеш. Всяка серия носи уникално количество адреналин и стряскащи обрати, и трябва да се гледа на един дъх. Не можеш да пропуснеш серия! Цялото напрежение трябва да се събере - капка по капка, епизод по епизод - за да ескалира накрая във взрив от неудържими емоции. Гениален сериал във всяко едно отношение - всеки е от актьорите и създателите е изтискан докрай, не само за да допринесе за уникалната атмосфера, но и да породи възхищение от тоталната наслада на зрителя по време на цялото приключение.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #15

    Re: "PRISON BREAK" - Следващия убийствено завладяващ сериал?

    Цитат Първоначално публикувано от IvO™
    Това е един от най-невероятните сериали, които съм гледал. Не знам поради каква причина някои от вас този шедьовър "не го е грабнал/зарибил", но това не е нито "Алф", нито "Ало, ало" - не можеш просто да станеш, за да си правиш кафе на 5-ата минута или на 15-ата да ходиш да пикаеш. Всяка серия носи уникално количество адреналин и стряскащи обрати, и трябва да се гледа на един дъх. Не можеш да пропуснеш серия! Цялото напрежение трябва да се събере - капка по капка, епизод по епизод - за да ескалира накрая във взрив от неудържими емоции. Гениален сериал във всяко едно отношение - всеки е от актьорите и създателите е изтискан докрай, не само за да допринесе за уникалната атмосфера, но и да породи възхищение от тоталната наслада на зрителя по време на цялото приключение.
    хехехе ставаш да пишеш по весниците описания на филмчета. все пак това е един сериал, нищо кой знае какво, забавен ама чак "уникално количество адреналин и стряскащи обрати"

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 6 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Молба за превод на песен от руският сериал "Бригада"
    От IvO™ във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 7
    Последно: 10-08-09, 14:18
  2. Внимание, МОШЕНИЦИ "Булхес"
    От alfredo във форум Черен списък
    Отговори: 0
    Последно: 18-05-09, 19:32
  3. Lost - един убийствено завладяващ сериал.
    От Eddie във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 162
    Последно: 10-01-08, 19:49
  4. Prison break S3
    От Mr.TECHNO във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 5
    Последно: 08-09-07, 21:04
  5. Руският сериал "Бригада" - започна се...
    От IvO™ във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 5
    Последно: 12-11-05, 13:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе