Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 40
Like Tree5Одобрявам

Новият "Супермен" ( "Man of Steel" )

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #16

    Отговор: Новият "Супермен" ( "Man of Steel" )

    Колега , не ме е яд , ама хич . даже напротив . Опитвам се да кажа , че е добър , но нейсе . allright.gif

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    285
    #17

    Отговор: Новият "Супермен" ( "Man of Steel" )

    На мен пък филма ми хареса. Имаше излишна драма, но в търпими граници. От средата нататък симпатизирах на каузата на Зод.
    И това е най-добрия супермен откъм ефекти - просто от всяко движение наистина изглеждаше свръхсилен. Ефектите бяха някакси "реалистични" (въобще ако така може да се каже).
    Сюжета май е базиран на някакви нови серии комикси.
    Другата година Супермен vs, Батман. Batman vs. Superman (2015) - IMDb

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #18

    Отговор: Новият "Супермен" ( "Man of Steel" )

    stenly, само не "отмъстителите", моля те!!!

    бог Тор, Хълк и Iron Man в една продукция, плюс някакви (полу)неизвестни, или поне не от ранга на преждеизброените, Вдовица и Лъкостреляч

    все едно да сложиш в един филм Крали Марко, Георги Димитров и Азис, ръководени от хан Аспарух, срещу подлите планове на Хитър Петър за световна доминация!

    достатъчен ми беше душевният катарзис от обединяването в един сценарий на Пришълеца и Хищника, последвани от вампирите срещу върколаците, че сега и някакви недоносени амалгами от герои, обединявани само от принадлежността си към някаква компания, дето утре може да реши да продаде правата на друга

    никой ли не очаква продукцията на Дисни "Малката русалка: The Sith Edition"?
    Този пост е редактиран от FearMe; 18-10-13 в 14:04.

  5. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #19

    Отговор: Новият "Супермен" ( "Man of Steel" )

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията

    все едно да сложиш в един филм Крали Марко, Георги Димитров и Азис, ръководени от хан Аспарух, срещу подлите планове на Хитър Петър за световна доминация!
    Шшштт. Не им давай идеи, че скоро ще им свършат героите от комиксите и ще вземат и нашите за някой филм.

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #20

    Отговор: Новият "Супермен" ( "Man of Steel" )

    Ще видите вие като излезе новият филм от сапунката "Междузвездни войни" на Дисни. Чичко Скруч ще е Дарт Вейдър, Мис Пиги ще е Лея .......

  7. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #21

    Отговор: Новият "Супермен" ( "Man of Steel" )

    Довечера ще гледам таз бозъ и ще си кажа мнението.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,573
    #22

    Отговор: Новият "Супермен" ( "Man of Steel" )

    То и аз още не съм го гледал , че имам 3-4 ТБ филми натрупани от лятото , ама дали може да е по-зле от предния Супермен ...

  10. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #23

    Отговор: Новият "Супермен" ( "Man of Steel" )

    по горе пропуснахте капитан Америкаwisdom.gif

  11. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #24

    Отговор: Новият "Супермен" ( "Man of Steel" )

    не бе, не ме разбирайте погрешно - филмчето си го бива, само дето ги правят всичките по такъв калъп, че станаха абсолютно неотличими един от друг

    кой може на прима виста да ми каже по какво "Принцът на Персия" се отличаваше от "Сблъсъкът на титаните"?

  12. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    704
    #25

    Отговор: Новият "Супермен" ( "Man of Steel" )

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    не бе, не ме разбирайте погрешно - филмчето си го бива, само дето ги правят всичките по такъв калъп, че станаха абсолютно неотличими един от друг

    кой може на прима виста да ми каже по какво "Принцът на Персия" се отличаваше от "Сблъсъкът на титаните"?
    Втория е базиран на древногръцката митология, примерно. Ама разбирам какво имаш предвид. Въпреки че за не-феновете на Star Trek и Star Wars, между тях също няма разлика. А съм сигурен, че когато тези два филма са набирали фенове през 70-те и 80-те сред тогавашните 12 и надолу годишни, техните 40+ годишни бащи са ги обсъждали по същия начин и са ги сравнявали с, да речем, Казабланка или Отнесени от вихъра.
    Всичко зависи с каква нагласа и очаквания тръгваш да гледаш филма. Аз като знам какъв е жанра, сюжета, другите подобни филми, и т.н., сядам да гледам само с цел да се насладя на зрелището. И в повечето случаи се получава, тъй като на ефектите наблягат поне, ако не на друго.

  13. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #26

    Отговор: Новият "Супермен" ( "Man of Steel" )

    Изгледах го.

    Чудя се, тази хубава плеяда от любими артисти защо се е набутала в тая шкембе чорба от специални ефекти и сълзлива мелодрама. То е ясно де, за пари.
    Изгладнели са и се снимат в такива филми дето е ясно че ще докарат куп пари за една - две седмици и след това ще бъдат забравени за един ден.

    Без майтап, някъде от средата на филма та до края очаквах да се появи Хълк и да се състезават по скачане на големи разстояния.

    Както и да е. Каквото очаквах, това и получих - претоплена манджа.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #27

    Отговор: Новият "Супермен" ( "Man of Steel" )

    споменаването на междузвездни войни и стар трек до тая боза е светотатство ! когато излезе първия бях невръстно хлапе и до ден днешен си го гледам с кеф ..

  16. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #28

    Отговор: Новият "Супермен" ( "Man of Steel" )

    Гледах стоманения "мъж".Давам му оценка 4.1/2 на =(релси или два минуса)по шестобалната система.Добро е и има ефекти.Не е като Аватар или междузвездните войни, нито като "Властелинът на пръстените", но аз не съм и имал такива очаквания.

    Да ви кажа честно за всяко настроение си има и филм.Въпроса е дали го разбирате и дали точно това искате да гледате.Имал съм случаи когато по 50 дни не съм гледал даден филм, тъй като не съм бил в съответното настроение и очаквания.
    Този пост е редактиран от justify; 19-10-13 в 01:26.

  17. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #29

    Отговор: Новият "Супермен" ( "Man of Steel" )

    stfn, Принцът на Персия е игра, пред която съм прекарал часове и часове, и говоря за онзи за 16-ката отпреди срам-ме-е-да-кажа-преди-колко-години
    древногръцките митове и легенди съм ги прочел на около 5, най-късно 6-годишна възраст, веднага след като съм прочел Пипи Дългото чорапче, която е била първата ми книга

    това са неща, които са ми буквално в ДНК-то... и въпреки всичко не помня jack shit от холивудските творения
    иначе мога и сега да седна и пак да се потопя с удоволствие в гореспоменатите заглавия

    мисълта ми е, че и оцетът, и виното се произвеждат от грозде...

  18. 666
    666 е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    161
    #30

    Отговор: Новият "Супермен" ( "Man of Steel" )

    Филмчето си е много хубаво, стига да знаеш как да го гледаш.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 16:48
  2. Отговори: 4
    Последно: 15-01-12, 23:07
  3. Отговори: 6
    Последно: 15-09-10, 17:53
  4. Отговори: 0
    Последно: 06-10-06, 14:53
  5. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 10:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе