Страница 2 от 13 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 187
Like Tree87Одобрявам

STAR WARS VII

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #16

    Отговор: STAR WARS VII

    вторник си направих дупка в графика и ще го гледам предиобеда, та ще се обадя информирано след това

    в момента си опреснявам душицата с 4-6, но ще спра дотам, защото не знам дали ще понеса още веднъж джар-джар

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #17

    Отговор: STAR WARS VII

    Баси мазохистите дето сте се събрали тука Няма да го гледам, още по-малко пък старите му епизоди. Причината е в тъпият сценарии на оная брадата маймуна Лукас. Идиотите от Дисни не се различават много от него.
    Предпочитам нещо от ранга на Пришълецът.

  4. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #18

    Отговор: STAR WARS VII

    как да няма нови кораби ? хубаво е наблегнато на тай файтърите на мен това ми хареса.
    има нова имперска совалка.
    корабите се движеха с физика на лошо написана компютърна игра...

    става но коментара ми е в 1 дума ще е "клише"

    като цяло съм доволен 4е нямаше вулканци.

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #19

    Отговор: STAR WARS VII

    Големи кораби няма. С тай файтъри не се печелят междузвездни битки, искам крайцери, фрегати и върховен адмирал на ниво - псевдо ариеца не блестеше със свръх интелект както би било редно
    estqwerty одобрява това.

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #20

    Отговор: STAR WARS VII

    абе аз имам една забележка на концептуално ниво

    тази тъмна страна на Силата много нефелна, бе!
    то всичките джедаи дадоха фира в Е3, цялата вселена попадна в железния, т.е. кокалестия юмрук на могъщия император, а издаяни има-няма 25 години (колкото да порасне Люк)

    то комунизмът/социализмът издаяниха повече

    значи Ленин/Сталин/Живков могат да разкатаят Императора в 1on1 deathmatch

  7. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #21

    Отговор: STAR WARS VII

    Гледах те ли ги бре?!? Не смея да ви чета да не ми издадете нещо... Вече 2 страници за 3 дена има няма от премиерата а аз чак в четвъртък ще го гледам!
    Няма да влизам в темата до четвъртък

    И нека силата бъде с вас!

  8.  
     
  9. prt
    prt е офлайн
    Member Аватара на prt
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    650
    #22

    Отговор: STAR WARS VII

    Гледах го вчера на IMAX. Много наивен, силно носталгичен. Като цяло ми хареса - надхвърли очакванията ми. Едва ли ще го гледам пак ... скоро.

  10. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #23

    Отговор: STAR WARS VII

    Барабар и аз с децата, не се сдържах от една работна фотосесия.
    А сега на работа - да трепем бунтовническа сган.


    Прикачени изображения Прикачени изображения
    polet одобрява това.

  11. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #24

    Отговор: STAR WARS VII

    въпреки,че не съм гледал още новата серия,си спомням като че ли бе вчера ,първата серия-лятото на 1980 година.......едва ли ще запомня тази

  12. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #25

    Отговор: STAR WARS VII

    Ефектите са добре.Това май са първите 3D междузвездни войни.На 3Д е добре-горе долу, а бре става.

    Крис има крайцери бре.Има един кадър започва точно с крайцер.На 3Д този крайцер направи си излиза от екрана и имах чувство че половината му откъм носа(върха) е в киносалона.

    Няма масовки с крайцери, разрушители но има 2-3 сцени с такива кораби.Мен новото им оръжие ме кефи.

    А иначе МВ7= МВ.
    Това накратко.

    Аз определено очкаквах повече кешън.Очкавах нещо като клонираните атакуват.

    Хубавото е че отново ще е трилогия.Или поне аз имам такива очаквания...

    Лошото е че ми се стори малко по-повърхностен от предишните серии.Някак си има нещо детско в играта на героите и не ми се струва толкова сериозно...

  13. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #26

    Отговор: STAR WARS VII

    гледай пак театралните постановки 4-6 и пак ще си говорим

  14.  
     
  15. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #27

    Отговор: STAR WARS VII

    Няма как да изпитаме същата тръпка както когато сме гледали първите серии. Защото вече не сме деца.... вече гледаме от опита и мъдръстта на хора видели много повече от МВ. Освен това първите "Междузвездни войни" поставиха началото на на една нова епоха в киното, докато всички следващи са просто поредния епизод. Но това не означава че са лоши като филми. Ако Ви се струва , че изглеждат по детски наивно, това означава, че е запазен духът на първите серии. Както каза FearMe, седнете да гледате отново 4-6 серия и да видим дали ще изпитате същото като едно време. Едва ли... ще има носталгия и спомени които ще запазят добрите чувства защото гледате нещо познато, което Ви е дало някога големи емоции, но ако се абстрахирате от това и ги гледате все едно за първи път надали ще останете очаровани от старите серии.

    Преди време се опитах да гледам отново "Седморката на Блейк" - .... е издържах 10 минути
    XIIID, espace, blue1 и 2 други харесват това.

  16. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #28

    Отговор: STAR WARS VII

    Филмът се оказа боза. Историята и сценария са изсмукани от пръстите. Няма нищо общо с атмосферата на предишните серии. За убиване на време става.
    Седми епизод май са го направили само да лапат още пари от поредицата.

  17. Member Аватара на Bivola
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    547
    #29

    Отговор: STAR WARS VII

    Цитат Първоначално публикувано от Jack Krauser Виж публикацията
    Седми епизод май са го направили само да лапат още пари от поредицата.
    Toва със сигурност е така. Даже още преди да почнат прожекциите по салоните някъде четох, че само от аксесоарите около филма приходите са огромни.Едва ли Дисни ей така са купили правата защото са фенове на "Силата".

    Аз по-скоро си мислех друго - а дали пък ние самите не сме се променили от "тогава"? Преди мен Pat e писал за "Седморката на Блейк" - ами и аз не мога да изгледам и пет минути от нея във момента, докато преди години, когато я даваха седях като препариран пред телевизора и не мърдах.
    Сега...филма все още не съм го гледал и честно казано няма и да ида да го гледам, въпреки че предните шест серии горе-долу ги знам наизуст барабар с репликите, но си мисля, че претоварваме тази седма серия с прекомерни очаквания за нещо уникално...

  18. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #30

    Отговор: STAR WARS VII

    току що се връщам и мога да кажа, че филмът е точно това, което трябва да бъде

    аргументи:

    1. няма я лигавата сладникава атмосфера на 1-3, малоумните любови в стил "титаник". всичко е далеч по-мрачно и тежко
    2. нивото на наивитет е едно към едно със старите серии, като се свежда предимно до "модулатори" и "мотиватори" на двигателя на Хилядолетния Доган, а не в кравешките погледи на шведското пастирче
    3. налице са типичните 4-5 смени на обстановката - планети, кадри вътре-вън и др.под.
    4. битките са динамични, отново 1:1 със старите серии

    минуси:

    1. калпавото негро си е калпаво негро
    2. синът грозен като дядо си


    не знам от какво доене на зрителите се оплаквате - оригиналната идея е била за 3х3 серии

    дори и без да са излезли 8 и 9, дори никога да не бяха правени, всички истински фенове знаят, че истинските издънки във вселената на SW не е 7-ма серия, а 1, 2 и 3!

    -----------------------------

    забравих да резюмирам:

    филмът е страхотен, не съжалявам нито за секунда от него

    мога да го кажа и по друг начин - ако нямам повече място на медия-харда си за филми, а този излезе, чистосърдечно изтривам някой измежду 1, 2 или 3, за да направя място за този
    VanDan, XIIID, estqwerty и 1 други харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 13 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Star Wars: The Old Republic - online
    От 666 във форум ИГРИ
    Отговори: 0
    Последно: 10-01-14, 08:42
  2. Star.Wars.Empire.At.War - CD key
    От MIDNIGHT във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 21-02-06, 12:43
  3. STAR WARS по НТВ
    От Edin_Lud във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 25-09-05, 11:39
  4. Star Wars ep.3 премиера!!!
    От hihimor във форум Коментирай новина
    Отговори: 2
    Последно: 19-05-05, 09:48
  5. DVD-Rip na Star Wars Ep.1 i 2
    От XM6002B във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 02-12-02, 11:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе