Страница 5 от 8 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 110

Метал мания

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. 666
    666 е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    161
    #61

    Метал мания

    Как може да си говорите толкова време за стара музика и никой да не спомене DOORS ??????????????????

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    167
    #62

    Метал мания

    Лелее колко много сродни души. Е те това вече ме кефи. Има нема от 10 години слушам метъл. Не че отказвам ирландски или родопски фолклор ама в метъла има неща които не можеш да откриеш на друго място. ако някой иска да чуе нещо по интересно обърнете внимание на Nightwish и Within Temptation. За класика в жанра гледайте Rock in Rio на Iron Maiden на DVD. Е те това нещо убива

  4. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #63

    Метал мания

    Да не забваряме че освен всичко останало музиката е изкуство (не е задължително да важи за всеки тип музика... то просто не е музика) и тези които я възприемат така могат да я оценят. А колкото до твоите примери KOKOSH мога да ти препоръчам да отидеш в някой цех - металугричен или шивашки и да се кефиш на шума.



    колкото до това колко е актуален метъла... ми толкова е актуален колкото актуален го слушате...лично на мен вече ми писнаха старите неща, някак си ми звучат ретро и си ги пазя само като ценител. а нов метъл (не неометъл) се прави и то с пълна пара...

  5. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    168
    #64

    Метал мания

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Лелее колко много сродни души. Е те това вече ме кефи. Има нема от 10 години слушам метъл. Не че отказвам ирландски или родопски фолклор ама в метъла има неща които не можеш да откриеш на друго място. ако някой иска да чуе нещо по интересно обърнете внимание на Nightwish и Within Temptation. За класика в жанра гледайте Rock in Rio на Iron Maiden на DVD. Е те това нещо убива



    <div align="right">оргинално мнение на Tashov</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Здрасти!!!

    Можеш ли ми каза откъде да си сваля клипчета на Nightwish.

    Имам доста мр3-ки, но пък клипове не.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    36
    #65

    Метал мания

    !!!!!!! Не знам какво да кажа ! Разбит сам ! В тоа форум сам нов, което си личи от броя на мненията ми. Не знаех обаче че ше ми допадне толкова форумчето мухахахахахаха ). Метал значи ! Та тука 90% oт хората са метали ! Много добре ! В момента, в който пиша това, слушам Nightwish . Тука се изказаха най различни мнения (имаше и скапани но няма значение - всеки според интелекта си ) Първо лошото : "Cannibal Corpse му е майката, другото е за рапъри наркомани " - KOKOSH ти определено разбираш от музика мдам ! Значи ние останалите които не слушаме "канибализиран труп" сме наркомани и рапари ?! Много интелигентно изказване ! И много обосновано ! Освен това "... майната им на текстовете " - като ти не слушаш една музика заради текстовете остави поне другите да си слушат според както им харесва ! За да почувстваш една група или един стил трябва да приеме всичко - ритъм, мелодия, музикален фон, вокали, текстове - изобщо цялостно. Всяко друго просто слушане на музика е половинчато, незаваршено. Това важи не само за метала - за всички видове музика ! Ами Zygot ?! - "Единствения недостатък на метъла(е зависи от гледната точка) е ,че не е актуален -и на всякакъв тип музика правена преди време.

    Просто има разлика (вервайте ми ) да слушаш музика която е правена сега. Просто много по добре се възприема и осъзнава .

    Hardcore wins !!!! & 4alga forever" - Zygot защо си мислиш че метал = стара музика, Nightwish например се събират през 96-та, последния им албум е от 02-ра, кое му е старото? Ако искаш ше ти дам и други примери за нови метал-групи от какъвто стил си пожелаеш (стига да слушам такъв стил ). "Единствената музика на живо (наистина на живо ! ) е хардкора" - браво на момчето нямам коментар сами преценете

    Сега с положителните оценки : fori и Kirande поздрави от мене и евала ! Steve Vai е велик ! Не можах да го гледам на живо закоето много сажалявам, но поне по тв-то го гледах и пак се разбих ! Не съм съгласен същи със лудия че металика след черния са зле. Бих казал, че след "раздялата" със Нюстед са зле, иначе Load е много добър албум (аз лично го слагам на едно ниво с Черния) а и в Reload има добри парчета, и няма нищо лошо в смяната на стила стига да не подражават на някоя друга група. Металика си остават Металика и след черния, не подражават на друга група а в Load има страшни песни Outlaw Torn например. Аз лично предпочитам като стилове готик (Nightwish, HIM, Apocalyptica-поне аз ги възприемам като готик, Amorphis-последните 3 албума), блак (Sentenced, Children Of Bodom), индустриал (Rammstein, Fear Factory), поуър (Blind Guardian, Manowar - някои ги смятат за поуър, Bathory), съшо скоро попаднах на една доста интересна групичка която е нещо като смесица м/у поуър епик етно и готик - Elvenking мухахахахахаха. Общо взето - всеки слуша различни работи, всички ние имаме различни вкусове, но без вмешателство, както и без излишни коментари по адрес на група или стил - не харесваш някой стил, не го слушай и не пречи на тия които ги кефи тоя стил ! Нали ? )

    P.S. А който си мисли че само чалгата е музика за пиене хахахахаха и на метал се пие не по яко признавам че на чалга се пие яко (е аз не пия на чалга, изобщо не мога да я понасям), но и на метал се пие грубо !!! METALLLLLL ))

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    36
    #66

    Метал мания

    По между другото Kirande пиши ми ако искаш на fov200@abv.bg Мисля, че има какво да си кажеме с тебе )

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #67

    Метал мания

    Явно Готик музиката те ослепява за да не виждаш шегата в постовете ми за Cannibal Corpse...както и да е. Успех с Героичния хеви, тип Мановар, аз не обичам конска пот и дрънкане на брони Накратко - ти си настоящий гевиметалний мальчик.

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #68

    Метал мания

    ХОЛЕРА ^^^ []

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #69

    Метал мания

    хихи, "И на селските чеда - Хиеви Миетал копилита" ))

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #70

    Метал мания

    [:D][:D][:D]



    ---

    P.S. Егати безсмисления пост...

  13. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #71

    Метал мания

    <font color="blue">----------OFF TOPIC-----------</font id="blue">

    По-скоро разбираем от малцина []

    <font color="blue">----------OFF TOPIC-----------</font id="blue">

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #72

    Метал мания

    --off--

    Аз за моя говорех

    --off--

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    36
    #73

    Метал мания

    KOKOSH ако имаш мене в предвид не знам защо но нещо май не си прочел пост-а ми целия (може би защото е доста дългичък )

    все пак никъде не съм казал, че слушам само Мановар, или само готик нали така ? Освен това пост-а ми беше с цел да ти кажа на тебе и на зигот че не е много мило от ваша страна да казвате какво трябва да харесва на другите - изглежда не съм бил разбран правилно, за което много съжалявам !

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    36
    #74

    Метал мания

    По между другото - KOKOSH нищо против тебе, нали, без обиди

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #75

    Метал мания

    Абе как ще ви казвам какво да слушате бре, аз да не съм полицай ))) Казвам си какво слушам аз Сега например съм луднал по това



    Kirande, моме

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 8 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 2
    Последно: 10-10-10, 17:05
  2. Газ мания
    От tanganaika във форум Отопление
    Отговори: 183
    Последно: 09-10-08, 19:38
  3. За всички метал маниаци!
    От FearMe във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 4
    Последно: 03-09-07, 17:37
  4. Отговори: 4
    Последно: 20-09-06, 13:24
  5. Списание "DVD Мания" - Впечатления?
    От IvO™ във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 5
    Последно: 13-02-05, 21:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе