Страница 6 от 8 ПърваПърва ... 45678 ПоследноПоследно
Резултати от 76 до 90 от общо 110

Метал мания

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #76

    Метал мания

    fov200 - готен си



    Четох си 3пъти поста ама не намерих мястото където казвам "какво трябва да харесва на другите " .



    Казах ,че метъла е стара музика защото в темата се споменават групи които са свирили преди аз да съм бил роден .

    Сегашния метъл не може да се сравнява с музиката която сега се прави (като цяло де има и тук таме добри попадения ) .



    Искам да споделя с вас едно мое откритие :

    Независимо музикалната ориентираност на компаниите с които съм бил на купони Всички и то без изключения много се кефят(и пият ) на AC/DC . Смятам че това поне малко доказва групата .

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #77

    Метал мания

    Zygot, не напразно AC/DC за признати за едни от най-големите купонджии [:D]. Това ми беше първата по хард група, която започнах да слушам и досега си ми остават голямата ЛЮБОВ. И самата им музика е купонджииска и винаги пасва на всякакви ситуации и поводи.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    36
    #78

    Метал мания

    Zygot нямах предвид че си го казал буквално, а че го имаш предвид , но както и да е. Освен това не съм съгласен че метъла който се прави сега, е зле и не може да се сравнява с другата музика (преполагам визираш хардкор и чалга прав ли съм ).

    Можем да си поговорим доста за добрите и лошите групи в един или повече стилове музика, но факта е че във всички стилове има и добри и лоши групи, но няма лоши стилове, не можеш да кажеш, че днешния метъл е по - лош като стил от другите стилове нали ?! Както го е казал човека - "няма лоши стилове, има само слаби майстори" - това е казано по повод бойните изкуства, но важи с пълна сила и за музиката. Просто въпрос на вкус кой какъв стил ше слуша хахааа

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #79

    Метал мания

    KOKOSH, страхотни китари ... [:D][:D][:D] ... ама нещо съм в настроение за маааалко по-депресарски неща - това.

  6. Novice
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    8
    #80

    Метал мания

    Хей, Хей, народе , тука има ли някои който обикаля по всекви рок,метал и дори хипи сабори ? Защото патищата са безкрайни когато си на мотор и слушаш Dire Straits []

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #81

    Метал мания

    r0x0r, моторите и метъла вървят ръка за ръка[:D], но малко е трудно да слушаш музика въобще като си с шлема на главата и с 150-170 км/ч. Но купона става после, като слезеш от мотора за по бира и мезе. Примерно HAMERFALL, много яки скандинавци - свирят в стил подобен на Maiden и Helloween. За да отговоря на въпроса ти, ДА ЗНАЕМ КАКЪВ КУПОН СТАВА. Макар че, според мен Dire Straits не са метал а рок банда. Но няма значение. Пак имат страхотни парчета и ги уважавам. [:D]

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #82

    Метал мания

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">KOKOSH, страхотни китари ... [:D][:D][:D] ... ама нещо съм в настроение за маааалко по-депресарски неща - това.



    <div align="right">оргинално мнение на Kirande</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Мила и сладка песничка е твоята в сравнение с това. Ако успееш да го издържиш цялото - похвали се

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #83

    Метал мания

    KOKOSH, похвал-похвал. Добро е. Напомня ми за музиката на Blade Of Darkness [], но е малко скучно...

    То да се самосдухаш качествено си е цяло изкуство. [:P]

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #84

    Метал мания

    Ето ви още един скрит метал и същевременно меломан.За тези които са на вие с английския ще кажа че поп каро е King Diamond.Така че ясно ви е от къде ми идва ника ;-) Candlemass,Therion,Mercyful Fate ,Maiden,Judas,Sentenced,Kiss,DIO

    Освен това Cypress Hill, Ice-T,Dr.Dre & West coast company;-) и т.н.

    Обичам българска народна музика но не и чалга.Падам си и по класическо и джаз но само определени неща имам нерви да слушам.

    Па ако щете ме оплюйте:-) Аз ще си мисля че ме пръскате с дезодорант:-))))))))

  12. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #85

    Метал мания

    Kokosh, определено е доста скучно...

    Иначе линка на Kirande определено ми хареса - напомня до някъде на Bjork като вокали.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    36
    #86

    Метал мания

    и мене много ми хареса - нещо средно между Bjork, Cranberies, Evanescence, даже и на Kitti, или както там се пише, прилича малко. Добро е !

    са ше чуя и на KOKOSH парчето !

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #87

    Метал мания

    Вокалите на Ambeon/Ayreon са убийствени... мацката е на 14, впрочем []

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    36
    #88

    Метал мания

    мдам ! и то е добро .....

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #89

    Метал мания

    Фори, това което наричаш скучно определено не е за масовото ухо. Само споменавам откаченяците Майк Патън, Джон Зорн и Дейв Ломбардо.... не подлежи на оценяване според мен И тримата си имат в кариерите супер мега комерсиални парчета и албуми, а имат и парчета далеч по-неслушаеми от това. Особенно Джон Зорн...спомням си с умиление за полюцията Painkiller - триото Джон Зорн - саксофони, барабаниста на Napalm Death - Мик Харис и басиста с много кривоч на баса Бил Ласуел ... няма такова трио. 91-ва година се редих на опашка пред Рива Саунд за да ми го запишат на касетка Ха ! Изрових и едно парче даже )



    fov110 съм аз )

  18. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #90

    Метал мания

    Колега, за поклонник на Флойд това е еликсир. Какво му е трудното да издържиш? Сигурен съм, че ти можеш да сложиш тук мнооого по-трудни за слушане парченца! Не, че те провокирам ама...[]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 8 ПърваПърва ... 45678 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 2
    Последно: 10-10-10, 17:05
  2. Газ мания
    От tanganaika във форум Отопление
    Отговори: 183
    Последно: 09-10-08, 19:38
  3. За всички метал маниаци!
    От FearMe във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 4
    Последно: 03-09-07, 17:37
  4. Отговори: 4
    Последно: 20-09-06, 13:24
  5. Списание "DVD Мания" - Впечатления?
    От IvO™ във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 5
    Последно: 13-02-05, 21:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе