Резултати от 1 до 4 от общо 4

dvd audio

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    8
    #1

    dvd audio

    Nekoi da znae dali v BG se prodavat dvd-audio diskove? T.e. otkade mogat da se kupjat takiva v Bg?

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    dvd audio

    Защо толкова държиш да си купиш DVD audio. По скоро да намериш дискове които са DVD video но записано само звук. Има такива. Иначе имам един познат който си е купил двустранен диск, от едната страна DVD video само със зук, а от другата DVD audio. По принциоп този формат на запис не е разпространен не само в България пък и по евтините плеъри не възптоизвеждат DVD audio. Така че ще минат поне няколко години докато се наложи този формат за цифрова музика ако въобще се наложи.

  4. Novice
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    8
    #3

    dvd audio

    Ami za da si testvam Audigy 2 -to. A i mi e interesno kak ste zvu4i normalno audio, koeto ne e stereo, a ima pove4e nezavisimi kanali(5.1 misla beha). To i v momenta opciata CMSS 3D -to pravi stereoto na 6.1., ama sigurno ima razlika mejdu aproksimacia na 5.1 i istinski 5.1 A i zvuka ste e 24-bit. Pod evtini pleari ima6 predvid evtini soundcard-ti predpolagam. Ne sam 4uval za software-no re6enie za play-vane na DVD audio bez saotvetnata audiokarta, no moje i da e vazmojno, ne znam.

    A kakvi sa tezi diskove dvd-video sas zvuk i bez video? T.e. zvuka e normalno audio, samo 4e ne stereo ami surround naprimer, taka li? T.e. imam kanalite na dvd-audio bez 24-bit sound-a? I tova ne zvu4i lo6o, mai.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #4

    dvd audio

    на "Славейков" има такива, ама са DVD-R

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. DVD-AUDIO
    От harislav във форум Аудиотехника
    Отговори: 38
    Последно: 21-04-17, 22:01
  2. hdmi audio
    От cvb във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 19-11-10, 17:25
  3. onboard audio + ATI (video) audio
    От bright във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 11
    Последно: 30-09-07, 19:15
  4. Ралика между Audio CD и Super Audio CD?
    От trastikata във форум Общ - хардуер
    Отговори: 17
    Последно: 04-12-03, 01:14
  5. CD Audio Rip
    От pjMarvin във форум Windows
    Отговори: 19
    Последно: 27-01-02, 12:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе