Резултати от 1 до 14 от общо 14

Впечатления от LOTR - Return Of The King

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на Black Genesis
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    143
    #1

    Впечатления от LOTR - Return Of The King

    Питър Джаксън отново показа как трябва да се прави добър филм. Макар и с леки отклонения от книгата филма ще поставя касови рекорди. За разлика от други филми с продължения (визирам Матрицата) Завръщането на Краля надмина всички мои очаквания и бе досйно продължение и за съжаление край на това брилятно фентъзи. Филма ме плени и държа в напрежение от началото до края като разбира се култовата сцена беше битката за Гондор пред портите на Минас Тирит, в която ако се вярва на режисьора броя на орките е бил 600 000 (справка: Двете Кули в битката при Шлемов/о дол/усое орките са били "едвам" 10 000). Разбира се камерата отново беше насочена доста към Фродо и Сам. Паяка с който се бият е направен пефектно и като за компютърна анимация изглежда доста реален, движенията му са едно към едно като тези на истиски паяк. Но разбира се трепачът е Ам-Гъл който продължава да крои пъклените си планове да открадне пръстена и да раздели Фродо и Сам. Ролята му е кълтова и не послежи на критика. Като цяло филма е трепач, аз лично съм много възхитен от продължението което надмина очакванията ми.

    Вие какво мислите за филма? Заслужава ли си парите за билет/CD или не? Аз съм с две ръце ЗА!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    109
    #2

    Впечатления от LOTR - Return Of The King

    Филмът си заслужава но...

    последните 45 мин. просто те отегчават

    чудиш се кои е активен и кои пасивен геи от хобитите

    като цяло хубав филм спор няма книгата още повече


  4. Novice
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    4
    #3

    Впечатления от LOTR - Return Of The King

    Страхотен филм ...



    Най-якият момент беше когато коницата на Рохан мина през орките като трактор през зеленчукова градина [Yeah!] ...



    Определено си заслужава да стане част от DVD колекцията ми ...

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    167
    #4

    Впечатления от LOTR - Return Of The King

    That's the film

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    39
    #5

    Впечатления от LOTR - Return Of The King

    ООООО много е манията в този филм. Вече го гледах 3-4 пъти, заштото работя в кино и мисля че още 5 ще ги направя, но последните 30 мин наистина са ужас...... особено ако ти се налага да ги гледаш по задължение )

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #6

    Впечатления от LOTR - Return Of The King

    Ми хубав филм... абе всичко друго освен битките ми беше скучно .


  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #7

    Впечатления от LOTR - Return Of The King

    който не е чел книгата недоволства, а имайте предвид, че в нея има и още, което е спестено във филма. в графството има режим на "мутри" и фродо се налага да стане че гевара и да ги разкара ( най-кратко казано ). поне още 15-ина минути трябваше да има по тази линия. тогава щях да ви питам [:P].



    както се случи и с втора серия - пълната версия няма нищо общо с "оригиналната". гледайте 4-часовата, за да разберете защо филмът е не просто хубав, а велик.



    чакам пълната трета серия [:D]!

  10. Novice
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    6
    #8

    Впечатления от LOTR - Return Of The King

    Ами това с мутрите сигурно схте го има в режисьорската версия казват че третата е наи-голяма (около 4-5 часа ).Иначе филма е наи-доброто за последните няколко години

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #9

    Впечатления от LOTR - Return Of The King

    Значи аз съм чел книгата и определено смятам, че филмът е в пъти по-годин . На мен книгата ми беше адски скучна.



    Първата част много ми хареса - все пак виждаш един свят, който дотогава е бил само във въображението ти. Беше много красиво, графството, хобитите, елфите, абе всичко. Яко!



    Втората част също ми хареса... битки туй онуй...



    Третата... ми като изиграх играта и като съм чел книгата и вече знаех кво става, всичките там размотавания до битките ми бяха скучни, а самите битки си бяха екстра.



    П.П. А те ако става на въпрос още първата част махнаха Том Бомбандил или както се казваше там, а той си беше яко пич .

  12. Junior Member Аватара на Black Genesis
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    143
    #10

    Впечатления от LOTR - Return Of The King

    Третата част е най-мащабната продукция на всички времена за мен като визирам в частност битките, числеността на армиите и прочие.



    //offtopic

    Благодарение на Властелина и Питър Джаксън New Line Cinema отново са в бизнеса.



    P.S. - И в трите части бяха променени или напълно махнати неща, които бяха написани в книгата, което мен ме разочерова много.[V] Не знам дали им са се сторили безинтересни или са нямали бюджет или време да ги направят, но ако бяха включили момента вкойто Фродо и сие спасяват Графството от Саруман и орките му определено щяха да доизбият рибата.[8D]

  13. Gadget
    Guest
    #11

    Впечатления от LOTR - Return Of The King

    Не съм чел книгата, но определено третата част е много добра. Пипнали са всичко. От героите до декорите. Даже много точно са подбрали артистите да си приличат по роднински връзки. Проблемът е последният половин час, абсолютно ненужен материал, който можеха на фона на всичко останало да го съберат в 10-тина минути. Най ми хареса моментът с паленето на огньовете - е те на това се вика рутиране на мрежа

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #12

    Впечатления от LOTR - Return Of The King

    LOTR 3 SUX !! Крайно съм разочарован. Филма е за гледане само в кино защото битката е с невероятни ефекти.



    Какво ме подразни:

    1. Не намирате ли аналогия между Леголас - Люк Скайуокър с костенурката в Империята отвъща на удара.

    2. Къде е Саурон %№%&№% ако добре си спомням книгата се показваше за малко накрая колко да поблазни Фродо.

    3. Последните 15мин ме изкараха от кожата ми.



    ...........

    За всички фенове гледайте "Братва и Кольцо" ще се скъсате от смях.. ако поне малко разбирате руски, има го на дате.бг

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    76
    #13

    Впечатления от LOTR - Return Of The King

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Значи аз съм чел книгата и определено смятам, че филмът е в пъти по-годин . На мен книгата ми беше адски скучна.







    <div align="right">Originally posted by X-RAY*-*22/01/2004*:* 17:59:49</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ти сигурно си чел друга книга[^]

  17. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #14

    Впечатления от LOTR - Return Of The King

    Ми филмът ми хареса като цяло, а книгата хич . Скучна, предсказуема и линейна . Може би ако бях по-малък, но не би.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за LOTR War of the Ring
    От Linderman във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 30-03-05, 18:38
  2. Sub за Return of The King
    От Anton във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 13
    Последно: 08-01-04, 18:51
  3. LOTR"Return of the king"
    От kesten във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 18-11-03, 17:24
  4. Отговори: 9
    Последно: 07-01-03, 23:01
  5. Return to Castle Wolfenstein
    От DJLIAN във форум ИГРИ
    Отговори: 5
    Последно: 08-09-02, 10:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе