Резултати от 1 до 4 от общо 4

Тунер за настрайка на музикални инструменти

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #1

    Тунер за настрайка на музикални инструменти

    Турся професионална програма тунер за настройка на музикални инструменти. Аз има G-tune 1.22 но не е кой знае какво. Най новата версия на нея е 2.20 която е много по добра от тази дето имам но няма крак за нея. Тези тунери обикновенно са за китара ама при нея е елементарно да се мастрои. Нали има само 6 струни. Искам да се пробвам да акорсирам едно пиано че затова ми трябва. Абсурд е да си купя професионален тунер тъй като са мноооого скъпи.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    11
    #2

    Тунер за настрайка на музикални инструменти

    Аааа, пиано по тунер, еле па компютърен просто не се опитвай да акордираш. Няма как да стане. Дори с тунера който ми е вграден в звуковия интерфейс не бих се опитал. А той е засега най-точния на който съм попадал, а те не са малко. Другия точен тунер който съм виждал беше тоя в Cakewalk Pro Audio, но пак за нищо не става.

    За пианото си има акордьор. Не е случайно това. Не от вчера се занимавам с музика и технологиите около нея, но досега не съм чул някой да си е настроил пияното сам с по-голяма точност от четвърт тон [:P] Та аз те съветвам да се откажеш овреме )))))

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #3

    Тунер за настрайка на музикални инструменти

    Хехе. Ами наясно съм за какво става въпрос и не проблем да го настроя с по голяма точност от четвърт тон. То не се прави само с тунер. Настройва се първа октава и по нея останалите. Може и без тунер но е много по трудно. Тогава Ла-то се настройва с камертон а останалите тонове по биенето на хармониците.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    11
    #4

    Тунер за настрайка на музикални инструменти

    Ааами ок, ако успееш, пиши [] Ше те черпя една бира!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 30
    Последно: 05-12-22, 19:40
  2. Инструменти
    От hristoslav2 във форум Домашен майстор
    Отговори: 12
    Последно: 08-09-22, 20:32
  3. Купувам струнни музикални инструменти.
    От plamenhar във форум Купува
    Отговори: 3
    Последно: 18-09-12, 20:06
  4. Отговори: 7
    Последно: 08-02-07, 11:12
  5. 75 Музикални Групи .. (Междинка)
    От z0r0 във форум Логически задачи
    Отговори: 42
    Последно: 12-12-05, 19:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе