Страница 29 от 36 ПърваПърва ... 192728293031 ... ПоследноПоследно
Резултати от 421 до 435 от общо 536

Media Player - Dune (всички модели)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #421

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Благодаря, оправих нещата,забравих ,че плеъра трябва сам да си я форматира . След това всичко бе ОК.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #422

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Някой ако е слагал последната версия на фърмуера r11 ще види ли работи ли Zoom функцията?
    Нещо ми изчезна.

  4. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #423

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Сложих я на B1, Zoom не работи.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    10
    #424

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Искам да попитам как се правят обложки на филмите при Dune HD base 3D при my collection с beta версия r11. Имам филми в хард диска, който е поставен в Dune HD base 3D, намира директорията на филмите и само това, не излиза картинка с филма.

  6. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #425

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    В My Collection има настройки , там си споделяш папка от източника. Споделената папка я сканираш и ти се правят обложки. Готовите обложки си ги ползваш в My Collection , като от там можеш и да си пуснеш филма или концерта. Нещата трябва да се сканират ръчно, не става автоматично.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    10
    #426

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Благодаря за информацията, на

    - - - - - - - - - -

    Благодаря за информацията, направих както каза и се получиха нещата.Наистина филмите се сканират един по един и излезнаха обложките.

  8.  
     
  9. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #427

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    За по-лесно сложи папките с филмите в една обща папка. Сподели тази папка в My Collection и я сканирай. Така всички филми едновременно ще се сканират.
    И аз имам въпрос: Когато сканирам за обложки излизат всички филми като бройка. След като свърши сканирането някои липсват от готовата колекция с обложки. Защо се получава така ? Това се получава при записи на концерти най-често.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    36
    #428

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Здравейте!Някой може ли да помогне!От лаптоп с Windows 10 споделям папка /movies/
    Папката която е пълна с файлове се вижда от всичко ,от другите компютри вкъщи от телефони ,таблети и от телевизора.
    Но когато отворя папката през Dune HD303 тя е празна!Къде може да е проблема?Не мисля,че е от плейъра по скоро нещо в windows 10,защото с window 7 този проблем го нямаше!
    Ще съм благодарен ако ме насочите какво да правя!Благодаря!

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    14
    #429

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Здравейте! Съвсем наскоро си купих Dune HD 4k Duo Base - орязаната версия на Dune HD 4k Duo - без отделен аудио DAC и без DVB-T тунер, всичко останало е еднакво. Плейърът е чудесен, няма никакви проблеми с възпроизвеждането на каквото и да било до 4к 30р. Обаче и аз като колегата boby_ от горния пост имам проблеми с мрежовите функции спрямо десктоп с windows 10 през рутер. Създадох домашна мрежа от десктопа, конфигурирах мрежовите настройки, шерването, създаването на потребител и т.н. и т.н. съгласно подробните указания с картинки, които намерих /указанията са за windows хр, windows 7 и windows 8/. Конфигурирах Samba и NFS. В резултат - Дюната не може да влезе в шерваните папки на десктопа - изписва, че няма достъп, да си проверя името и паролата и т.н. Направих същите гимнастики и на лаптоп с windows 7 в същата мрежа - с него няма никакви проблеми. В Дюната все още не съм слагал хардове, засега ползвам външни, както и SD карта 64 GB. С тях няма никакви проблеми.
    Рових се по разни форуми, общото мнение е, че има някакви проблеми с Уиндоуса /десетката/, които са възникнали основно след някакъв негов ъпдейт. Универсално решение засега няма открито. Пробвах разни хватки, които препоръчваха, без никакъв положителен резултат.

    - - - - - - - - - -

    Проблемът за връзката между Дюната и Уин 10 е решен. Получих указания в Audio Arte, откъдето купих плейъра.
    Връзката се осъществява по един простичък начин. Оказа се, че десетката не може да работи с Линукския софт на Дюната при създаване на домашна мрежа, хоумгруп и всички останали гимнастики по въпроса. Те били само за други Уин устройства. Не ставало и с NFS сървър. Само с SMB.
    Затова се действа по следния начин:
    1. Създава се нов юзър. Задава му се име и парола.
    2. Отива се до папката, която трябва да се шерва. И върху нея - десен бутон - пропъртис - шер. Задават се права на новия юзър.
    3. От Дюната - влиза се в Самбата . Създава се нова мрежова папка. Указва се компютърът, който се шерва, с IP адреса му, наклонена черта - името на шерваната папка.
    4. Влиза се в новата папка. Задава се името на юзъра и паролата.
    И готово. Вече сме в шерваната директория/папка и може да се пусне нещо - музика или видео /или снимки разбира се/.
    Втори път не се налага задаване на имена и пароли.
    Този пост е редактиран от Georg Mihailov; 25-09-17 в 12:23.

  12. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #430

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Пробвай да се върнеш на стабилна версия и може да се оправят нещата Version "150721_0135_b9" [tv303d2] (stable version).

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    14
    #431

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Тези дни излезе нова бета версия на фърмуера за всички 4K Dune плейъри - 170602_0154_r11. Тя изчиства проблемите с конфигуриране на SMB за връзка на Дюната с компютър с Windows 10. Така че съм настроил връзка на компютъра с Дюната и по FTP, и по SMB.
    Знаете къде да търсите фърмуер за Дюните, нали?
    Линк:
    Dune Firmware Zone
    Този пост е редактиран от Georg Mihailov; 26-10-17 в 12:37.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    41
    #432

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Здрвейте! Притежавам Dune 303d. Сложил съм му харддиск с видео файлове. Той е закачен през HDMI за единия ми телевизор, но искам ако може да ползвам съдържанието вътре в него и на друг смарт телевизор. Има ли как да се шерне в моята домашна мрежа, така че да имам достъп до видеосъдържанието и от други устройства?

  16. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #433

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)


  17. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #434

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Цитат Първоначално публикувано от ceco7 Виж публикацията
    Така като гледам скоро само Дюн-чета ще се виждат из апартамента. Mede8er нещо замлъкнаха и през последните години нямат нови модели, така че.....

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    13
    #435

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Привет на всики, имам нужда от помощ и се надявам да я получа от вас.
    Ето кактв е проблема, от месец насам 80% от филмите който свалям от замунда (.mkv) не тръгват на лап топа или десктоп PC (малко стари модели), преди това всичко вървеше. Пробвах какво ли не с различнни кодеци и плеери, нищо не се промени. Приятел мой ми каза за вариант с Медия плеер и след прочитане на темата станах собственик на Dune HD Solo Lite 4K.
    Направих искания от устройството ъпдейт и се оказа че проблема остана, същите филми продължават да тръгват с насичане на звук и картина а при някой няма даже и картина. Другия проблем с който неможах да се оправя е как да активирм субтитирите от папката на филма, който са свалени допълнително.

    Благодаря предварително и се надявам да получа помощ от вас, хората с повече опит.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 29 от 36 ПърваПърва ... 192728293031 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - MiniX (всички модели)
    От z_harris във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 53
    Последно: 19-03-21, 19:58
  2. Media Player - Egreat (всички модели)
    От bradqzata във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 50
    Последно: 22-02-19, 00:38
  3. Media Player - HiMedia (всички модели)
    От orlie във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 99
    Последно: 17-12-17, 14:04
  4. Media Player - ASUS (всички модели)
    От yavor44 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 177
    Последно: 29-06-14, 19:15
  5. Media Player - Zinwell (всички модели)
    От elcos във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 907
    Последно: 28-03-14, 14:49

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе