Страница 19 от 36 ПърваПърва ... 9171819202129 ... ПоследноПоследно
Резултати от 271 до 285 от общо 536
Like Tree46Одобрявам

Media Player - Dune (всички модели)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    29
    #271

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Цитат Първоначално публикувано от iuli1971 Виж публикацията
    Нова бета версия на фърмуера -dune hd base 3d.Най после-10 месеца нямаше никакво развитие.Имах няколко заглавия които се спъваха на определени места.Сега всичко върви перфектно.Няма поддръжка на динамични субтитри.

    Dune Firmware Zone / Dune HD Base3D
    Мерси за инфото.Някой друг има ли наблюдения как се държи новата версия и кое работи/не работи спрямо предишната?
    Братята руснаци споделят малко промени и то супер незначителни,повече се интересуват от руските тв канали които стриимват през дюна.
    Аз все още изчаквам

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    226
    #272

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Какво има да чакаш ако не ти хареса по всяко време може да върнеш предишния с 5 натискания на бутона .

    - - - - - - - - - -

    Някои има ли идея какво са поправили в новия фирмуер , че не намирам инфо.

  4. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #273

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Според Братушките е поправена метеорологичната справка да работи коректно, добавена е CEC функция, която при мен не работи (Dune HD 102TV) и разни други благинки касаещи стрийма на IPTV. Аз използвам само CinemaHD и си работи след ъпдейта. Що се отнася до справката за времето - бях сложил един fix преди време и не разбрах какво са оправили. СЕС се включва от меню видео- последното подменю (не се сещам в момента за точното наименование). Други съществени и не толкова разлики не наблюдавам за сега.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    21
    #274

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Някой да имам проблем със 3D субтитрите при Dune HD Base 3D ? Обикновените SRT субтитри тръгват но започват от дясната половина на екрана и завършват в лявата т.е. нещо е объркано. Конвертираните 3D такива обаче когато ги пусна не ги виждам. Някой да се е сблъсквал с нещо подобно ? С последния бета фърмуеър съм ... каква хубава дума ...

  6. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #275

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Такаа а а а а току-що установих сериозен БЪГ в новия фирмуер b8. Имам доста BDMV филми, които нямат вградени Български субтитри и за да им "добавя" аз ги конвертирам в ISO и в папката добавям SRT файла. Като пусна филма на Dune и натисна бутона за избор на субтитри първо се изреждат вградените и най последни са "външните". Маркирам и всичко е наред. Сега обаче с новия фирм Dune не "вижда" изобщо "външни субтитри". Когато избирам филма и маркирам папката му се отваря прозорец в който виждам абсолютно всички файлове включително наличието на файл с SRT разширение, но само до тук. Върнах се към b6 и всичко си е както трябва.
    Някой да е забелязал още "трески"?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    29
    #276

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Цитат Първоначално публикувано от frizera Виж публикацията
    Такаа а а а а току-що установих сериозен БЪГ в новия фирмуер b8. Имам доста BDMV филми, които нямат вградени Български субтитри и за да им "добавя" аз ги конвертирам в ISO и в папката добавям SRT файла. Като пусна филма на Dune и натисна бутона за избор на субтитри първо се изреждат вградените и най последни са "външните". Маркирам и всичко е наред. Сега обаче с новия фирм Dune не "вижда" изобщо "външни субтитри". Когато избирам филма и маркирам папката му се отваря прозорец в който виждам абсолютно всички файлове включително наличието на файл с SRT разширение, но само до тук. Върнах се към b6 и всичко си е както трябва.
    Някой да е забелязал още "трески"?
    В mkv няма проблем с външни субтитри.С b8 съм на 303D

  8.  
     
  9. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #277

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Не става въпрос за MKV, а за BDMV ( BluRay) конвертиран в ISO без никакво ремуксване, промяна на структурата,съдържанието и други подобни.

  10. Banned
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    80
    #278

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Плеъра чете ли оригинален 3Д блурей в ISO формат? 1.png

  11. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #279

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Цитат Първоначално публикувано от petttto Виж публикацията
    Плеъра чете ли оригинален 3Д блурей в ISO формат? 1.png
    Ако въпроса ти е към мен, то отговора ми е - не знам. Причината е че нямам 3D телевизор там където работи машинката.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    39
    #280

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Аз имам въпрос, който по принцип е по-глобален, но тъй като плейърът ми е Dune, реших да го задам тук. Скоро питах в една друга тема това и като цяло всичко стана както трябва, но има един проблем. В момента Receiver-a и Dune-a са ми в локалната мрежа през WiFi. На PC виждам закачения външен хард към Dune-а и опитвам да му копирам файлове, но максималната скорост, която успявам да постигна е 600кб/с, като обикновено се движи около 200кб. Струва ми се супер ненормално при положение, че мрежата ми е N и на PC правя скорости около 6мб/с, като Dune-a не е много по-далеч от рутера. Не успях да намеря никаква конкретна информация за проблема... някои идеи?

  13. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #281

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Някой може ли да ми каже какво изписва Дюн в полето "Сървъри за време" ? При мен се изгуби часа, а температурата от около 2 седмици си стои на +2 градуса. Определено има връзка с глобалната мрежа, защото всички IPTV работят безупречно....

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Hell
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    879
    #282

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Ако искаш си избери нещо от тук ;-)

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    49
    #283

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Цитат Първоначално публикувано от RIPSTER Виж публикацията
    Аз имам въпрос, който по принцип е по-глобален, но тъй като плейърът ми е Dune, реших да го задам тук. Скоро питах в една друга тема това и като цяло всичко стана както трябва, но има един проблем. В момента Receiver-a и Dune-a са ми в локалната мрежа през WiFi. На PC виждам закачения външен хард към Dune-а и опитвам да му копирам файлове, но максималната скорост, която успявам да постигна е 600кб/с, като обикновено се движи около 200кб. Струва ми се супер ненормално при положение, че мрежата ми е N и на PC правя скорости около 6мб/с, като Dune-a не е много по-далеч от рутера. Не успях да намеря никаква конкретна информация за проблема... някои идеи?

    WIFI Смущения е според мен. Какъв е рутера, и автоматично ли си взема IP всяко устройство. Това че е ЕН нищо не значи. Кабел му е майката за да си спокоен . Както и за 3Д и ДТС МА и тнт.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    39
    #284

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Предполагам е автоматично, защото единствената "работа" от моя страна е да въведа паролата на мрежата. Рутера е TP-Link 1043. Възможно ли е да са чисто I/O проблеми между CPU-то и USB порт-а на Dune-a?
    Иначе за кабел ми е ясно, но както писах в другата тема, идеята ми е да бъде колкото се може по-безжично.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    49
    #285

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Има ли начин да вкараш ХДД-то в Дюна и пак да тестваш скоростта? Мисля че ще е по добре . Аз съм с Base HD 3D и въпреки че съм с Гигабит мрежа прехвърлянето по кабел РС - Рутер - Дюн е не повече от 15мб/с. Понеже наблягам на 3Д и филми с ДТС ХД МА не мога да си позволя безжична връзка защото не всичко е на вграденият ХДД.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 19 от 36 ПърваПърва ... 9171819202129 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - MiniX (всички модели)
    От z_harris във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 53
    Последно: 19-03-21, 18:58
  2. Media Player - Egreat (всички модели)
    От bradqzata във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 50
    Последно: 21-02-19, 23:38
  3. Media Player - HiMedia (всички модели)
    От orlie във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 99
    Последно: 17-12-17, 13:04
  4. Media Player - ASUS (всички модели)
    От yavor44 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 177
    Последно: 29-06-14, 18:15
  5. Media Player - Zinwell (всички модели)
    От elcos във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 907
    Последно: 28-03-14, 13:49

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе