Страница 32 от 36 ПърваПърва ... 223031323334 ... ПоследноПоследно
Резултати от 466 до 480 от общо 536
Like Tree46Одобрявам

Media Player - Dune (всички модели)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. IGS
    IGS е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    15
    #466

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18 Виж публикацията
    Не трябва да си в PCM mode. Дай снимка на настройките да видим. Нещо си объркал там.


    при тези настроики няма звук от повечето филми.



    със тези настройки има звук.



    Това са настрйките на телевизора
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    1
    #467

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Здравейте,
    От 10 години ползвам DUNE HD MAX с 2 TB диск и много си го обичам. Проблемът е че му изчезна аудиото. Носих го на сервиц и ми казаха, че сигурно е от платката, но не могат да го оправят. Да си пусна аудио от другаде.
    Да, ама не мога да се оправя. Няма начен да пусна аудиото през чинчовете или оптиката, а видеото през HDMI. Или поне аз не мога. Мога да си гредам филмите аналогово, но не ме кефи.
    Време ли е вече за нов плеър?

  4. Novice
    Тук е от
    May 2019
    Мнения
    1
    #468

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Здравейте,
    Опитвам се да намеря информация как мога да гледам IPTV на DUNE HD SOLO 4K.
    Устройството ми е подарък и съм абсолютен лаик.Опитах да намеря информация онлайн ,но всичко което открих са плъгини за руски канали.Интересува ме дали мога да гледам български канали с това устройство и как става това?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    49
    #469

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Цитат Първоначално публикувано от bitegroup Виж публикацията
    Здравейте,
    Опитвам се да намеря информация как мога да гледам IPTV на DUNE HD SOLO 4K.
    Устройството ми е подарък и съм абсолютен лаик.Опитах да намеря информация онлайн ,но всичко което открих са плъгини за руски канали.Интересува ме дали мога да гледам български канали с това устройство и как става това?
    Може. Просто си инсталирай IPTV плеър и си го настрой с някой линк (ако имаш достъп ) в който има Български канали.

  6. Novice
    Тук е от
    Aug 2019
    Мнения
    3
    #470

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Здравейте,
    Отскоро имам плейър dune pro 4K . Имам следния проблем/проблемче . Става дума за плейването на avi. файлове. При опит за използване на дефолтния SPMC плейър, той крашва, дава ми грешка и т.н. Пробвах всякакви неща- деинсталация и инсталация, ресетване до дефолтни настройки и т.н. Нищо не става крашва винаги. Avi. Файловете вървят ако ги пусна с т.нар. Internal плейър, но има известно накъсване. Ясно ми е че може нещата да се оправят,ако си изтегля друг плейър ог google play, но ето какво ме притеснява . Имам приятел със същия модел, той си плейва файловете с SPMC няма никакви проблеми и е много доволен от качеството с този плейър. Сравнихме всичко ни е еднакво- фърмуер, версия на програмата, настройки, всичко каквото се сетихме.
    Та въпроса ми е имате ли някакви идеи как може да оправя проблема и дали това говори за някакъв по-сериозен проблем с дюна? Благодаря предварително за изказаните идеи.

  7. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #471

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Едни и същи файлове ли пробвате? AVI е само контейнер на видео съдържание. Вътре би могли да има хиляди разновидности.
    Не съм много наясно с модела, но нямаше ли вариант да не пускаш под Андроид нещата?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    11
    #472

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Скоро съгледах такова устройство - dune pro 4K.
    Имайки прекрасни впечатления от dune solo lite (3d,4k, но 30 FPS), реших да се модернизирам с такова.
    Естествено повечето тестващи в тубата и другаде само го"разопаковат" и се радват на външния му вид...Но братушките(за мен вечни на 09.09.) ме открехнаха-https://www.youtube.com/watch?v=BJXdcbNEBmU. Поразрових и за мнения от другата страна на завесата и те бяха подобни-тук няма фили и фоби-техниката е над всичко.
    Та...,
    Решавайки да преминат към пълен андроидиот, dune се изложиха.
    Слава Богу не си купих такова!

  10. Novice
    Тук е от
    Aug 2019
    Мнения
    3
    #473

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Проблема се оправи, незнай но как с многобройно ресетване и инсталиране/деинсталиране на програмата.

  11. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #474

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Цитат Първоначално публикувано от Hary47 Виж публикацията
    Скоро съгледах такова устройство - dune pro 4K.
    Имайки прекрасни впечатления от dune solo lite (3d,4k, но 30 FPS), реших да се модернизирам с такова.
    Естествено повечето тестващи в тубата и другаде само го"разопаковат" и се радват на външния му вид...Но братушките(за мен вечни на 09.09.) ме открехнаха-https://www.youtube.com/watch?v=BJXdcbNEBmU. Поразрових и за мнения от другата страна на завесата и те бяха подобни-тук няма фили и фоби-техниката е над всичко.
    Та...,
    Решавайки да преминат към пълен андроидиот, dune се изложиха.
    Слава Богу не си купих такова!
    Синтезирай проблемите за тези, които не разбират руски.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    11
    #475

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    В клипа са посочени проблеми на дългогодишен собственик на DUNE, но друг модел, от който е доволен.
    Той решава да закупи разискваното устройство и се опитва неуспешно да "подкара" видеофайлове,независимо от източника-HDD, медиа сървър и др.
    Появява се надпис-“Dune HD Shell не отговаря"!
    На телевизори включително HD-няма проблем с възпроизвеждането, а само на такива UHD.
    Проблемното възпроизвеждане е с 49" Q6F 4K Smart QLED TV 2018. На устройството е последна версия на програмното обезпечение. Смяна кабели, ресет,не води до прогрес, а по скоро до "тука има-тука нема". Промяна настройките на телевизора не носят успех,
    След доста проби, човека се свързва със дилър на DUNE, който праща устройството на сервиз и му сменят платката. След 2-3 кратно успешно подкарване на 4 к файлове, устройството "увисва"...отново.
    Факта, че е сменяна платката, говори на всички езици за известен на производителя проблем.
    Лично съм убеден, че огромния процент потребители не срещат никакви проблеми с машинката, но ако Вие сте от онези с каръшките бройки, кому ще се сърдите?

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    49
    #476

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    sava314
    През оптиката върви едновременно с HDMI . Би трябвало и през чинчовете ама... нещо може да опира до настройка. Принципно за нов, да време е. Нещата се развиват.

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #477

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Цитат Първоначално публикувано от Hary47 Виж публикацията
    В клипа са посочени проблеми на дългогодишен собственик на DUNE, но друг модел, от който е доволен.
    Той решава да закупи разискваното устройство и се опитва неуспешно да "подкара" видеофайлове,независимо от източника-HDD, медиа сървър и др.
    Появява се надпис-“Dune HD Shell не отговаря"!
    На телевизори включително HD-няма проблем с възпроизвеждането, а само на такива UHD.
    Проблемното възпроизвеждане е с 49" Q6F 4K Smart QLED TV 2018. На устройството е последна версия на програмното обезпечение. Смяна кабели, ресет,не води до прогрес, а по скоро до "тука има-тука нема". Промяна настройките на телевизора не носят успех,
    След доста проби, човека се свързва със дилър на DUNE, който праща устройството на сервиз и му сменят платката. След 2-3 кратно успешно подкарване на 4 к файлове, устройството "увисва"...отново.
    Факта, че е сменяна платката, говори на всички езици за известен на производителя проблем.
    Лично съм убеден, че огромния процент потребители не срещат никакви проблеми с машинката, но ако Вие сте от онези с каръшките бройки, кому ще се сърдите?
    Аз тествах за 1-2 дни тоя модел, който взех за един приятел. Нямаше никакви проблеми с 4k, a и той го ползва вече бая време без да се оплаква. Познавам и още 2 с такъв, затова се учудих.

  16. Member Аватара на alphabeta
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    295
    #478

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Здравейте!!!
    Изпадна ми на много добра цена чисто нов, с гаранция Dune HD Solo Lite 4K. Въпроса ми е как се справя с Dolby Atmos и DTS-X? Има ли KODI за него?
    Благодаря предварително!!!

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    80
    #479

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    подкарах го по мрежа- DUNE 303D -WIN10.
    https://www.avsforum.com/forum/39-ne...l#post43643442

    https://www.hanewin.net/nfs-e.htm

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    20
    #480

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Здравейте!От два месеца имам този модел Dune HD Pro 4k II.
    Проблема при него е,че от време на време те изхвърля от филма и пак трябва да го пускаш.Някой има ли такъв плейър да сподели мнения.
    И къде мога да погледна с кой фърмуер е?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 32 от 36 ПърваПърва ... 223031323334 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - MiniX (всички модели)
    От z_harris във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 53
    Последно: 19-03-21, 18:58
  2. Media Player - Egreat (всички модели)
    От bradqzata във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 50
    Последно: 21-02-19, 23:38
  3. Media Player - HiMedia (всички модели)
    От orlie във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 99
    Последно: 17-12-17, 13:04
  4. Media Player - ASUS (всички модели)
    От yavor44 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 177
    Последно: 29-06-14, 18:15
  5. Media Player - Zinwell (всички модели)
    От elcos във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 907
    Последно: 28-03-14, 13:49

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе