Страница 33 от 36 ПърваПърва ... 233132333435 ... ПоследноПоследно
Резултати от 481 до 495 от общо 536
Like Tree46Одобрявам

Media Player - Dune (всички модели)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    360
    #481

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Здравейте,

    от днес съм собственик на Dune HD Pro 4K Plus II. Освен със софтуера на Dune има и андроид. Моля, да ми предложите торент клиент който е съвместим. Поради неизвестна за мен причина всички по-известни като U, Bi и т.н. ми да дава, че са несъвместими с устройството. Благодаря.

  2.  
     
  3. npb
    npb е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    289
    #482

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Честито. Издърпай си apk файл на тази която ти харесва торент програма. Прехвърляш го в Дюн и го стартираш и инсталираш програмата. След време като го разгледаш пиши какво ти е мнението за него.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    360
    #483

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Не ми се получава. Пробвах с u и Трансмишън. Виж какво ми дава.

    Изпратено от моят Mi 9 SE с помощта на Tapatalk

  5. tek
    tek е офлайн
    Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    991
    #484

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Предполагам в настройките на Dune, преди това, трябва да разрешиш инсталирането на непознати източници.
    Както е при всички Android устройства.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    360
    #485

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Изрових цялото меню от край до край, е няма такава опция.

    Изпратено от моят Mi 9 SE с помощта на Tapatalk

  7. tek
    tek е офлайн
    Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    991
    #486

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Провери дали е има опцията в Настройки/Защита.
    В Google като напиша: Dune HD Pro 4K Plus II unknow sources install, не връща нищо съществено по въпроса.
    П.П. Ако в настройките има търсене напиши ключова дума: "непознати източници"
    Има вероятност и да са премахнали настройката, при обновяването на firmware-a.


  8.  
     
  9. npb
    npb е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    289
    #487

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Като дърпащ apk търси да има за твоята процесор версия на файла. Те са в този вариант v7a, arm64-v8a, x86 или по старите с по малки числа. Предполагам че е V8а е за теб но с проба ще разбереш който си инсталира или чети за процесора и се оринтира коя е за теб. За телефона дърпам едни за Зидоо други. Правилната версия ти трябва и ще стане.
    drecolli и tek харесват това.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    360
    #488

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Успях да инсталирам няколко приложения за torrent download. Общо взето всичките са проблемни, просто са направени да работят на мобилни устройства. Няма отдалечен достъп, на повечето не мога да дам място за съхранение диска, който съм инсталирал, едното което подкарах дистанционно не се спогажда с 80% от тракерите. Мъка ще бъде.
    Има и друг проблем. Пробвах го с филм 4К (3840 x 2160) с HDR и долби атмос звук и започна да насича и то яко. Филма беше на вградения хард диск и не знам дали диска има такава скорост на възпроизвеждане. Показа ми, че битрейт е е 55mb/s. Къде мога да вида каква е максималната скорост на трансфер на диска? Ако не е от диска ще бъде супер голяма греда тази покупка.
    Този пост е редактиран от drecolli; 13-01-21 в 14:30.

  11. npb
    npb е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    289
    #489

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Какъв е диска? Да не си взел на 5400 или 5900 оборота? Не е препоръчително да дърпаш или сидваш и да гледаш относително тежки филми. Аз за това се отказаш от вътрешния даск да дърпа. Купих са NAS и всичка заспа. Прехвърли на Пс този филм и виж с каква скорост прехвърля, при мен от диска в Зидоо прехвърля с максималната скорост за ЛАН мрежата около 100 Мбайта/сек.
    Този пост е редактиран от npb; 13-01-21 в 20:19.
    lazarus18 одобрява това.

  12. tek
    tek е офлайн
    Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    991
    #490

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Инсталирай KODI и пусни проблемния файл, като настроиш (от аудио настройките) преди това KODI, ако използваш AV ресийвър.

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    360
    #491

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Цитат Първоначално публикувано от npb Виж публикацията
    Какъв е диска? Да не си взел на 5400 или 5900 оборота?
    Използвах стария от Попкорна след форматиране. Не помня модела, но е зелената серия на WD. Довечера ще видя точния модел.

    Цитат Първоначално публикувано от tek Виж публикацията
    Инсталирай KODI и пусни проблемния файл, като настроиш (от аудио настройките) преди това KODI, ако използваш AV ресийвър.
    Интересно, че през KODI работи. Само, че КОДИ не ми ли сваля резолюцията до Full HD? Защото в настройките не мога да дам нищо по-високо от 1080p.

  14.  
     
  15. Member Аватара на Shimbadze
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    287
    #492

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Цитат Първоначално публикувано от drecolli Виж публикацията
    ...
    Интересно, че през KODI работи. Само, че КОДИ не ми ли сваля резолюцията до Full HD? Защото в настройките не мога да дам нищо по-високо от 1080p.
    Телевизорът какво казва за резолюцията, точно когато върви нещото?

    При правилни настройки,
    коди автоматично трябва да превключва резолюцията към тази на пуснатата медия.
    Настройките за дисплея (1080р) са само за потребителския интерфейс, както си и пише тук.

    Настройва се също и 2.1 Adjust display refresh rate при пускане/спиране.
    Това е и едно от задължителните условия, за да работи пастру звук при андроид поне.

  16. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,828
    #493

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Не се занимавай с Андроид. Ползвай си техния интерфейс. Всичко върви без проблем.
    Насичането е най-вероятно заради торент клиента ако теглиш в същия момент.
    Пробвай да го ограничиш като скорости.
    Доколкото чета при руснаците би трябвало Transmission да работи. Аз съм го ползвал при старите модели на Dune и Popcorn Hour и работеше прилично.
    Имаше и управление от телефона/компютъра.

  17. tek
    tek е офлайн
    Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    991
    #494
    Цитат Първоначално публикувано от drecolli Виж публикацията
    Използвах стария от Попкорна след форматиране. Не помня модела, но е зелената серия на WD. Довечера ще видя точния модел.

    Интересно, че през KODI работи. Само, че КОДИ не ми ли сваля резолюцията до Full HD? Защото в настройките не мога да дам нищо по-високо от 1080p.
    Коментираната настройка за резолюцията е на интерфейса UI на KODI и няма ефект при възпроизвеждането на файлове.
    https://kodi.wiki/view/Settings/System/Display

    Като пуснеш файл с UHD съдържание и натиснеш бутона на телевизора info (или подобен) , ще разбереш текущата рез-я.

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    360
    #495

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18 Виж публикацията
    Доколкото чета при руснаците би трябвало Transmission да работи. Аз съм го ползвал при старите модели на Dune и Popcorn Hour и работеше прилично.
    Имаше и управление от телефона/компютъра.
    И аз това искам, да подкарам Transmission. На Попкорна го ползвам 10 години. Работи супер безпроблемно, като добавим и управление през компютъра, е всичко което ми трябва, но не знам как да го инсталирам. С тези приложения за Андроид се побърках, нищо не работи като хората. Но не намирам версия за DUNE. Ако можеш да помогнеш ще съм благодарен.

    Цитат Първоначално публикувано от tek Виж публикацията
    Коментираната настройка за резолюцията е на интерфейса UI на KODI и няма ефект при възпроизвеждането на файлове.
    https://kodi.wiki/view/Settings/System/Display

    Като пуснеш файл с UHD съдържание и натиснеш бутона на телевизора info (или подобен) , ще разбереш текущата рез-я.
    Да, видях че и @Shimbadze е казал същото. Ще го пробвам довечера.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 33 от 36 ПърваПърва ... 233132333435 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - MiniX (всички модели)
    От z_harris във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 53
    Последно: 19-03-21, 18:58
  2. Media Player - Egreat (всички модели)
    От bradqzata във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 50
    Последно: 21-02-19, 23:38
  3. Media Player - HiMedia (всички модели)
    От orlie във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 99
    Последно: 17-12-17, 13:04
  4. Media Player - ASUS (всички модели)
    От yavor44 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 177
    Последно: 29-06-14, 18:15
  5. Media Player - Zinwell (всички модели)
    От elcos във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 907
    Последно: 28-03-14, 13:49

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе