Страница 13 от 13 ПърваПърва ... 3111213
Резултати от 181 до 194 от общо 194

Media Player - Western Digital (всички модели)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    1
    #181

    Отговор: Media Player Western Digital Live 2011 (WDBGXT)

    Здравейте,
    купих си мултимедия плеъра и след всички настройки (описани в темата) всичко върви нормално, с едно изключение - субтитрите ми се появяват 'недекодирани' - т.е. появяват се йероглифи. Някой може ли да ме посъветва какво трябва да се направи?
    Този пост е редактиран от Valeri Kavalski; 20-03-13 в 16:28.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    6
    #182

    Отговор: Media Player Western Digital Live 2011 (WDBGXT)

    и аз имам съшият проблем
    аз ги гледам без суптитри филмите, но като ми дойде някои на гости ще е кофти да превеждам и да гледам :D

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    62
    #183

    Отговор: Media Player Western Digital Live 2011 (WDBGXT)

    Търсете в настройките cyrilic.

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    194
    #184

    Отговор: Media Player Western Digital Live 2011 (WDBGXT)

    Цитат Първоначално публикувано от martinich Виж публикацията
    Търсете в настройките cyrilic.
    CP-1251

  6. Novice
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    6
    #185

    Отговор: Media Player Western Digital Live 2011 (WDBGXT)

    мерси много , оправих го, в сетъп в сетингс е ако и някои друг срещне същият проблем.
    да попитам с линдоус хп сам, дали може с шарване само да пускам от компютъра филми, че нещо не става шарвам, но не ги виждам шарнатите папки. ако неможе кажете кои е най-добрият медиа сървър за хп, че пс3 нещо не ще да се инсталира, може би защото компютъра ми е от пантивека :D

  7. Novice
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    9
    #186

    Отговор: Media Player Western Digital Live 2011 (WDBGXT)

    здравейте колеги, от скоро имам този плеър. В момента гледам филми чрез wifi връзка с настолния компютър като съм му шерна папки, но по-големите филми (18 GB) ми засичат. Знам, че въпросът ми ще прозвучи малко банално, но как да си направя настройките на настолния комп за да гледам филми по LAN. С win 7 (64) съм.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    261
    #187

    Отговор: Media Player Western Digital Live 2011 (WDBGXT)

    Цитат Първоначално публикувано от tihmir Виж публикацията
    здравейте колеги, от скоро имам този плеър. В момента гледам филми чрез wifi връзка с настолния компютър като съм му шерна папки, но по-големите филми (18 GB) ми засичат. Знам, че въпросът ми ще прозвучи малко банално, но как да си направя настройките на настолния комп за да гледам филми по LAN. С win 7 (64) съм.
    Да въпроса е банален що се отнася за по-големичките FullHD релийзи гледани през WiFi. Та по-големичките FullHD релийзи обикновено имат проблем за гледане през Wifi (не само за този плеър) но обикновено нямат проблем по кабел. А относно това че при някои върви без дропвания и през WiFi си зависи от хардуера и настройките на безжичната мрежа (рутер, wifi карти и т.н) по-някога прекалената защитеност забавя трансфера но пък липсата на защита ни създава страхове.... :-)

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    152
    #188

    Re: Отговор: Media Player Western Digital Live 2011 (WDBGXT)

    Цитат Първоначално публикувано от martinich Виж публикацията
    Джаджата дойде от острова. Впечатленията са ми положителни. Имам проблем със задното гнездо на УСБ-то, който се състои в успиване на ХДД-то, което съм закачил там. С предния няма проблем. Явно не му достига захранване и на по динамичните сцени гасне.
    Някой знае ли как от настройките на плеъра мога да изгасям и външния твърд диск?
    Проблема е решен след година и нещо след като им го репортнах 1воначално.
    станах им бета официален тестер, [заради мен сложиха и български език, че нямаха такъв в тяхната бета тестер програма]
    изпратих им много репорти, дебъг логове които искаха и пълни подробности, но в 1вите 7 месеца неможеха да го дублицират проблема,
    пратиха ми 3 други унита , 2 от холандия и един от щатите и 3те със същият бъг.
    В същото време все повече усери се оплакваха от същият проблем..

    Лично и само на мен ми пращаха 1вите алфа версии с евентуален фикс за тоя бъг,
    които тествах и репортвах обратно, от версийте 2.xxx го бяха оправили,
    поне на четене нямаше проблеми, но при по висок стрес тест при интензивно копиране по мрежата в/у диска които е закачен на задния УСБ порт винаги крашваше HDDто 44% от копирането на 30ГБ файл.
    Но в последният и вече официален firmware update[Release 2.01.86 (12/10/2013)]
    пуснат преди няколко дена, и това вече е решено и задният УСБ порт е вече абсолютно стабилен

    WD Product Update

  11. skakalec
    Guest
    #189

    Отговор: Media Player Western Digital Live 2011 (WDBGXT)

    За любителите на къстъм фърмуер:
    b-rad, все още с алфа версия: for your review: wdlxtv-palace (gen3)
    Като търсих, попаднах и на това: http://guimli.free.fr/?p=154#comments

    Хм, последният линк по някаква причина от днес не може да се отвори. Имам страницата кеширана, ако някой се интересува...

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    21
    #190

    Отговор: Media Player Western Digital Live 2011 (WDBGXT)

    Здравейте, някой дали знае от къде може да се намери AV композитен кабел за плейъра, защото явно не стават всички 3,5 мм към 3 чинча, готов съм също така да го закупя от колега, който си ползва HDMI кабел и няма намерение да използва композитния.
    Благодаря предварително.

    Проблемът е решен!
    Този пост е редактиран от spielberg; 17-01-14 в 20:21.

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #191

    Отговор: Media Player Western Digital Live 2011 (WDBGXT)

    Нов фърм (или аз поне сега го забелязах) за WD TV Live WDBGXT - 2.02.32 от 11.08.2014: WD Product Update .
    Има и нов модел плейър от тази година, който вече се предлага и в България - WD TV WDBPUF: WD TV|Media Player .
    Чипът е същия като на WDBGXT (Sigma 8670), дизайна също не е променен. Разликите, които забелязах:
    - новият модел поддържа Miracast, стария - не;
    - в новият модел няма Netflix приложение, в стария има;
    - също така новия модел поддържа малко повече формати субтитри и аудио

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    152
    #192

    Отговор: Media Player - Western Digital (всички модели)

    Здравейте колеги, да поизтупам праха от темата Имам проблем не знам с моя WD TV LIVE 2 по скоро не. Става дума че нещо хич немога да подкарам субтитри вече, преди нямаше никъв дерт, оеднаквявах имената на филма и суб и тръгваха а сега квото и да правя неще да изкара суб. Като тръгне филма натискам бутон опшънс минавам на субтитри и там ми пише НО субтатъл! Мисля си че не е виновен плеъра щото и на тв по мрежа като заредя филм пак не мога да отворя суб, няква идея какво се случва , то бива бива да имаш толкова техника и накрая да трябва да си гледам филмите на компа
    п.п. Така, ето още малко инфо, значи сега направих тест, ако филма е на флашка и е бучнат в ТВ няма дерт суб тръгват, ако филма е на флашка и бучнат в мединия плеър ОК, няма дерт, суб се вижда. Проблема е ако флашката е бучната в рутера и по мрежа искам да гледам било то през плеъра или през тв, тогава суб няма.
    Този пост е редактиран от pif4o; 03-01-16 в 13:56.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    45
    #193

    Отговор: Media Player - Western Digital (всички модели)

    Здравейте. Старото плеърче се предаде започна да се рестартира само и сега само примигват индикациите ,но не стартира, дали ще може да се ремонтира незнам,но като ида да взема следващия модел ,ще забия въпроса дали ще може да се съживи и какво ще ми струва. Иначе съм много доволен ,ползвах го с къстъм фимуер предложен и ако не се лъжа правен от член на форума.Та въпросната джаджа извъртя невъобразимо количество филми и така да се каже изгледа 2 деца. Затова мисля да заложа на същия производител.

    ----------------------------------------------------------------------------------
    Така взех новия мъник и сега започвам да си задавам въпроса : по-новия ли е или по-стария. Wi-fi си има . Имам и проблем със звука , с оптика съм го свързал ,но филми с ДТС 5.1 ресивъра ги разпознава като 2.1 ,нещо май настройките съм уср@л.
    Дайте някакви насоки.
    Точния модел е: WDBPUF0000NBK-EESN
    Проблема е решен,нов фирмуер всичко е точно.
    --------------------------------------------------
    Въпроса с модела го уточних оказва се ,че е 2014г.
    Този пост е редактиран от keymaker; 08-01-16 в 10:05.

  17. Novice
    Тук е от
    Apr 2016
    Мнения
    1
    #194

    Отговор: Media Player - Western Digital (всички модели)

    Здравейте,
    свалих на флашка последни фърмуеър, но плеъра нещо не стратира с него.
    Ъпва се, рестартира се, и накрая изкарва съобщение, че иска да му сложа флашка с фърмуеър...
    Някой имал ли е този проблем!?
    Прилагам и снимки на операцията!
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    • Тип файл: jpg 1.jpg‎ (38.6 KB, 127 Прегледи)
    • Тип файл: jpg 2.jpg‎ (47.3 KB, 99 Прегледи)
    • Тип файл: jpg 3.jpg‎ (45.6 KB, 187 Прегледи)
    • Тип файл: jpg 4.jpg‎ (36.3 KB, 156 Прегледи)
    • Тип файл: jpg 5.jpg‎ (24.3 KB, 92 Прегледи)
    • Тип файл: jpg 6.jpg‎ (57.8 KB, 124 Прегледи)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 13 от 13 ПърваПърва ... 3111213

Подобни теми

  1. Media Player - MiniX (всички модели)
    От z_harris във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 53
    Последно: 19-03-21, 18:58
  2. Media Player - Egreat (всички модели)
    От bradqzata във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 50
    Последно: 21-02-19, 23:38
  3. Media Player - ASUS (всички модели)
    От yavor44 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 177
    Последно: 29-06-14, 18:15
  4. Media Player - Western Digital (всички модели)
    От CrossBlade във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 2007
    Последно: 07-01-14, 01:06
  5. Купувам : Western Digital HD TV Media PLayer
    От thcrown във форум Купува
    Отговори: 2
    Последно: 15-09-09, 10:35

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе