Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 21 от общо 21
Like Tree2Одобрявам

Избор на медиа плеър или Андроид мини компютър!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Живее в
    софия
    Мнения
    52
    #16

    Отговор: Избор на медиа плеър или Андроид мини компютър!!!

    много интересна тема и аз се чудя какво чудо да си купя имам и лап топ и пц но пц е далече от телевизора и не ми се купуват дълги кабели,а лап топа няма хдми букса понеже е стар, а ми се гледат 3д филми и така като чета маи ще се спра на някакъв ммп до 200-250лв на които ще му забода един хард 500гб и ще си гледам на воля.ако може някакъв съвет какъв точно модел да си избера че колкото повече чета толко по труден става изборът.телевизора е панасоник 42ет60е.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #17

    Отговор: Избор на медиа плеър или Андроид мини компютър!!!

    С какъв външен вид да бъде - стандартен или usb стик ? И защо да е с Андроид ?
    Иначе избор има , но по-стойностните могат да надхвърлят бюджета ти . Аз бих взел това - цък !

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    44
    #18

    Отговор: Избор на медиа плеър или Андроид мини компютър!!!

    за Блурей на РС ползвай VLC , ако ти е достатъчно мощен върви без никакви проблеми , само трябва да настроиш деинтерлейса, сваляш си едно приложение от Гугъл плей или Апп стор на Епъл и си командваш всичко като стой та гледай. Другият вариант е XBMC пак по същата схема , само дето при второто ти се подрежда всичко със снимки и инфо за изпълнителите , субтитри само си търси и много плъгини. По забавно е и никакви ядове не зная какво си ползвал, но с тези 2 програми нямам никакви ядове.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    14
    #19

    Отговор: Избор на медиа плеър или Андроид мини компютър!!!

    Купувай какъвто искаш,но само да не е Андроид.
    Не питай старило,а питай патило :-)
    stenly и alphabeta харесват това.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    312
    #20

    Отговор: Избор на медиа плеър или Андроид мини компютър!!!

    Цитат Първоначално публикувано от celestion Виж публикацията
    за Блурей на РС ползвай VLC , ако ти е достатъчно мощен върви без никакви проблеми , само трябва да настроиш деинтерлейса, сваляш си едно приложение от Гугъл плей или Апп стор на Епъл и си командваш всичко като стой та гледай. Другият вариант е XBMC пак по същата схема , само дето при второто ти се подрежда всичко със снимки и инфо за изпълнителите , субтитри само си търси и много плъгини. По забавно е и никакви ядове не зная какво си ползвал, но с тези 2 програми нямам никакви ядове.
    Би ли дал малко пояснения относно настройките?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    41
    #21

    Отговор: Избор на медиа плеър или Андроид мини компютър!!!

    Не знам патилото ,кога за последно си е играл с хубав андроид плеър различен от Диви,Престижота и други такива марки без грам софтуерен съпорт,но.. Като гледам вече дори плеърчетата от 90 лв как мачкат 4к видеото на 20-25 процента от 4 си ядра и как го прави със засечка уиндоуса...Колкото до блурей андроид плеърите с Vidon XBMC имат подръжка на FULL менютата на блурея,нещо което само уиндоус платените програми могат,а за VLC ще си остане мокър сън. Като държиш на компютър слагай на някой стар OpenElec,и си ти ...инфо има достатъчно в мрежата. Да не говорим ако искаш да влезеш в 21 век за дистнационното Yatse за Коди,дето няма аналог

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Продавам ТВ Смарт плеър с Андроид о.с
    От achod във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 01-04-14, 17:48
  2. Продавам: медиа плеър Popcornhour A-110
    От inian във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 14-03-11, 10:50
  3. Продавам нов медиа плеър xtreamer sidewinder
    От martinov73 във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 19-02-11, 13:34
  4. Портативен медиа плеър?
    От masterross във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 4
    Последно: 04-04-10, 19:16
  5. Помощ при избор на медиа плеър
    От cantharis във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 12
    Последно: 01-12-09, 21:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе