Страница 24 от 28 ПърваПърва ... 142223242526 ... ПоследноПоследно
Резултати от 346 до 360 от общо 416

4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,553
    #346

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Цитат Първоначално публикувано от gogogogov Виж публикацията
    Махни акаунта, като го ресетнеш остава ли акаунт? Fire tv stick 4k max е по добър вариант. На промоция с доставка ще ти излезне 95лв. в олх има за 120 лв., ми тв стик 4к работи по- бавно и загрява.
    Нямам представа дали грее. На този етап няма да взимам стик. Предимно наблягат на приложениета ХБО, Дисни, Тубата и подобни, дето са с малък товар. Пуснеш ли с Коди някой по-голям торент и я решиш да превъртиш, я да направиш настройки и взима да забива.
    Този пост е редактиран от brotzki; 23-02-23 в 20:45.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #347

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Стиковете са по -скоро за разнасяне и стандартни приложения които и ти си описал.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,553
    #348

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Стиковете са по -скоро за разнасяне и стандартни приложения които и ти си описал.
    Друго което забелязах при тестове. Не видях да излизат зададени известия от Youтube за събития на живо. Не излизат и от SmartTubeNext. Андроид, ама орязан.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    27
    #349

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Здравейте,
    напоследък все по-често срещам видео формат, който не мога да преодолея!
    Става въпрос за AV1 - DIN. Опитвам със Zidoo Z10, или Dune HD Base 3D, но в най-добрия случай излиза единствено звук.
    Зная за такъв кодек, AV1-DIN, но не съм наясно дали и как се инсталира?
    Ако някой знае решението, ше съм му благодарен да сподели.

  6. npb
    npb е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    288
    #350

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Аз ги пускам с Коди 19 версия. С Зидоо Х10 съм. Малко по неприятно е управлението но за един два филма става.

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    904
    #351

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    До колкото видях на бързо, RTD1619DR не поддържа хардуерно AV1 та, ако го подкараш, ще е със софтуерен кодек, който ще товари машинката. На кратко, не пускай такива клипове, все още всичко го има и в друга компресия, намери си го.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    27
    #352

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Разбрах, благодаря.
    Аз също съм решавал задачи с КОДИ, но този път не ми се получи. Ще видя с коя версия съм, и евентуално ще я надградя.
    И наистина става въпрос за филми, някои от които изглеждат интересни, и засега ги няма в друг формат.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    27
    #353

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Здравейте,
    Имам напредък, дотолкова да получа картина, но с накъсване на движенията, а с това не се свиква веднага.
    Получи се след надграждане на Коди от версия 18.7(6) до 20.1, и по тази логика може да се появи и следваща с крайно решение.

  11. npb
    npb е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    288
    #354

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Дай линк на филма който пускаш да пробвам и аз. Ако върви всичко при мен ще ти споделя настройките на Коди.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    27
    #355

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)


  13. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #356

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Първия линк го свалих и при мен всичко е наред, даже го пускам по SMB на KODI.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    27
    #357

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Извинявай, какво е SMB ? Аз ги пускам с видео или муви.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    119
    #358

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Колеги, купих си един плейър TX3 Mini с Android, на който гледам към 4000 канала. Свързва се към определени сървъри и имам достъп до доста немски и френски, които гледам основно заради езика. Човека, който ми го даде го е настроил да се връзва директно към VPN услуга, защото иначе някои доставчи;и го засичат и влизат в него и му трият каналите. Проблема е, че заради криптирането сега, особено в жегите приемника се гаси, прегрява много. Чудя се с моя микротик дали не мога да се вържа към някоя VPN услуга, дори и платена, че да не товаря приемника и да не прегрява толкова много. Човека ми обясни, че е сложил на 4 места този приемник, платил е за абонамент до TiViMate Companion и работи безотказно. Моя доставчик е Нетекс и те вече спряха да предлагат телевизия, вероятно може да пробвам да махна VPN-a от приемника, не вярвам да ми изтрият каналите. Вие какво може да ме посъветвате? Благодаря

  17. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    431
    #359

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Цитат Първоначално публикувано от svt11 Виж публикацията
    Колеги, купих си един плейър TX3 Mini с Android, на който гледам към 4000 канала. Свързва се към определени сървъри и имам достъп до доста немски и френски, които гледам основно заради езика. Човека, който ми го даде го е настроил да се връзва директно към VPN услуга, защото иначе някои доставчи;и го засичат и влизат в него и му трият каналите. Проблема е, че заради криптирането сега, особено в жегите приемника се гаси, прегрява много. Чудя се с моя микротик дали не мога да се вържа към някоя VPN услуга, дори и платена, че да не товаря приемника и да не прегрява толкова много. Човека ми обясни, че е сложил на 4 места този приемник, платил е за абонамент до TiViMate Companion и работи безотказно. Моя доставчик е Нетекс и те вече спряха да предлагат телевизия, вероятно може да пробвам да махна VPN-a от приемника, не вярвам да ми изтрият каналите. Вие какво може да ме посъветвате? Благодаря
    Ако, проблема е само в загряването купи му охлаждане - някакво за лаптоп.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,553
    #360

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Нещо не му е наред щом се товари от някакво иптв. Освен да бичи постоянно UHD HDR телевизия, което е малко вероятно.
    Кви са тия толкова сервери. Всемите си един качествен без VPN.
    Пробвайте и друго приложени за ИПТВ.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 24 от 28 ПърваПърва ... 142223242526 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - Dune (всички модели)
    От hristoslav2 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 535
    Последно: 18-05-21, 08:33
  2. Media Player - Egreat (всички модели)
    От bradqzata във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 50
    Последно: 22-02-19, 00:38
  3. Media Player - Apacer (всички модели)
    От RoliS във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 199
    Последно: 08-05-18, 18:50
  4. Media Player - HiMedia (всички модели)
    От orlie във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 99
    Последно: 17-12-17, 14:04
  5. Media Player - Zinwell (всички модели)
    От elcos във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 907
    Последно: 28-03-14, 14:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе