Страница 6 от 28 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследноПоследно
Резултати от 76 до 90 от общо 416

4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    314
    #76

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Ъъъъъъъ, ко?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    49
    #77

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Аз щях без малко да кажа как е . Бях го поръчал и платил , но се отказах . Зщото не знам как ще обясня на жената че ще трябва да сменям и ресийвъра . А тя определено , ще вдига гири яко. Понеже моят не подържа 4К , а звук от тв по оптика не ми се пуска. Ще загубя хубавите аудио формати.

  4. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #78

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Не лош плеър с добра цена в момента - Vontar z5 Supermax

    - - - - - - - - - -

    И прясна демонстрация ( от днес 19.02 ) в Тубата !


  5. Member
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    170
    #79

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    В момента за каква конфигурация трябва да гледам при избор на на 4K медия плеър, процесор видео ускорител? Препоръчайте марка с добро съотношение цена качество, плеъра да няма опция за интегриране на хард диск.

  6. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #80

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    И за колко пари ?! Пусни в търсачката и ще видиш ! Ти плеъра го остави и самия тв трябва да е подходящ за целта , ако искаш пълно 4к изживяване !

    Линк !

  7. Member
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    170
    #81

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    По-назад в постовете видях добри отзиви за Beelink нещо в този диапазон.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #82

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    arttty
    HiMedia Android TV Box
    https://www.emag.bg/mini-pc-himedia-...e721c37c01fb2c

    Понеже е Android за IPTV може да се инсталира https://ottplayer.es/

    а може и на телевизора това https://play.google.com/store/apps/d...ek.tvirl&hl=bg
    https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=725422

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    41
    #83

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Общо взето и civica и hrostoslav2 са прави за избор ,ако търсиш решение с най-малко разправии по настройките. Цените на Egreat и Himedia са високи благодарение и на качествените материали и добрата подръжка ,но ..струва ми се и там изтърваха лидерството .Това което прави и продължава да прави Zidoo поне за мен ако си решил да даваш пари за най-доброто на пазара това е избора.И там цените са завишени ,но фирмата върви по собствен път,а като софтуерна подръжка и собствени разработки няма латернатива. Всичко е според джоба ,ако имаш знания и умения и не търсиш аудио формати ,които са екзотика само защото си прочел за тях и плеърите от класа на Бийлинка са отлична алтернатива.За 3 пъти по малко пари можеш да постигнеш приятно 4к изживяване. От моите тестове дори устройства с rk3229 вървят с оптимизирано Коди на 40-45 процента от мощноста на ядрата. Тъй като няма много филми на 4к това което съм пробвал са филчета на youtube до 50 мин..нито един прескочен кадър мисля че е добър показател за 4к изживяване. В никакъв случай 3 пъти по скъпи устройствата не правят 3 пъти повече неща,просто материалите са по качествени и подържат passthrue на 7.1 звуци. Както скъпия часовник функцията е една ти решаваш какъв можеш да си позволиш

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #84

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)


  12. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #85

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)


  13. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    9
    #86

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Здравейте предстои ми покупка на 4K мултимедиен плейър . Спрял съм се на Zidoo X9S и Himedia Q10 Pro,има ли нещо по добро от този ценови клас и ако няма кой от двата модела ще ми препоръчате.Благодаря предварително

  14.  
     
  15. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #87

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Здравей, на Himedia Q10 Pro по- скоро отговаря ZIDOO X10- https://www.zidoo.tv/Product/index/m...McQ%3D%3D.html. EGREAT A10- Egreat A10 - futeko.com - High Performance Media Box. Android Box, Kodi Box, Mini-HTPC. UK Based. също е с добри отзиви, но е и по-скъп. Тук- https://www.avforums.com/homecinema/...o-streamers.29 има ревюта за 4К плейъри, а в AVFORUMS има и теми за тях. Ако не смяташ да слагаш вътре диск има и по-евтини решения- Egreat A5 - futeko.com - High Performance Media Box. Android Box, Kodi Box, Mini-HTPC. UK Based. или Himedia Q5 Pro - futeko.com - High Performance Media Box. Android Box, Kodi Box, Mini-HTPC. UK Based..
    Успех!

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    88
    #88

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Здравейте. Телевизора ми е 4к ULTRA PRO Panasonic TX50EX780EE. Не искаше да включва 3Д режима си когато пуснех каквото и да е от лапа в 3д . Но проблема бе решен от Добрия и Точен Frogst. Потребител на сайта./форума. Но сега в режима 1080p 60hz в който ТВ отваря 3д режима, тъй като са два режимите на лапа ми в момента. Може би защото са и две картите му. Бавно оотваря/за 30сек./ Гугъл, папките, запъва, направо блокира често. С филмите и музиката проблеми няма. Като пусна iso фаил с Pawer DVD17 слабо в ефекти изображение. А и след изглеждането му си минава или на 3840 на 2160 или чааак на 4190 на не знам си колко беше резолюция. По точно на оригиналният режим при който рамките на прозорците ми са тъмни, а при включен hdmi и разширен дисплей са сини. Сори за романа. Просто за ориентация горе долу. Дано съм успял. Та аз искам да гледам 3д и други филми без проблеми. Може и музика да слушам щом може. Имам външен хард диск 1 тетабайт. Но като е по хубаво самият плеър да има, а то май е, ще купя. Те и предлагат с него, но допълнително. Например Zido.Едни го хвалят, други оплюват. Разбрах че може чрез външен медиен плеър. Има ли нужда тогава да си взимам 4к медиен плеър? Заради телевизора че и той е 4к.пикник Видях че и той възпроизвежда 3д, Аз съм за качество и не се скъпя за пари. Но не винаги парите отговарят на качеството. А и като гледах нищо не ми би ясно от страхотните технически описания на продуктите. Трябва ми някой който може и да сваля от торент сайтовете филми и да качва., динамични субтитри на български, iso файлове. Тоест то все си ги имаше форматите, аудио и видео но не на всеки имаше посочени субтитри. Аз съм пълна скръб. За това моля Вас Вие да кажете точният модел, а не аз да си избирам. Ако има някой и с бг меню уууу. Супер. Само бг знам. Но като е по хубав друг и е по скъп, няма проблем. А и това Долби Атмос 7.1, 5.1 става въпрос за домашно кино или нещо подобно? Изказвания в торент файловете от рода на "Уауу страхотно ще е" "Беше невероятно изживяване с Долби Атмоса" Да вземам и него, или 2 тонколони по 250W които имам ми стигат. До 600 лева някой продукт Най-важно, да е на български менюто. Иначе не мога се оправи в никакъв случай.
    Този пост е редактиран от skaiuokar; 16-10-17 в 19:23.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    78
    #89

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Здравейте колеги, за наближаващите новогодишни празници съм решил да си направя подарък а именно 4К Плеър. Искам да поддържа Dolby Atmos. Колебая се между: Dune HD Duo BASE 4K и Zappiti Duo 4K HDR.

    Горе долу са в един ценови диапазон, ако има нещо по-добро за 700-800лв. Ще съм благодарен ако споделите.
    Този пост е редактиран от Velimus; 22-11-17 в 20:04.

  18. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #90

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Zappiti започнаха да правят плейъри на базата на Dune HD, като слагаха къстъм фирмуеър основан на техния Media Center. При навлизането на 4K нещата се разминаха- Dune си останаха на Sigma чип, който позволява максимум 4К30p и съответното използване на HDMI 1.4, докато Zappiti решиха да минат на Realtek
    RTD1295, който позволява резолюция 4K50p/60p и съответно ползва HDMI 2.0. И двата плейъра имат собствени Movie Wall, като за Dune( тук не съм много сигурен) може да стане и платен в един момент. Според мен на този етап Zappiti е по-добър, ако ще се ползва за 4K и HDR.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 28 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - Dune (всички модели)
    От hristoslav2 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 535
    Последно: 18-05-21, 08:33
  2. Media Player - Egreat (всички модели)
    От bradqzata във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 50
    Последно: 22-02-19, 00:38
  3. Media Player - Apacer (всички модели)
    От RoliS във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 199
    Последно: 08-05-18, 18:50
  4. Media Player - HiMedia (всички модели)
    От orlie във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 99
    Последно: 17-12-17, 14:04
  5. Media Player - Zinwell (всички модели)
    От elcos във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 907
    Последно: 28-03-14, 14:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе