Страница 11 от 28 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 416

4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    904
    #151

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Цитат Първоначално публикувано от vencifcl Виж публикацията
    Някой сваля ли торенти директно на мултимедийният плеър на външен HDD свързан към USB? Правя някакви опити но без успех, има ли някакви чалъми или допълнителни настройки.
    Не зная какъв ти е плеъра, но с коди става да теглиш, въпреки, че ... абе мъка е, товари, поне при мен Amlogic S905W
    https://kodi.wiki/view/Add-on:Transmission

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #152

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    През плеъра ли искаш да сваляш, или през компютър/лаптоп? Нали ти беше със Зиду?

  4. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #153

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    През плеърът разбира се иначе през компютъра какви проблеми да има, цял живот тъй съм го правил. Да Зиду имам.

    Фактически с tTorrent Pro става, позволява ми да избирам освен вътрешната памет на Зиду и външна. Обаче свалих един филм и вторият не искаше да тръгне вече. Мисля че бях чел някъде че се правят някакви допълнителни настройки из Андроида, но идея си нямам какви и къде точно. Друго което бях чел че ако подвържа HDD посредством SATA 3 тогава плеърът ще разпознава диска като вътрешна памет и няма да има проблеми, ама идея си нямам дали е така.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #154

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Аз свалям с Flud. Но по ми е удобно да си разглеждам на лаптопа, като си набележа нещо за сваляне го свалям през openwrt директно на харда на плеъра.

  6. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #155

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Пробвал съм и Flud но с него изобщо не започва свалянето. И Зиду има опция да се свалят чрез openwrt директно на харда но изисква някакви настройки на openwrt а на мен изобщо не ми е ясно какво и как трябва да направя. При Зидуто браузърът работи функционално почти както при ПК и ми е също толкова удобен за търсене и разглеждане на торенти та за това се опитвам директно с Зиду да ги свалям ама.....Явно с tTorrent Pro става но трябва да разбера какво допълнително трябва да се настрои, четох някъде че трябва да се увеличи кеша от настройките на Андроида (или просто някакъв кеш увеличават но в tTorrent или Flud няма такава опция) не мога да разбера къде са тези настройки. Ако успея да се преборя с този проблем ще имам завършен мултимедийният плеър , не че не мога да си карам и по старият начин ама що да не се възползвам от такава благинка при положение че е възможна. Бих си купил един HDD със SATA 3 ама ако и с него не стане няма какво да го правя и стотина гроша отиват на вятъра и не е най-разумната инвестиция.

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    904
    #156

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Вие телефони не ползвате ли се чудя? Компютри, лаптопи, браузъри на телевизори ... много сложно ми се вижда.
    Цъкаш си от телефона, избираш си, теглиш торента или магнет линка, отваряш го с приложението на телефона (transmission remote) на което си си добавил, нас, плеър, рутер, компютър или там където искаш да го свалиш и това е.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #157

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    В интернет експлорера си напиши IP-то на плеъра, паролата е admin. Там имаш настройки за трансмишън, няма нищо сложно. Опитай и виж дали няма да ти върши работа. А аз нямам никакви проблеми и с Flud.

  10. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #158

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Разгледах темата и прегледах какво интересно се предлага от препоръчваните.Досега съм ползвал само един i68 стар модел,но аз го използвам за елементарни неща и най-вече да играя бридж в bbo(bridge base online).
    Та като за начало показвам няколко модела,за да кажете според Вас ще има ли големи разлики и какви в посочените модели.
    1.R10 -ще ми го донесат за проба и обещан като подарък.
    2.Mi box S,който мога да намеря за 100 лв.Ще има ли разлика от горния и каква?
    https://ru.aliexpress.com/item/32838829080.html
    https://www.mi.com/us/mi-box-s/specs

    И два по-скъпи модела ,които на пръв поглед ми харесват заради възможноста за поставяне на диск и аналогови аудио изходи,които могат да се използват за слушане на музика,без да вкл. тв-ра.Въпроса е имат ли и повече възможности на практика и дали ще може да се види (и чуе)разлика в качеството на видео(аудио).
    3.Zappiti one-под 500лв. Четох,че били с много добър софтуер.
    4.Hi media Q10 pro.Около 400 лв.За него малко отзиви,като срещнах оплакване от софтуера.
    Zappiti One 4K HDR - UHD Media Player
    http://www.himediatech.com/prod_view...21&Fid=t3:32:3

    Има ли плеъри (говоря за по-скъпите модели)с подобни качества на по-ниски цени които да имат възможностите за поставяне на диск и аудио изходи?

  11. tek
    tek е офлайн
    Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    977
    #159

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Трябва да споделиш за какво ще използваш основно Android TV Box плеъра.
    Ако е за елементарни неща един Mi Box S 4К е напълно достатъчен.
    Ако ще се набляга на KODI streaming, многоканални формати, Dolby Atmos, и т.н.разгледай Zidoo, Minix, Nvidia Shield.

  12. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #160

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Повечето за елементарни неща,но е хубаво да вървят вс. формати.
    Напр. сега понякога при опит да се възпроизведе торент 4к,Dolby Atmos изписва,че(написах и в друга тема):

    ''Хм,ново 5...
    Казах,че ще тегля ''Stuber'' за проба и се оказа,че не върви(на LG B6)-изписва-''филма съдържа само картина без звук и не може да се отвори''....
    Погледнах и някои от другите и най-учудващо беше,че ''Earth.One amazing day'' (не си спомням от къде съм го теглил)е точно същия файл Atmos7.1Remux и на него изписа горното,но се отваря без проблеми картина и звук???''

    https://zamunda.net/download_go.php?id=582143
    Та евтините модели не знам дали няма да има същия проблем.Също дали има всички формати за 4к,поне засега.За Xiaomi Mi boxS е писано следното:
    ''Звук
    DTS 2.0+ Digital Out, Dolby Digital Plus
    Up to 7.1 pass through ''

    Не ми трябва звук D ATMOS,но да може филма да тръгне поне за да не се тегли наново,тъй като в момента някои описани така вървят,някои не.Ако има Dolby Digital още по-добре.Също не знам дали изхода за цифров звук е стандартен,защото от опит с iptv бокса на Булсатком -буксата не беше стандартна и не намерих кабел.Сега вече не съм с Булсат у нас.
    Препоръчвате Zidoo.Това напр. по-добре ли е от горния модел на Zapiti и с какво?
    https://www.zidoo.tv/Product/index/m...McQ%3D%3D.html

  13. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    431
    #161

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    Повечето за елементарни неща,но е хубаво да вървят вс. формати.
    Напр. сега понякога при опит да се възпроизведе торент 4к,Dolby Atmos изписва,че(написах и в друга тема):

    ''Хм,ново 5...
    Казах,че ще тегля ''Stuber'' за проба и се оказа,че не върви(на LG B6)-изписва-''филма съдържа само картина без звук и не може да се отвори''....
    Погледнах и някои от другите и най-учудващо беше,че ''Earth.One amazing day'' (не си спомням от къде съм го теглил)е точно същия файл Atmos7.1Remux и на него изписа горното,но се отваря без проблеми картина и звук???''

    https://zamunda.net/download_go.php?id=582143
    Та евтините модели не знам дали няма да има същия проблем.Също дали има всички формати за 4к,поне засега.За Xiaomi Mi boxS е писано следното:
    ''Звук
    DTS 2.0+ Digital Out, Dolby Digital Plus
    Up to 7.1 pass through ''

    Не ми трябва звук D ATMOS,но да може филма да тръгне поне за да не се тегли наново,тъй като в момента някои описани така вървят,някои не.Ако има Dolby Digital още по-добре.Също не знам дали изхода за цифров звук е стандартен,защото от опит с iptv бокса на Булсатком -буксата не беше стандартна и не намерих кабел.Сега вече не съм с Булсат у нас.
    Препоръчвате Zidoo.Това напр. по-добре ли е от горния модел на Zapiti и с какво?
    https://www.zidoo.tv/Product/index/m...McQ%3D%3D.html
    Beelink Content of the article
    https://ugoos.com/ugoos-am6-pro-amlo...xtended-memory
    Сигурно няма бокс който се справя с всички формати.Защо сваляш филми като имаш тв бокс.Гледай ги без да ги сваляш.100Mbps интернет стига да гледаш филми 50гб.Beelink има модел за 60 долара в който може да сложиш диск.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,166
    #162

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Ето ви един по-особен Android Media Player----> Future of Streaming Entertainment Starts Today with Launch of NVIDIA SHIELD TV, Starting at $149

  16. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #163

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Моя бокс е стар и 4к филмите не вървят.няма картина ,има звук.Вървят някои клипове 4к ,но на 1080p,същите на тв. са 4к.Може и да е от кабела,но и без това филмите не вървят.На този дето ще ми донесат вероятно ще вървят,но като гледам постоянно излизат нови формати и се налага честа смяна на боксове.Затова се интересувам има ли смисъл от скъп модел или няма разлика в качеството,пък и той до 1-2 години...(кой знае).

  17. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #164

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Аз съм със Зиду и на този етап няма нещо което да не може да чете. Китайците постоянно човъркат нещо по софтуера почти всеки месец пускат нов и т.н. Имат три модела които си струват но на различни пари, аз съм с 9-ката и не се оплаквам, разгледай ги и тях. До колкото ми е известно киноманите много по ги харесват в сравнение с другите модели https://www.zidoo.tv

  18. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    431
    #165

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    Моя бокс е стар и 4к филмите не вървят.няма картина ,има звук.Вървят някои клипове 4к ,но на 1080p,същите на тв. са 4к.Може и да е от кабела,но и без това филмите не вървят.На този дето ще ми донесат вероятно ще вървят,но като гледам постоянно излизат нови формати и се налага честа смяна на боксове.Затова се интересувам има ли смисъл от скъп модел или няма разлика в качеството,пък и той до 1-2 години...(кой знае).
    Имам зидо h6 не е лош но не обновяват софтоера.Пробвай с по евтин и тогава гледай боксове от 150 долара и нагоре.Minix,Zidoo,Ugoos,Nvidia,Khadas,Beelink имат хубави модели от 150 долара и нагоре.Виж по евтин модел като този https://www.olx.bg/ad/tv-boks-tanix-...b5ad9;promoted

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 28 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - Dune (всички модели)
    От hristoslav2 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 535
    Последно: 18-05-21, 08:33
  2. Media Player - Egreat (всички модели)
    От bradqzata във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 50
    Последно: 22-02-19, 00:38
  3. Media Player - Apacer (всички модели)
    От RoliS във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 199
    Последно: 08-05-18, 18:50
  4. Media Player - HiMedia (всички модели)
    От orlie във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 99
    Последно: 17-12-17, 14:04
  5. Media Player - Zinwell (всички модели)
    От elcos във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 907
    Последно: 28-03-14, 14:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе