Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 30 от общо 30
Like Tree8Одобрявам

3D мултимедиен плеър

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    88
    #16
    Благодаря.Не мисля че може да е от Виваком защото ходих в Технополис Се. Загора, аз съм от Казанлък и пак имаше същият проблем. Донесоха Панасоник кабел hdmi Без промяна. И от там казаха че компа ми е наред, и не искаха да дадат друг модел за проба. Донесоха фланга и с нея стана. Тогава ме отправила че много клиенти имало, а то всъщност се събраха много около нас и гледаха нас. Та след многобройни сваляния на програми за вграждане на субтитри и конвертиране на звук компа ми се развали и го преинсталираха като нов, уж с всички и най нови драйвери ми каза момчето. Колко е вярно не знам. Но ще пробвам в неделя този начин с Виваком. А аз не разбирам от софтуер и хардуер. Е помъчих се но като отида в уикипедиа за информация на 1 те изскачат още 2,3 непонятни в описанието неща. Ужас. Главата ми гръмва. Затъпял съм и от силни хапове повече от 35г.за епилепсия/трудно съсредоточаване, забравяне, припряност, нервност. Кой да учи на ново.Е не трябва да гледам 3д но доктора разрешава по филм на ден. Има те пълното право да не помагате след такова изказване. Гледам че съм забравил да кажа че човекът който идва гледа и ТВ и нищо нередно не откри, в настройките му. Значи да купя Мултимедиен плеър? Ако трябва какъв за да работи с моят ТВ. Ако ида пак в Ст. Загора едва ли ще искат отново да правим тестове, та затова най вече питам. Нямам познат с такова нещо, нито с силен лап топ. Все с настолни. Или ако с Power Dvd 17 филмите излизат добре, като си ги съединява тя да карам с нея. Ще видя и предложението за плеъра който ползвате Вие.

    - - - - - - - - - -

    А ето Ви доказателство svetlio1. вие сте посочил модел на Мултимедиен плеър, а аз Ви питам, пък накрая казвам че ще пробвам Вашия. Каак да се оправя. Пълна скръб съм.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #17

    Отговор: 3D мултимедиен плеър

    Ако ползваш Daum PotPlayer с десен бутон и във "видео" имаш 3Д и съответните режими и настройки да включваш ръчно - пробвай и виж какъв ще е резултата . Имеше накякъв "стереоскопик плеър" навремето дето съм пробвал - и с него ставаше . Отдавна не съм ползвал компютър за плеър и така наизуст (4 без да гледам резултата на момента) ще ми е трудно да обясня какво е необходимо да се промени в настройките ...
    Както писах - най-лесно и безпроблемно си е с външен медиаплеър .
    skaiuokar одобрява това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    88
    #18

    Отговор: 3D мултимедиен плеър

    Благодаря отново.Не е от "дръвцето". С Pot Player не успях да се оправя и ръчно и автоматично. Картината или субтитрите не мога да ги улуча.Но няма файда щом не излиза сигнал на Панасоника ми. И аз ще купя, но първо ще пробвам в Ст. Загора дали ще ми включи 3D режима. Така препоръчвам и на други притежатели на телевизор Panasonic TX50EX780E. А моля който има такъв и няма такива проблеми да ми помогне, но не с технически напътствия на английски, а ако може по скайп, самият да види какво защо и как. Камерата ми е подвижна и хубава.Скайпа е skaiuokar666

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #19

    Отговор: 3D мултимедиен плеър

    Тоя плеър пробва ли го - 3dtv.at - Stereoscopic Player Features

    Драйверите на видеокартата обновени ли са?
    skaiuokar одобрява това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    88
    #20

    Отговор: 3D мултимедиен плеър

    Преди седмица го занесох и го направиха като нов уж. Каза момчето че е сложил и обнови всичко каквото трябвало и после се върна и ми сложи Power Dvd 17. Иначе преди преинсталирането без майтап 20 плеъра пробвах но нищо. Сигурно и този съм щом е 3d. A и аз искам от ТВ да стане обединяването на картините. Но нито от клипа нито от филм не светва 3д режима за да мога да си избера рамо до рамо и т.н.Може и от тъпотия ми за настройки на програми. Пък за драйвер. Хич. Е ако го открия сигурно ще пише дата щом питате за него. Но е на английски там гдето пише 3д и затова не пипам и нищо не разбирам. Гъгъл също не превежда разбираемо. Но казаха че всичко е наред и на този лап топ който е с две карти, може и много тежки игри да се играе ли. Сега се сещам че момчето дошло у нас каза че софтуера на ТВ е точната дума съм я забравил. Демек е виновен. ТрябвалоТВ LG да си взема. Та ако напиша за общо търсене долу в ляво на компа в бутона Старт драйвери нещо ще стане ли? От Панасоник тествани само с оригинални дискове. И какъв е този оригинален сигнал, след като оригиналните са iso пък не искат или не мога да ги пусна разделени картините. Една до друга или отгоре и от долу. Пълно табу. За някои лесно, но за мен стана сложно.

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #21

    Отговор: 3D мултимедиен плеър

    Тв си е ОК , щом имаш PowerDVD 17 би трябвало с него да стане, но вече отдавна не съм го ползвал и не помня опциите .
    skaiuokar одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    88
    #22

    Отговор: 3D мултимедиен плеър

    Е аз уж се оправям. Но и с него ТВ не отваря 3D режима. Iso ги обединява сам и не е зле. Очаквам може би повече и за това. Гледах 2 от препоръчаните ми в списък като оригинални от Вашият Адаш или Извинете ако Вие бяхте. Но забравих къде да търся и сега ако излезе не знам как да запазя написаното, защото съм от телефона. Но не бях впечатлен де. На продаване отива тя ами. Харесах си един пак Philips за същите пари, и Dts чете. Пък то сега всичко е в такова чудо. Та дано ми излезе късмета.

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #23

    Отговор: 3D мултимедиен плеър

    Не се вкарвай в излишни приключения - вземи си един външен медия плеър и си гледай филмите на хубавият телевизор, а и 3Д-то официално е мъртво за тв . Ти имаш един от 2-та останали в производство 3Д модела, който на всичкото отгоре е и сигурно вторият най-добър в класа си .
    Frogst и skaiuokar харесват това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    88
    #24

    Отговор: 3D мултимедиен плеър

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Не се вкарвай в излишни приключения - вземи си един външен медия плеър и си гледай филмите на хубавият телевизор, а и 3Д-то официално е мъртво за тв . Ти имаш един от 2-та останали в производство 3Д модела, който на всичкото отгоре е и сигурно вторият най-добър в класа си .
    Благодаря и за тази информация/хубавият телевизор/. Още ще се боря с него тъй като едва ли някой ще го вземе след като е на изплащане. Дано я има още точно тази серия в Ст, Загора. И да разрешат да пробвам дали ще включи с външен медия плеър, а и ДА ВКЛЮЧИ 3D режима. Лека вечер. Жив и Здрав и Всички около Вас. Хубаво е че има Хора като Вас.

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #25

    Отговор: 3D мултимедиен плеър

    Телевизора е супер, както ти е казал и Светльо, не го продавай. Проблема най-вероятно е в това, че "клонираш" дисплея, т.е. каквото се вижда на лаптопа, това се вижда и на телевизора. В този случай видео картата "взима" по-ниската резолюция (в твоя случай 1366х768) и я прилага и на двата дисплея. При тази резолюция 3D на ТВ не е активно. Варианта е от "Control Panel" - "Display" - "Change Display Settings" да избереш "Extend these displays", а не "Duplicate these displays". Също оттук избираш лаптопа да ти е основен дисплей. След това от настройките на видео картата - "Control Panel" - "Nvidia Control Panel" - "Change Resolution" - "Panasonic TV" - избираш най високата възможна резолюция, вероятно 1080p, 60Hz.
    След като пуснеш филма "завлачваш" плеъра наляво, или надясно, в зависимост накъде е "разширен" дисплея. Аз също предпочитам Daum Pot Player, или MPC-HC (MPC-BE), но ако ще гледаш 3D филми със субтитри не са много добър вариант, защото не поддържат динамични (3D) субтитри.
    Ако държиш на субтитри може да опиташ варианта с Домашний Медиа Сервер, който може да преработва srt., sub. и да ги плейва като динамични. Най-добрия вариант е добър 3Д плеър, но е свързан с още разходи.
    Този пост е редактиран от Frogst; 03-10-17 в 14:12.
    svetlio1, ronnie72 и skaiuokar харесват това.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    88
    #26

    Отговор: 3D мултимедиен плеър

    Благодаря и на Вас. И Вие да сте Жив и Здрав и Всички около Вас. От напътванията Ви на англ. не разбирам нищо. Но това не е упрек. Довечера след работа ще пробвам като ми ги преведе Гугъл. Но момчето което идва от сервиз мисля че направи този настройка и пак не тръгна, а първо гледа картите на лапа. После и аз се помъчих и успях и в момента съм така. Курсора на мишката изчезва в дясно. Той каза обаче за да не се губи качеството на картината, а не заради 3д то. Е аз и HD гледам с предимство, та затова се порових в тези настройки. Не било трудно. Тук на снимката не знам дали съм открил точните драйвери за да се видят дали са обновени. Писах драйвер в старт .За мен е пълно табу. Гледах подата и са най отгоре в дългия списък.. Тези са най нови и има еднакви надписи с тези на видео картата, ако е тя.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #27

    Отговор: 3D мултимедиен плеър

    Засега не се занимавай с драйверите. Опитай да промениш настройките на дисплея и видео картата, както съм ти написал и не би трябвало да имаш проблеми.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    88
    #28

    Отговор: 3D мултимедиен плеър

    Не стана. Но в "Nvidia Control Panel" не открих "Change Resolution". Някакви други настройки които нямах време да преведа, а и някои не превежда Гугъл. Имам и друга карта Intel Grafics май нещо беше в която има дисплей, 3д, кабели, и други. Но е на английски всичко и то иска превеждане. Открих без да искам че и когато дисплея на лапа изгасне, 3д режима на ТВ се включва.Но по добре да си вървя при проблеми с 3д телевизори или лап топи и аз не знам. Тук е за Медия плеъри.

    - - - - - - - - - -

    Сега тук ми предложиха като реклама и hdmi кабел 2.0 4k ultra. Да не би такъв да трябва. След като спира 3д режима на ТВ като светне дисплея на лапа ми.

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #29

    Отговор: 3D мултимедиен плеър

    Не е от кабела. Най-вероятно като изключи дисплея на лаптопа, видео картата превключва на възможно най-високата резолюция за ТВ (1080p) и затова е активно 3D. Всичко е от настройките на дисплея и видео картата. През Скайп ще е малко трудно, но ако искаш ще опитам да помогна чрез "Team Viewer".

  18. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    88
    #30

    Отговор: 3D мултимедиен плеър

    Ами като четох, май само трябва да го изтегля на лапа това чудо "Team Viewer" и Вие сам ще се оправите. Или не съм разбрал правилно. Пишеха отдалечен контрол на устройството след като и Вие го имате инсталирано и някакви си кодове обаче. Предполагам че трябва и да работи лапа ми, по точно да е в мрежа, а на работа няма как. Довечера след 21ч. или утре по същото време. Ще проверявам за отговор. Уж трябва да ми праща известие че имам отговор но нямам. Затова все късно.

    - - - - - - - - - -

    Ок. Днес съм получил отговора Ви по емайл. Изтеглих го.
    Този пост е редактиран от skaiuokar; 06-10-17 в 22:42.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Избор мултимедиен плеър
    От tany във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 1
    Последно: 18-11-13, 19:07
  2. Избор на 3D мултимедиен плеър
    От zakata във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 16
    Последно: 28-11-12, 14:21
  3. Купувам Мултимедиен плеър
    От tihmir във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 05-02-12, 13:43
  4. Отговори: 0
    Последно: 30-12-11, 23:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе