Резултати от 1 до 2 от общо 2

Nero6* multisession >> Nero5 completion problem...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #1

    Nero6* multisession >> Nero5 completion problem...

    Пак здрасти!

    Търсих тук, но не видях да е писано по тази тема, ако съм изпуснал и повтарям някои неща, моля за извинение!

    Та значи имах инсталирано Nero6*, след това (понеже от време на време ми зацепваше ПиСи-то именно заради това Неро) си сложих Nero5.5.10.42. Обаче изникна проблем - мултисесийни CD-та, правени на Nero6, като им завърша мултисесиите на Nero5 практически се оказва, че файловият мениджър чете само и единствено нещата, които са записани с Nero5, останалото си го има на диска, но не се разпознава.

    Има ли конвенционално решение на тоя проблем?

    Да поясня, че използвах IsoBuster за възстановяване на загубената информация от CD-то, обаче това не ми прави живота по-лесен... Имам още няколко диска с отворена мултисесия на Nero6 и се чудя сега дали наново ще трябва да инсталирам шестицата за да ги довърша нормално...

    Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    144
    #2

    Nero6* multisession >> Nero5 completion problem...

    Значи аз имах (по-точно имам) същия проблем, но в обратен вариант. Сесия записана на Nero 5 не се разпознава от Nero 6. Казва само, че има сесия ама била "непознат формат". При условие, че при теб е обратния вариант май бозата е пълна и няма спасение ...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. BIG FAT PROBLEM :(
    От roL4xX във форум ИГРИ
    Отговори: 10
    Последно: 20-04-06, 14:49
  2. XP problem
    От paco във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 06-03-04, 13:18
  3. Problem s Win XP
    От jax във форум Windows
    Отговори: 9
    Последно: 22-02-03, 19:34
  4. WIn XP Problem
    От LinuxLoader във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 10-02-03, 00:06
  5. problem s P4
    От mitak във форум Общ - хардуер
    Отговори: 19
    Последно: 29-04-02, 11:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе