Резултати от 1 до 7 от общо 7

Помогнете - прехвърляне на видео от камера на HDD

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    81
    #1

    Помогнете - прехвърляне на видео от камера на HDD

    Като сваля филма от камерата си с програмата Video Studio7 размерат на файла става няколко гигабайта.файлат във който го записва програмата е .avi.Моляви кажете ми как да си сваля записаното от камерата на диск с добро качество.Кажете ми малко по подробно как се работи с Video Studio7.На някой може да му се стори проблема ми за елементарен но аз сам начинаещ и още не разбирам,а пък трябва да сваля записаното от камерата защото на майками утре ще и трябва.На всеки помогнал ми много му благодаря.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    76
    #2

    Помогнете - прехвърляне на видео от камера на HDD

    Ами намери някъде в нета хелп за Virtual Dub, и виж дали ще се оправиш с него, според мен ще ти свърши идеална работа. Тази програмка, за която говориш, не я познавам и не мога да ти помогна, но досега не съм се сещал за нещо, което не може да се направи с Дъба. Успех

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    442
    #3

    Помогнете - прехвърляне на видео от камера на HDD

    Нормално е размерът на файла да е голям. Разбрах от друго твое питане, че камерата е цифрова - готви се за около 12-13 GB за 1 час заснет материал. После ще го компресираш според това, което искаш да направиш от него и ще го запишеш на някакъв носител.



    С Video Studio се работи много лесно. В помощния файл всичко е обяснено много достъпно за начинаещи.



    Давам ти ръководство за кепчър с Video Studio7, но имай предвид, че е за NTSC, трябва да промениш настройките за PAL (където видиш да пише NTSC, избираш PAL)

    http://www.corporatemedianews.com/20...s_ueadtut1.htm

    Втората част на ръководството е как да си подготвиш филма за ДВД и да си го направиш, (най-доброто качество), но вероятно нямаш записвачка.

    За да запазиш качеството възможно най-високо, най-добре е да си направиш SVCD (Може и DivX ) и ще си го запишеш на CD. За съжалениe, не мога да ти дам подробно упътване. Но има други ръководства, които можеш да ползваш за това - потърси във форума или в сайта, който ти дадох. За SVCD ти трябва MPEG2 компресия.



    Пиша тези неща, за да не ти се охлади ентусиазма без време. Щом си начинаещ, готви се да се учиш. Свали си материала, както си го направил досега (ако имаш място на харда си) и почвай да четеш. Първо форума - такива въпроси са задавани многократно, после например www.dvdrhelp.com....Има и книжка на пазара



    Ако нямаш място на харда, най-лесният вариант е да купиш една нова касета [] и да си запазиш материала, докато осигуриш необходимия хардуер. А и щом си начинаещ, това май за днес ти е единствената възможност.



    Опитах се да ти отговоря възможно най-разбираемо, но няма прости и кратки обяснения на въпросите ти. Дано съм ти била полезна поне малко.


  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    64
    #4

    Помогнете - прехвърляне на видео от камера на HDD

    Свали си "FlasKMPEG" и чети http://www.comexgroup.com/multimedia/divx/divx.htm

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    126
    #5

    Помогнете - прехвърляне на видео от камера на HDD

    Jenny, само да уточня. В ръководството става въпрос за интерфейса 1394 нали? Защото прес usb-то не става. Незнам изобщо защо са го сложили това usb на камерата като не се използва.

  7. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #6

    Помогнете - прехвърляне на видео от камера на HDD

    Все пак - каква ти е камерата, няма ли да кажеш.

    Че поне да ти дам инструкции в насоката

  8.  
     
  9. get
    get е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,405
    #7

    Помогнете - прехвърляне на видео от камера на HDD

    Я пробвай Windows movie maker.

    Да ти кажа най-ми хареса с нея как се получи - размер/качество

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 07-05-13, 20:59
  2. Отговори: 1
    Последно: 19-01-11, 23:08
  3. Помощ за видео камера
    От gdimitrov във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 16
    Последно: 19-12-08, 17:30
  4. прехвърляне на видео-записи
    От amonara във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 51
    Последно: 21-03-08, 10:58
  5. Прехвърляне на запис от камера Hi8 във DVD формат
    От joro1 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 1
    Последно: 01-12-07, 17:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе