Резултати от 1 до 6 от общо 6

От видеокамера на DVD

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #1

    От видеокамера на DVD

    Дали някой може да ми каже , след като се свалят отделни клипчета от дигитална видеокамера (формата е mpg + някакви файлчета с разширение mtv) с каква програма е най добре да се изрежат ,да се редактират и да се изпекат на DVD.

    Благодаря предварително за отговорите , защото знам ,че това е най - добрия форум за таквиз неща.

    Приятен ден на всички!!!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #2

    От видеокамера на DVD


  4. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #3

    От видеокамера на DVD

    Истината е една Easy cd and dvd Creator 6.Открих го вчера.Много лесно направено , само с драг анд дроб.Проблема е , че не мога да режа mpg-четата.Иначе става супер има над 30 начина за преминаване от кадър в нов.Абе направо е супер програмката , ама нещо вече я няма по фрее сърварите.

    Друго нещо е интересно - когато поискам да отворя mpg фаил свален от камерата с VirtualDub ми казва ,че не открива видеоформат???Иначе ако можеше да го отвори ще мога и да си го окастря и да оставя това което ми трябва.С ЦД криейтора се разпознава и видеото и аудиото.

    Все пак благодаря за инфото.Винаги има какво ново да се научи.

    Желая приятен ден на всички.

  5. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #4

    От видеокамера на DVD

    За редактиране на MPEG с VirtualDub виж ТУК

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    442
    #5

    От видеокамера на DVD

    Освен изброените, има още няколко програми, които са широко използвани.



    За всичко това, което си написал, може би е най-удачен продукта на Ulead - Media Studio Pro, който все още може да се намери по free сървърите (ver.7). Предлагам го, защото съдържа инструменти за всичко, което искаш - capture, video editor, audio editor, DVD movie factory, Burn disc. Сравнително лесeн за работа и видеоредакторът има голяма библиотека видео филтри, преходи и т.н. Поддържа импорт на mpg. (Има и вариант за начинаещи, с по-малко функции, но много лесен за работа - Video Studio)



    Разбира се, задължително трябва да спомена продуктите на Adobe (Premiere+Encore+Audition) и на Sonic Foundry (Vegas+DVD Architect), има и други, по-малко известни.



    Според мен Premiere+Encore са най-популярни при полупрофесионалната работа.



    Искам да те питам каква ти е камерата и защо "сваляш" от нея в mpg (любопитствам само, не че има голямо значение за въпроса ти)

  7. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #6

    От видеокамера на DVD

    Лошото е , че камерата е на един приятел на който дължа услуга и той ми е дал само файловете които е свалил от камерата (която не знам каква е).Нямам представа дали има възможност да се сваля в друг формат освен mpg.Предполагам ,че може но ми е неудобно да я поискам , а пък и аз не съм много в час с тия истории с камерите , не задруго ами са малко "скъпички" за моя джоб.

    Много съм благодарен на всички Вас за информацията и се радвам ,че в България са останали немалко хора готови да помогнат със знанията си.

    Още един път Ви благодаря.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Микрофон към видеокамера - КАК ?
    От shpion във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 5
    Последно: 21-08-13, 01:14
  2. Видеокамера на лаптоп
    От Stanley във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 9
    Последно: 06-03-10, 23:38
  3. Проблем с видеокамера JVC
    От Ivan19 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 4
    Последно: 30-03-09, 18:29
  4. проблем с видеокамера
    От emaks във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 1
    Последно: 19-10-08, 16:26
  5. Въпрос за видеокамера.
    От MasteRMind във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 8
    Последно: 11-10-08, 16:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе