Резултати от 1 до 5 от общо 5

Проблем с видеокамера JVC

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на Ivan19
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    241
    #1

    Проблем с видеокамера JVC

    Здравейте! Преди 4 години бях в САЩ и оттам си взех камера JVC с мини DV касетка.Работеше добре допреди няколко месеца.Проблемът е следният: когато я пусна на дисплея,а и във визьора не се вижда нищо(черен екран) и въпреки че съм махнал капачето на лещитите ми излиза надпис да го махна.Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем или има идея как да се оправи ще съм му благодарен,ако я сподели.Ако никой не се сеща поне да ми дадете информация за сервиз на JVC в Стара Загора.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    120
    #2

    Re: Проблем с видеокамера JVC

    Изгоряла ти е CCD матрицата. Аз също имах JVC и я сполетя същата съдба. Нещо си -70d беше модела. Ако се разтърсиш из интернет има страшно много оплаквания със същия проблем. Или за буклука или за резервни части, за смяна ми искаха почти колкото за нова камера, но ти може пак да питаш.

  4. Novice
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    2
    #3

    Re: Проблем с видеокамера JVC

    Цитат Първоначално публикувано от Ivan19
    Здравейте! Преди 4 години бях в САЩ и оттам си взех камера JVC с мини DV касетка.Работеше добре допреди няколко месеца.Проблемът е следният: когато я пусна на дисплея,а и във визьора не се вижда нищо(черен екран) и въпреки че съм махнал капачето на лещитите ми излиза надпис да го махна.Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем или има идея как да се оправи ще съм му благодарен,ако я сподели.Ако никой не се сеща поне да ми дадете информация за сервиз на JVC в Стара Загора.
    Цена на качествен ремонт 180 лв. ако е със стандартната матрица.В Стара Загора има оторизиран сервиз на JVC ,във всеки голям магазин ще ти кажат адреса .За съжаление JVC поставя в ниските си модели SONY CCD матрици и проблема е на лице.

  5. Member Аватара на Ivan19
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    241
    #4

    Re: Проблем с видеокамера JVC

    благодаря за отговорите!За съжаление не са много обнадеждаващи за мен!Все пак ще я занеса на сервиз преди да я изхвърля на боклука.

  6. Novice
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1
    #5

    Re:Проблем с видеокамера JVC

    Здравейте!

    Интересувам се от такава камера с изгоряла матрица. Ако сте склонни да се разделите с нея на символична цена, вместо да я изхвърляте, моля пишете на residentx@abv.bg

    Поздрави!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с аналогова Hi8 видеокамера sony TR515E
    От neoton във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 3
    Последно: 19-07-15, 17:52
  2. проблем с видеокамера
    От emaks във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 1
    Последно: 19-10-08, 16:26
  3. Въпрос за видеокамера.
    От MasteRMind във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 8
    Последно: 11-10-08, 16:03
  4. Проблем с батерия за видеокамера
    От hecoat във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 4
    Последно: 09-06-06, 22:56
  5. От видеокамера на DVD
    От izwerga във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 16-07-04, 12:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе