Резултати от 1 до 5 от общо 5

програма за управление на файлове

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    32
    #1

    програма за управление на файлове

    Имам 2 харддиск,на който държа всякакви програми ,филми и игри,С течение на времето станаха толкова folder and subfolder че и аз не мога да се ориентирам кое къде е.

    Молбата ми е някой да знае програма с помоща на която мога да въведа ред и лесно да намирам кое къде е

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    програма за управление на файлове

    като изключим, че така формулиран въпросът ти не е кой знае колко коректен, ще си позволя да ти препоръчам най-добрия (според мен) файлов мениджър - total commander ( www.ghisler.com )

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    32
    #3

    програма за управление на файлове

    sorry за неправилната формулировка.Имах по-скоро нещо напредвид като datebank.Имах напредвид програма в която мога за запаметя или въведа всичките директории с подробни описания и чрез нея да търся.

    Благодаря

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    програма за управление на файлове

    има доста програми за каталогизиране, но недей забравя едно - че в твоя случай трябва да е нещо, което да поддържа коректно съдържанието в реално време, иначе се обезсмисля упражнението. гореспоменатите от мен програми всъщност правят списък на съдържанието, без да следят за промени.



    на prima vista мога да ти дам едно тромаво решение, което пак включва total commander (закъде съм без него не знам[]). той има възможност да прави именно списък на всичко, което се съдържа в избрани маркирани от потребителя папки. маркират се, избира се save selection и той генерира един файл, в който е изброено всичко. ако го правиш да речем всяка вечер и после си ровиш в него с любимия си текстов редактор ще става доста тромаво, но пък няма да се товариш с допълнителна програма, която определено няма да бъде кой знае колко непретенциозна, ако работата й ще бъде да следи в реално време всяка настъпила промяна по устройствата.



    надявам се, че някой друг ще ти бъде от по-голяма полза в намирането на специализирана програма, но в рамките на шегата от най-голяма полза би ти бил shift+delete [:D]

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #5

    програма за управление на файлове

    ами най-добре да си подредиш малко самите папки.

    Иначе сърча на тотал командър работи в пъти по бързо от този на windows.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Програма за работа с APE файлове
    От mitak1969 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 13-11-09, 16:03
  2. Програма за огранизиране на файлове
    От dmitry във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 22-04-08, 19:22
  3. Отговори: 8
    Последно: 17-10-06, 16:16
  4. Програма за рязане на файлове???
    От deveca във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 22-12-04, 13:55
  5. Програма за сравняване на файлове.
    От ogimag във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 27-02-04, 16:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе