Резултати от 1 до 5 от общо 5

Edit на клавиатурна подредба

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    141
    #1

    Edit на клавиатурна подредба

    Има ли програма или начин да се промени клавиатурната подредба (искам да разменя местата на две букви и няколко препинателни знака). С флекс тайпа ставаше, но не искам да го ползвам само за това. Намерих една програма KeyTweak но тя е само за английската подредба, а на мен ми трябва за българската.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #2

    Edit на клавиатурна подредба

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Има ли програма или начин да се промени клавиатурната подредба (искам да разменя местата на две букви и няколко препинателни знака). С флекс тайпа ставаше, но не искам да го ползвам само за това. Намерих една програма KeyTweak но тя е само за английската подредба, а на мен ми трябва за българската.



    <div align="right">Originally posted by RISTAKI*-*07/08/2004*:* 20:02:21</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Най-лесно е да извадиш клавишите и да им размениш местата. [:D]

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    256
    #3

    Edit на клавиатурна подредба


  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    22
    #4

    Edit на клавиатурна подредба

    Има и по "леко" решение на проблема

    http://iko94.front.ru/files/kbdBG.exe


  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    141
    #5

    Edit на клавиатурна подредба

    kbdBG.exe - тази програмка много ме изкефи, реши ми всички грижи, за което много благодаря на loot.neverni !!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 34
    Последно: 15-06-09, 12:45
  2. vista клавиатурна подредба
    От topche във форум Windows
    Отговори: 21
    Последно: 19-03-07, 18:15
  3. Руска фонетична подредба
    От ggbg във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 09-03-06, 21:26
  4. Отговори: 1
    Последно: 19-11-04, 12:26
  5. edit
    От MANIAK във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 26-07-02, 21:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе