Резултати от 1 до 8 от общо 8

препоръчайте някакъв софт за видеообработка

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. qni
    qni е офлайн
    Member Аватара на qni
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    337
    #1

    препоръчайте някакъв софт за видеообработка

    Купих си AtiRadeon 9600 VIVO имам и DVD записвачка. Искам да си прехвърля всички VHS касети на DVD през входа на видео картата. Не съм се занимавал, затова моля за помощ. Който може да препоръча някакъв софт за целта. Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    704
    #2

    препоръчайте някакъв софт за видеообработка

    Аз лично бих ползвал VirtualDUB за да запиша видеото във файл и евентуално някаква по-елементарна обработка, TMPGEnc за подготовката на файловете (ауторинг ли, мастеринг ли, как точно се нарича не знам) и Nero да изпека диска.

    Ако имам по-сериозна машина обаче, може да пробвам Adobe Premiere и/или Adobe Encore.

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    442
    #3

    препоръчайте някакъв софт за видеообработка

    С какви ресурси разполагаш?

  5. qni
    qni е офлайн
    Member Аватара на qni
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    337
    #4

    препоръчайте някакъв софт за видеообработка

    Разполагам с едно РС Duron на 1.3 на Gigabyte дъно, 1Gb Ram, DVD записвачка и AtiRadeon 9600 VIVO. Знам че процесорчето е слабичко за видео обработка ама ще се пробвам.

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    442
    #5

    препоръчайте някакъв софт за видеообработка

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Разполагам с едно РС Duron на 1.3 на Gigabyte дъно, 1Gb Ram, DVD записвачка и AtiRadeon 9600 VIVO. Знам че процесорчето е слабичко за видео обработка ама ще се пробвам.

    <div align="right">Originally posted by qni*-*21/08/2004*:* 12:26:04</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Това, че ти е слаб процесорът, не е толкова фатално - само ще удължиш времето за обработка. По-важно е какъв е HDD. От големината му зависи дали изобщо ще можеш да направиш това, което искаш, или не.



    Ако имаш необходимото място на диска, програмите, които ти е посочил stfn са достатъчни, за да започнеш. Ако няма да редактираш, а ще прехвърляш всичко, което е на касетата, ще ти е достатъчен и Adobe Encore DVD.

  7. qni
    qni е офлайн
    Member Аватара на qni
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    337
    #6

    препоръчайте някакъв софт за видеообработка

    Мерси за отговорите,ще пробвам с програмите предложени от stfn. А колкотодо харда, мисля че е достатъчно голям. Имам един 40гб и един 120гб, поне от към място съм добре[8D]

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    442
    #7

    препоръчайте някакъв софт за видеообработка

    Имаш достатъчно място, а вероятно си чел и подобните теми от форума.

    Нищо друго не остава, освен да ти пожелая успех. Ако имаш проблеми - питай.

    Ще си позволя да ти припомня сайта, от който можеш да получиш отговор на почти всеки въпрос, свързан с предстоящата ти дейност, както и много ръководства: http://www.videohelp.com/

    Още веднъж - успех!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    118
    #8

    препоръчайте някакъв софт за видеообработка

    Ккогато правих такива цифровизации на ВХС касетки си работих със Sony Vegas. каквато версия докопаш. Прави кепчър и е супер лесна за бачкане. (все пак се използва в доста американски (и не само ) кабеларки). Успех!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Конфигурация за видеообработка
    От visokiq1984 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 18-04-11, 20:55
  2. Софтуер за видеообработка
    От 4a4i във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 5
    Последно: 14-07-08, 00:51
  3. Отговори: 7
    Последно: 22-11-06, 21:45
  4. Избор на монитор за видеообработка
    От Jenny във форум Общ - хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 19-01-05, 11:50
  5. Софт за видеообработка ?
    От Ofink във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 31-08-02, 11:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе