Резултати от 1 до 6 от общо 6

възстановяване на партишън

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2
    #1

    възстановяване на партишън

    имам 80гб хард който е разделен на два дяла-С10гб) и Д70гб)

    след използване на norton ghost за да възстановя Синсталация на WinXP) ми изчезна D: който е пълен с инфо.кажете как мога да въстановя изтрития партишън без да сканирам от друг хард

    вече опитах да го направя с undelete на partition magic 7.0 но не ми откри нищо.

    помагайте плс

  2.  
     
  3. sven
    Guest
    #2

    възстановяване на партишън

    Каво значи изтрит Patrtition.Виждаш ли D: въобще или виждаш на на него няма нищо.Какво ти дава Partition Magic този дял.Unalocated или какво форматиран или.....По принцип е трудно това да го направи Ghost .Правил съм стотици Images с него и никога не съм имал проблем освен със съвместимостта м/у 2000 и по-новите версии относно вече направени Images.Да не си се объркал да му дадеш да ти плъосне Image на D:-то.С кой Ghost си?Нещо друго да си правил за което сега се сещаш(често става така-по 2-3 операци и после иди мисли от кое точно се е получило-! правило прави неизвестни и неизпробвани операции само една след друга докато не се убедиш че всичко е наред)Пробвай с по-нов Partition Magic .

    Относно програми за въстановяване-съм виждал чудеса с една програма Test Disk -Форматиран диск си го върна както си беше.

    И беше точно една дискета.Но за други не съм компетентен други ще ти кажат по-добре.Кати имена-Easy Recovery и тн...

  4. Novice
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2
    #3

    възстановяване на партишън

    в момента се вижда само С:.другото е unalocated.не е форматиран.може да съм му дал да сложи image на целия диск а не на партишъна С: и по този начин да съм забърсал Д:.вече опитахс РМ 8.0-undelete но пак не помогна.засега търся по-голям диск за да си го сканирам от него.ако имате идея как може да стане без друг хард....

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #4

    възстановяване на партишън

    Мога да извадя инфото без проблеми , но съм от Варна

    ако си от София - Dark Knight също може да ти помогне срещу скромен хонорар

  6. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #5

    възстановяване на партишън

    Winternals disk commander or Hiren Boot CD 6




  7. sven
    Guest
    #6

    възстановяване на партишън





    http://www.data.bg/f.php?fid=4791964



    http://www.data.bg/f.php?fid=4615288



    Или виж от тук са тези неща:http://free.data.bg/proletsearch/Boot/



    Това са все Tools за въстановяване на "пропаднала" система

    включително и дискова информация.Аз ти препоръчвам първите линкове.Ако си нормално с английския ще се оправиш с тях.Мого неща съм оправял но точно дисковата не ми е силна и затова не мога да ти дам кон****** съвет.Малко ме притеснявя този "undelete"

    Partition Magic но дано да имаш късмет.Пробвай първо с Hiren's.BootCD.6.0.Мисля че има вътре добри туулсове за въстановяване плюс и Test Disk и други.В сметка крайна ако не ти се играе с тях опитай с Easy recovery или нещо подобно.

    Успех и знай че ако сам не се гмурнеш в дълбокото няма да се научиш да плуваш.







    !!!!Какви са тези скромни заплащания.Човека е на зор а вие му искате пари.Като търсите съвет от този форум някой пари иска ли ви.

    Или ако можете му помогнете или ако не може той сам да поиска това от вас.Този форум все пак не е комерсиален нали?[^][^][^][^]

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Партишън мениджър
    От Features във форум Общ - софтуер
    Отговори: 10
    Последно: 06-02-14, 14:30
  2. Изтрит партишън
    От koko20 във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 13-02-08, 09:51
  3. Скрит партишън по Windows
    От virgo във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 05-07-06, 16:32
  4. Проблем с партишън таблицата.
    От Geek във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 01-09-04, 20:31
  5. Проблем с партишън таблицата?
    От exorcist във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 23-05-04, 05:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе