Резултати от 1 до 11 от общо 11

Достъп до личното PC

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    266
    #1

    Достъп до личното PC

    Може ли някой да ми каже, как мога да имам достъп до компютъра си вкъщи все едно седя на него, да мога да качвам/свалям програми, от друг компютър ползваики интернет или Lan? Трябва ли да ползвам програми и някъкви настройки. Ако се ползват такива от къде да ги сваля.И разбирасе, ако може да опишете как точно става това.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #2

    Достъп до личното PC

    Ami tryabva da ima6 REAL IP ADDRESS ot tvoyat Internet Provider i posle moje6 da polzva6 built in Remote desktop connections in Win XP or PC Anywhere...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    133
    #3

    Достъп до личното PC

    Пробваи с Remote Administrator 2.1.И ме контакни на ICQ ще ти го обясня подробно.

  5. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #4

    Достъп до личното PC

    Remote Administrator-а смазва процесора, но според мен е най-доброто!

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #5

    Достъп до личното PC

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Remote Administrator-а смазва процесора, но според мен е най-доброто!



    <div align="right">Originally posted by Zetle*-*02/11/2004*:* 18:27:55</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    ъммм...? []

    тоя филм не съм го гледал аз... []

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    372
    #6

    Достъп до личното PC

    Преди време излезе v.4.0 на VNC. Ползвам го в офиса за достъп до тъй наречения съсрвър в лан мрежата ни. Отдалеченият достъп през интернет е една от основните функции на програмата. А тоя Remote Administrator не ми хареса с извинение. Доколкото си спомням "накаца" в Windows-а някакви боклуци.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #7

    Достъп до личното PC

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Преди време излезе v.4.0 на VNC. Ползвам го в офиса за достъп до тъй наречения съсрвър в лан мрежата ни. Отдалеченият достъп през интернет е една от основните функции на програмата. А тоя Remote Administrator не ми хареса с извинение. Доколкото си спомням "накаца" в Windows-а някакви боклуци.



    <div align="right">Originally posted by universum - 02/11/2004 : 20:27:24</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Аз пък този филм не съм го гледал [:D]

    Докер става дума, че ако отсрешната машина е с процесор под 1.5 GHz просто се смазва и работата става много трудна!

  10. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #8

    Достъп до личното PC

    Точно за тази цел (връзка Office->Home) ползвам VNC 4.0 Server and Viewer. Досега съм нямал проблеми.



    //Едит:

    И на двете места имам реални IP адреси.

  11. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #9

    Достъп до личното PC

    RealVNC ми е любимото

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #10

    Достъп до личното PC

    Zetle, ползвам Radmin от версия 1.1 и процесор 300MHz... през дузина машини съм минал без да имам този проблем с товаренето на процесора... явно нещо при теб е...



    universum, незнам от къде си го теглил и слагал, за да ти ""накаца" в Windows-а някакви боклуци" - аз пак нямам такъв проблем...



    от Radmin и VNC предпочитам първия заради файл-трансфера и конзолата...



    освен тях мога да препоръчам и Remote-Anything...

  13. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #11

    Достъп до личното PC

    Еми аз като погледна в монитора и процесора увяхва

    Явно имам излъчване някакво )

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. FTP достъп
    От Очо във форум Мрежи
    Отговори: 10
    Последно: 05-11-09, 21:54
  2. Отдалечен достъп
    От periel във форум За Форума
    Отговори: 3
    Последно: 01-03-08, 07:47
  3. Проблем с FTP достъп
    От travoltino във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 12-09-07, 20:02
  4. Код за достъп
    От vansini във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 29-11-06, 12:47
  5. Отдалечен достъп до PC
    От ipnaid във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 20-06-05, 14:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе