Резултати от 1 до 11 от общо 11

Софтуер за фактури.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #1

    Софтуер за фактури.

    Трябва ми тарикатски софт. за издаване на фактури за фирмата.

    (складове и др. излишни не ми трябват)

    По възможност да може да се свърже Datecs касов апарат да може да се свърже към него.



    Задължително да работи под XP, 2003 като по възможност мрежово.

    Да е много User-Friendly - за да може неграмотни хора да работят с нея.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #2

    Софтуер за фактури.

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Трябва ми тарикатски софт. за издаване на фактури за фирмата.

    (складове и др. излишни не ми трябват)

    По възможност да може да се свърже Datecs касов апарат да може да се свърже към него.



    Задължително да работи под XP, 2003 като по възможност мрежово.

    Да е много User-Friendly - за да може неграмотни хора да работят с нея.



    <div align="right">Originally posted by DeathKnight - 15/12/2004 : 10:45:36</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">Mikroinvest имат безплатен модул за издаване на фактури и ако не се лъжа може да се свързва с касови апарати и др. подобни.

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    294
    #3

    Софтуер за фактури.

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Трябва ми тарикатски софт. за издаване на фактури за фирмата.

    (складове и др. излишни не ми трябват)

    По възможност да може да се свърже Datecs касов апарат да може да се свърже към него.



    Задължително да работи под XP, 2003 като по възможност мрежово.

    Да е много User-Friendly - за да може неграмотни хора да работят с нея.



    <div align="right">Originally posted by DeathKnight*-*15/12/2004*:* 10:45:36</div id="right">



    Датекс продават такъв софтуер.

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    Софтуер за фактури.

    http://www.data.bg/f.php?fid=119579

    www.data.bg пишеш factura97.xls и ще ти намери пригодени екселски таблици за фактури. Също така в Апис процедури има стар и нов образец на фактура. В "Плюс Минус" също има безплатен модул фактуриране.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #5

    Софтуер за фактури.

    Ru-boy това с XLS ме заинтересува. Аз мога да си направя софт, той трябва ли да се лицензира нещо или мога да си пускам с него фактури!?!?


  7. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #6

    Софтуер за фактури.

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">..Аз мога да си направя софт, той трябва ли да се лицензира нещо или мога да си пускам с него фактури!?!?





    <div align="right">Originally posted by DeathKnight - 15/12/2004 : 19:09:32</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Не е нужно да се лицензира, но трябва да има всички елементи за фактуриране искани от закона.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #7

    Софтуер за фактури.

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ru-boy това с XLS ме заинтересува. Аз мога да си направя софт, той трябва ли да се лицензира нещо или мога да си пускам с него фактури!?!?

    <div align="right">Originally posted by DeathKnight - 15/12/2004 : 19:09:32</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">Почти съм сигурен, че не е нужно да се лицензира, защото "Плюс Минус" е изцяло създаден по подобен начин и продват софтуера си на безбожни цени, без да се притесняват за лиценз. А относно програмката за фактури виж тази http://jbond.hit.bg/ruboy_files/Invoice.zip мисля, че не е лоша. Някъде в инфото и има линк за нови версии.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #8

    Софтуер за фактури.

    Това последното направо ме разби. Мерси много Ru-boy !

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    294
    #9

    Софтуер за фактури.

    Софтуерът за счетоводни цели и в частност на този за издаване на фактури не подлежи на никакво лицензиране - това е 100% сигурно.

    Относно фактурите издавани по електронен път освен изискванията на Закона за счетоводство, има и изискване на бланката да се изписва с какво(като софтуер) и от кой (като производител на софтуера) е отпечатана. Трябва да фигурира точния адрес на изработилия софтуера.

  12. SAGE
    Guest
    #10

    Софтуер за фактури.

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Софтуерът за счетоводни цели и в частност на този за издаване на фактури не подлежи на никакво лицензиране - това е 100% сигурно.

    Относно фактурите издавани по електронен път освен изискванията на Закона за счетоводство, <font color="red">има и изискване на бланката да се изписва с какво(като софтуер) и от кой (като производител на софтуера) е отпечатана. Трябва да фигурира точния адрес на изработилия софтуера</font id="red">.



    <div align="right">Originally posted by minkov*-*16/12/2004*:* 20:24:22</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    @minkov, ще те помоля да ми кажеш къде мога да прочета за това изискване.[]

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    38
    #11

    Софтуер за фактури.

    Виж това дали ще ти върши работа: Microinvest Invoice

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. База данни на аксес за въвеждане на фактури
    От petkov във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 21-06-11, 15:09
  2. Софтуер
    От go6o78 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 05-01-09, 16:17
  3. Софтуер ..... !
    От mxkolev във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 08-11-05, 16:13
  4. Матричен принтер за фактури?
    От bucho във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 27-06-05, 18:36
  5. Софтуер за GPS в Бг?
    От bucho във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 12-04-04, 19:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе