Резултати от 1 до 7 от общо 7

проблем със стара версия на Ажур

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    3
    #1

    проблем със стара версия на Ажур

    Прехвърлих си Ажур 2 на нов компютър, работещ под Widnows 98. И всичко е ок до момента на подаване на Dt i Kt-ни сметки, след което ми изписва : proc NET_USE line 0, open error ALNS.NTX (4) и програмата ме изхвърля. Използвам bds2_1.com за кирилизатор.

    Някой може ли да даде съвет ?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #2

    проблем със стара версия на Ажур

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Прехвърлих си Ажур 2 на нов компютър, работещ под Widnows 98. И всичко е ок до момента на подаване на Dt i Kt-ни сметки, след което ми изписва : proc NET_USE line 0, open error ALNS.NTX (4) и програмата ме изхвърля. Използвам bds2_1.com за кирилизатор.

    Някой може ли да даде съвет ?



    <div align="right">Originally posted by Eldoras*-*24/12/2004*:* 12:34:18</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">Не си го прехвърлил правилно. т.е. възможно е да си имал кръстосани клъстри и поради грешка във файловата система да не си прехвърлил точно копие на програмата. Най-вроятно има проблем с индексирането на файловете, просто направи преиндексация и е много възможно да се отървеш само с тази операция.

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    294
    #3

    проблем със стара версия на Ажур

    Увеличи си броя на буферите и файловете в config.sys и най-вероятно всичко ще се оправи.

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    проблем със стара версия на Ажур

    стандартно

    buffers=40 не е нужно да е повече от 50

    files=60 направи го 100

    виж дали в обкръжението има set clipper=.... , с команда от дос конзолата set


  6. Novice
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    3
    #5

    проблем със стара версия на Ажур

    Направих това, което ме посътветвахте /увеличих files и buffers в config.sys/, обаче пак ми дава същата грешка. Явно е нещо друго. Благодаря все пак за съдействието. Ако се сетите нещо друго - споделете.

  7. SAGE
    Guest
    #6

    проблем със стара версия на Ажур

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Направих това, което ме посътветвахте /увеличих files и buffers в config.sys/, обаче пак ми дава същата грешка. Явно е нещо друго. Благодаря все пак за съдействието. Ако се сетите нещо друго - споделете.



    <div align="right">Originally posted by Eldoras*-*25/12/2004*:* 10:31:31</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    А в "Autoexec.bat" имаш ли "SET CLIPPER=//F:100 //E:1024"?[]

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    3
    #7

    проблем със стара версия на Ажур

    Промених си AUTOEXEC.BAT и пак се получава същото. Може би аз бъркам нещо глобално, но не разбирам толкова много.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Canon PS SX1 IS - Връщане към по стара версия на фирмуера?
    От Popkaro във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 23-11-09, 16:01
  2. проблем с една стара щайга
    От lada2107 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 27-08-09, 19:12
  3. Отговори: 19
    Последно: 15-04-07, 15:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе