Резултати от 1 до 2 от общо 2

Проблем със Nero

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    49
    #1

    Проблем със Nero

    Здравейте. Имам следния проблем със програмата за запис на дискове Неро. Доскоро тя си работеше безпроблемно, но от няколко дни не мога да записвам дискове с нея. Като дам да се записва нещо ми връща съобщение за грешка, че записвачката ми се използва от друго приложение. Влезнах в сейф мод, записъх диска и изключих услугата "IMAPI CD-Burning COM Service", пуснах win-a нормално и пробвах да запиша още един диск (от .ISO file), но ми даде че всичко е записано успешно, но нямаше никаква информация на него. Помислих че е станало някаква грешка и сложих нова подложка но резултата бе пак същия. (изходния файл бе същия имидж). Реших че образа е повреден и пробвах да запиша друг образ, но ми даде че СД-то ми се ползва от нещо друго. Какво да направя за да си реша проблема. Пробвах с преинсталациа на Нерото но нищо не стана. Никакъв друг софтуер не съм инсталирал, преди със сищите програми които имам всичко си бе наред.

    Предварително благодаря.

  2.  
     
  3. get
    get е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,405
    #2

    Проблем със Nero

    Дали правилно съм разбрал. Записваш .ИСО файл на цд

    Файл - оупън - ИСО-то. Нали така?

    Щом ти дава че всичко е окей виж да не използва Виртуалniqt рекордер - Recorder - Choose recorder (ctrl+r)


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с буфера на Nero 7
    От varbancho във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 21-05-07, 12:26
  2. Проблем с Nero
    От atanasov6 във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 27-09-06, 10:13
  3. Поредния NERO проблем
    От kesten във форум Общ - софтуер
    Отговори: 12
    Последно: 09-04-04, 07:53
  4. Проблем с Nero
    От FearMe във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 11-11-02, 09:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе