Резултати от 1 до 10 от общо 10

Проблем с Nero

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #1

    Проблем с Nero

    имам следния проблем с nero, който се проявява по следните 3 начина:



    1. при extract-ването на file-овете win/temp по време на инсталация дава грешка на nero.exe



    2. при последващата инсталация дава грешка при копирането на nero.exe в инсталационната директория



    3. ако случайно вземе, че не си покаже рогата по време на горните 2 процедури, вади съобщение при опит за стартиране: "... data integrity corrupted...possible virus...check and reinstall...", а вируси няма.



    проблем 1 го заобикалих просто като копирах extract-натите file-ове от win/temp и си направих мой инсталационен nero. 2 ме учудва, а 3 ме ядосва. проблемът се наблюдава на всички версии (е, не буквално всички, а да речем последните 5. аз не го ползвам, само за негови си image-и, но май сериозно ще минавам на iso buster!). os - win98se по принцип, еднократно за много кратко време win me. и на двете се проявява. странно е да мисля, че заради дъно/процесор/видео и т.н. не иска да се стартира, но рационално обяснение просто не остана.



    ако някой е имал подобен проблем, и по-важното - знае решението ще бъда благодарен, ако го сподели.



    10x in advance

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #2

    Проблем с Nero

    Ти сигурен ли си, че си download-нал без грешки ?

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #3

    Проблем с Nero

    И при мен има проблем с Неро-то. Когато го инсталирам и не иска да слага иконите си в Start менюто. Използвам Web update версията. Може ли да е това причината ???

  5. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #4

    Проблем с Nero

    sa6tata gre6ka s nero.exe drapnah go nanovo i nqma6e problemi.

    maj ot 5.5.9.0 ne slaga ikoni v start menuto.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #5

    Проблем с Nero

    Ами не знам, аз съм с 5.5.9.9, инсталирал съм го върху 5.5.7.х или 5.5.8.у (и аз не помня вече колко точно), но като изтеглен файл (не Web Update). Не ми е създавал проблеми. Имам си икона в Start-менюто от предишната версия, така че не знам новата дали си слага иконка там. Опитайте да го деинсталирате и инсталирате наново...

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Проблем с Nero

    slero, това се получава на всички nero-та, които са ми попадали

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    155
    #7

    Проблем с Nero

    Проблема със Старт менюто се решава като при края на инсталацията не се дава направо reboot а първо finish и се рестартира ръчно след това.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #8

    Проблем с Nero

    Stealth, ако наистина е така, това обяснява нещата. Аз почти никога не позволявам на инсталационните програми да рестартират, а го правя ръчно. Много ме учуди изказването на FearMe, защото при мен никога не се е получавал подобен проблем, но не исках да спорим излишно. Сега вече ми е ясно.

  11. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #9

    Проблем с Nero

    не знам какво на кого е ясно, но истината е, че nero при мен от доста време насам просто не иска да тръгне. не съм от вчера пред компютър и не рева при появяването на някой проблем, а го решавам. просто това не се решава с един restart и точно затова отворих темата.



    p.s. ако беше само третия проблем можеше и да се съглася, че е от restart-а. но как ще обясните тогава отказа чисто и просто nero.exe да се копира в инсталационната директория, като инсталацията на nero след extract-a е чисто и просто едно копиране? погледнете си windows/temp по време на инсталацията, а дори и след нея - "инсталационното" nero си седи там така, както го виждате в destination директорията.

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    369
    #10

    Проблем с Nero

    Problema obshto vzeto ako kakto predpolagam si probval veche preinstalacja na nero pod chist windows si e chisto hardwaren taka che ako me pitash mene pochvai da smenjash kato pochnesh ot hdd i svurshish s duno loshoto e che moje da se okaje dunoto !!!!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с буфера на Nero 7
    От varbancho във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 21-05-07, 12:26
  2. Проблем с Nero
    От atanasov6 във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 27-09-06, 10:13
  3. Проблем със Nero
    От Abadon във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 19-01-05, 16:06
  4. Поредния NERO проблем
    От kesten във форум Общ - софтуер
    Отговори: 12
    Последно: 09-04-04, 07:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе