Резултати от 1 до 8 от общо 8

Remote PC

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    61
    #1

    Remote PC

    Здравейте,

    Имам едно проблемче,искам да работя с ПЦ-то си от офиса! Въпросът ми е следния,нямям реалнен IP adress как мога да я направя тази връска?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #2

    Remote PC

    Използвай търсачката. По-лесно е и по бързо от това да задаваш вече обсъждани въпроси и да чакаш отговори.[]. Пиши в търсачката например - PC Anywhere и ще се просветиш. И използвай help на програмите.


  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    61
    #3

    Remote PC

    Разгледал съм много внимателно в форумите,но никой не е обяснил конкретно как става!

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #4

    Remote PC

    1. звъниш на администратора и го питаш дали може да ти пренасочи даден порт от рутера към твоя компютър

    2. взимаш си реален ip адрес, не вярвам да е повече от 5лв. на месец

  6. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #5

    Remote PC

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Здравейте,

    Имам едно проблемче,искам да работя с ПЦ-то си от офиса! Въпросът ми е следния,нямям реалнен IP adress как мога да я направя тази връска?



    <div align="right">Originally posted by Go_Play - 24/01/2005 : 11:57:03</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Много е лесно:

    1. взимаш си реален IP адрес

    2. RAdmin www.radmin.com



    Download Remote Administrator 2.2 version (1.85Mb)

    http://www.radmin.com/download/radmin22.zip

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    61
    #6

    Remote PC

    Това го зная,по този начин няма да има проблем,въпросът ми е такъв дали може това да стане при положение че IP-то ми вкъщи е реално динамично.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    61
    #7

    Remote PC

    Идеята ми е тази връска да става по интернет,между PC-тата няма LAN!

  10. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #8

    Remote PC

    Този компютър, с който искаш да се свържеш, трябва да има статичен адрес (независимо дали е реален или не). Иначе няма да знаеш с кого да се свържеш. Все едно да искаш да пратиш писмо на някого, знаеш че има поща, но не знаеш точния адрес.

    Ако адреса е статичен и реален - става лесно (има писано по темата много), ако е статичен и нереален - тогава ти трябва съдействие от администратора на мрежата където е компа с нереален адрес, за да ти пренасочи определени портове.


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Remote Desktop
    От centrino във форум Windows
    Отговори: 13
    Последно: 27-02-08, 13:15
  2. Remote Desktop ?
    От Lukan във форум Общ - софтуер
    Отговори: 34
    Последно: 30-07-06, 12:07
  3. Отговори: 2
    Последно: 07-03-06, 09:18
  4. PC Remote
    От PPechev във форум Общ - хардуер
    Отговори: 19
    Последно: 03-04-03, 13:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе