Резултати от 1 до 8 от общо 8

Запис на СД с ралични програми

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    8
    #1

    Запис на СД с ралични програми

    Помогнете! Записах на СД няколко файла с различни програми - вградената на ХР и Неро и последната \Неро\, скри всички по-стари файлове. Как мога да ги възстановя или прочета?

    Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    495
    #2

    Запис на СД с ралични програми

    Пробвай с BADCOPY да върнеш информацията, но има вероятност и да не стане. Нерото по всяка вероятност те е предупредило за вероятни проблеми със CD-to no ти явно си ги пренебрегнал и за това се е случило така......Пробвай това което ти написах, дано стане!!

  4. Member Аватара на panevdd
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    753
    #3

    Запис на СД с ралични програми

    Постави диска в Cd-то и стартирай Nero-то. Отиваш на Recorder->Save Track или View Track. Можеш да видиш двата записа, които си направил и съответно да ги запишеш като файлове. Правил съм го с Nero 5.5.10.

  5. Novice
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    8
    #4

    Запис на СД с ралични програми

    Това с Неро ще го пробвам утре, сега съм на работа. А тази програмка - бадкопи може би е добра, но без регистрация едва ли ще работи. Вече имам 2 такива:-) Едната, дори ми изкара 6-7 файла (5 МВ) от една дискета, но без да ми позволи да ги запиша! В същност, на тази дискета имаше част от инф., която изчезна от СД-то. От него обаче, не излиза никаква друга инф., явно не я разпознава като такава, все пак е CD-R.

  6. Novice
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    8
    #5

    Запис на СД с ралични програми

    Намерих крак за GetDataBac, от Еклипс или нещо подобно. Обаче, ми излиза само лицензионен ключ, без сериен номер. Не съм се занимавал с това и явно ще ми трябва консултация:-) Има и за Бадкопи, но файла нещо беше повреден...

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #6

    Запис на СД с ралични програми

    Е затова го мразя нерото. Уш е хубава програма ама може да ти скапе диска. Иначе твоя проблем може да се оправи със CD Creator.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    8
    #7

    Запис на СД с ралични програми

    Благодаря на всички!

    Справих се с проблема. Част от информацията, върнах със самото Неро. За най-важния фаил, обаче ми каза, че исо имидж нямало някакви фаилове и по никакав начин не искаше да го изкара. Може би защото имаше зип-фаил. Тук дойде на помощ Бадкопи - много добра програмка! Парво ги вазсатнових от дискетата от която ги бях изтрил, после за проба и от СД-то!:-)

  10. Novice
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    8
    #8

    Запис на СД с ралични програми

    Не е ли ХР-то това, което прави невъзможен записа с други програми след него?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. маймуница в програми
    От connect във форум Общ - софтуер
    Отговори: 15
    Последно: 30-12-07, 21:05
  2. Програми на BG...
    От Garu във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 01-08-07, 02:37
  3. програми от типа на...
    От get във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 09-04-04, 10:35
  4. Програми без инсталация
    От Борис във форум Windows
    Отговори: 16
    Последно: 01-12-03, 20:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе