Резултати от 1 до 3 от общо 3

Проблем с Mass Downloader

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    143
    #1

    Проблем с Mass Downloader

    Реших да сменя FlashGet с друг софтуер и се спрях на Mass Downloader.До известна степен и форума ми повлия за избора,но както и да е...Таааа,файла започава да се смъква,но това трае само няколко минути.Трябва да мина през рестарт /стоп-старт/ за да продължи и това е пак няколко минути.След изтичането на тия минути текущата ми скорост се закотвя на 0 и докато не рестартирам- не помръдва!?А след рестарта-няма грешка...голям кеф,но....Вие сте на ход.М/у другото-и в настройките се рових,но нищо не открих което да ми опрай проблема.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #2

    Проблем с Mass Downloader

    Това е от сървъра, не се притеснявай, нищо не можеш да направиш по въпроса. Аз имам същия проблем и с различни мениджъри е все едно и също. Проблема е в сървъра, не при теб и не е в настройките.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    143
    #3

    Проблем с Mass Downloader

    Как дън се безпокоя-оставям го да сваля и кът се върна-спряло си и си кюта горкичкото Downloder-чи!ru-boy, май ще се върна към FlashGet-той като спреше по-някое време се сещаше и продължаваше със "свалячката".Явно "първата любов ръжда не фаща",а Flash-a ми е от прощъпулника из Нета.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Nokia 225 - USB Mass Storage проблем
    От denyo във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 11
    Последно: 02-04-15, 10:15
  2. Mass Effect излезе...
    От DarkRose във форум ИГРИ
    Отговори: 7
    Последно: 05-08-08, 13:49
  3. USB mass storage device проблем
    От glarus във форум Общ - хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 12-10-05, 12:18
  4. Вирус [Downloader.Trojan]
    От Profita във форум Windows
    Отговори: 13
    Последно: 16-11-04, 21:22
  5. Вирус: downloader.istbar.4.ag
    От bestman във форум Windows
    Отговори: 20
    Последно: 20-09-04, 11:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе