Резултати от 1 до 7 от общо 7

Ebook PDB файлове

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    349
    #1

    Ebook PDB файлове

    Търся програма за PC, която да отваря PDB файлове. Книгите са за програмата ISILO, обаче като ги отворя с нея не мога да увелича картинките за да ги видя. Текста си излиза добре но като посоча картинка ми дава грешка от рода на " Линка не води до никъде в документа" и не може да се види. Намерих няколко програми за еbook , обаче те не отварят файловете за isilo. Има ли въобще програма, която да ги отваря нормално.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #2

    Ebook PDB файлове

    Че ти с какво ги четеш? И на какво - рс или pocket pc?

    Доколкото знам pdb се отваря само с isilo.

    Дай линк за някой такъв файл с картинки, защото всичките книги дето ги имам в този формат са ми само текст.

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    349
    #3

    Ebook PDB файлове

    Чета ги с Isilo на PC. Файловете са сваляни от мулето и не знам дали ги има другаде. Проблема е с картинките, че не иска да ги увеличи и по този начин не могат да се видят т.е. виждат се малки и нищо не им се разбира.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #4

    Ebook PDB файлове

    Ако искаш прати ми на майла някой файл да видя как ще се вижда на моя покет.

    bucho @ mail . bg

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #5

    Ebook PDB файлове

    Разсъждавали ли сте върху възможността в текста да има само умалени копия на картинките (thumb-nails) и истинските/уголемените да са в други файлове в същата директория/архив? Файлове, които Делта1 не е свалил.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #6

    Ebook PDB файлове

    Edin_Lud е прав.

    На мен ми стана интересно как изглеждат файловете цс картинки в тях, затова си свалих iSiloX конвертора и набързо конвертирах едно файлче с картинки в PDB файл.

    Delta1 твойте файлове просто така са конвертирани че изображенията се умаляват, а уголемените не са включени в файла който отваряш. Така че - повредата не е в твоя телевизор

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    349
    #7

    Ebook PDB файлове

    Благодаря за помощта.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. След производителя на ebook Kobo, Rakuten купува и Viber
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 1
    Последно: 15-02-14, 15:24
  2. ebook reader kindle 5
    От frank_fios@mail.bg във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 27-02-13, 15:00
  3. Отговори: 3
    Последно: 18-05-12, 11:47
  4. Помощ при избор на ebook reader
    От tot2311 във форум Мобилни устройства
    Отговори: 13
    Последно: 29-11-11, 19:32
  5. Малко eBook's...
    От Garu във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 16-04-06, 19:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе