Резултати от 1 до 9 от общо 9

Google Toolbar за Mozilla Firefox

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #1

    Google Toolbar за Mozilla Firefox

    Ето, че излезе и съвсем официална (макар и все още БЕТА) версия на Google Toolbar-а за любимия на доста потребители браузър Mozilla Firefox:



    http://toolbar.google.com/firefox/



    Лично аз все още го тествам и имам няколко дребни забележки, сред които основната е, че toolbar-ът не може да бъде преместван, иначе като цяло е напълно функционално копие на оригинала (с изключение на неизменно-необходимия за IE popup-blocker, който във версията за Firefox липсва).

    И така - смело теглете! []

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #2

    Google Toolbar за Mozilla Firefox

    Добре де, ама кажи за какво е това нещо. Какво ще ми донесе и какво - отнеме.

    Напоследък тая прехвалена лисица много ми забива когато отварям .pdf файлове. Та малко взех да се плаша от хищници...

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #3

    Google Toolbar за Mozilla Firefox

    <font color="teal">Wise</font id="teal">, ето ти повече информация за продукта:



    http://www.google.com/support/toolba...=features.html



    Прегледай го и ако имаш допълнителни въпроси - питай смело! []

  5. HD
    HD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    271
    #4

    Google Toolbar за Mozilla Firefox

    Да, много готина "придобивка е това" и освен това го има от доста време, поне аз от бая време го ползвам. Обаче имам един проблем, но не знам дали е от тулбара - като го има инсталиран и от време навреме браузъра (Модзилата) изобщо не ще да ми се отваря, старитрам го, има го зареден в паметта, но не се отваря, но пак казвам - не знам дали е от тулбара. На служебния компютър компютър много рядко се случва да не иска да се отваря браузъра, но вкъщи (пресен пример) щом сложил тоз гугълски тулбар и това беше, изобщо не иска да се отваря вече

    C WinXP Pro SP2 съм вкъщи, и е нов виндоса, на 2-3 месеца да е.

    Някой имал ли е подобен проблем?

    Благодаря.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #5

    Google Toolbar за Mozilla Firefox

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">...освен това го има от доста време, поне аз от бая време го ползвам...



    <div align="right">Originally posted by HD - 12/07/2005 : 10:18:52</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Това не може да е съвсем вярно.

    Официалният Google toolbar за Mozilla Firefox е от скоро (7 Юли 2005 ?!).

    Вероятно си ползвал от дълго време Googlebar, който е приставка на Firefox с отворен код, написана от фенове по подобие на Google toolbar-a. [:D]

  7. HD
    HD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    271
    #6

    Google Toolbar за Mozilla Firefox

    Да, вярно, гугълбар е, погледнах го преди малко, но в къщи инсталнах Гугъл тулбар (почти 100% съм сигурен) и не ще да ми се отваря модзилата вече.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #7

    Google Toolbar за Mozilla Firefox

    <font color="teal">HD</font id="teal">, опитай с пълна преинсталация на Firefox-a.

    Лично аз не съм се сблъсквал с подобен проблем, но опитът ми не е кой знае колко голям.

    Затова - вечният Windows принцип - рестартирай/преинсталирай и ш'съ опра'и! [)]

  10. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #8

    Google Toolbar за Mozilla Firefox

    Започна всеки път при отваряне на мозилата да ми излиза

    Script warning

    ала бала ......

    Много е досадно. Как да го махна това съобщение? (Win98)

  11. HD
    HD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    271
    #9

    Google Toolbar за Mozilla Firefox

    Така, да споделя с ваш решението на проблема ми, ако на някой му се случи някога.

    Естествено че с преинсталация на браузъра работата беше обречена на успех, то това е повече от ясно - да ама не!

    Преинсталирах браузъра, даже от регистрите го махнах за по-сигурно, после инстал наново, обаче пак не искаше да се стартира.

    По едно време се сетих да забърша директорията Extensions, която се намира в:

    C:\Documents and Settings\User\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\vh1co8gt.default\extensions



    (съответно не самата директория, а съдържанието в нея)



    чак тогава се оправи работата, само зарад някой екстеншън ще да е било, но там е работата че аз не съм инсталирал нищо, освен:

    или гугълския тулбар (не си спомням)



    или този:

    https://addons.mozilla.org/extension...cation=firefox



    Както и да е, проблема си го реших, дано на някой му свършат работа моите споделяния :-)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. По добрият Firefox Google Toolbar Setup :)
    От Compare във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 17-02-08, 09:51
  2. Mozilla Firefox
    От tannoy във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 10-02-07, 15:51
  3. Mozilla Firefox 1.5
    От Pit във форум Общ - софтуер
    Отговори: 10
    Последно: 16-12-05, 13:56
  4. za Mozilla Firefox
    От shutdawn във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 13-05-05, 00:01
  5. Бъг в Mozilla Firefox 1.7.3
    От ru-boy във форум Windows
    Отговори: 20
    Последно: 19-02-05, 10:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе