Резултати от 1 до 13 от общо 13

ICQ на Български език

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #1

    ICQ на Български език

    Дългоочакваната версия на ICQ на Български език е вече факт!

    За повече информация и download, цъкнете ТУК!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jul 2005
    Мнения
    200
    #2

    Re: ICQ на Български език

    Дали е фрашкано с реклами като другото ?

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #3

    Re: ICQ на Български език

    Цитат Първоначално публикувано от Chaser
    Дали е фрашкано с реклами като другото ?
    Рекламите си ги има - да.
    Иначе не е нещо особено:
    - леко попроменена цветова гама (разбирайте - шаренийки);
    - "интеграция" с ABV/GBG/GYUVETCH акаунт - за да ползвате ABV-ICQ, трябва да имате акаунт към една от трите споменати пощи, като паролата за пощата и тази за ICQ-то се уеднаквяват (:screwy;
    ...
    - пълната функционалност на стандартно ICQ5-Lite (with eXtras).

  5. Member
    Тук е от
    Jul 2005
    Мнения
    200
    #4

    Re: ICQ на Български език

    некво инфо как се подкарва ICQ 2003b na ограничен юзерски акаунт имаш ли
    кви ли не магии не правих и неще - error 205 мисля беше - то не беше гоогле.ком -

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    227
    #5

    Re: ICQ на Български език

    Лелееее тия направо се оливат!

    С какво право ще ми сменят паролата на ICQ-то и от какъв зор трябва да съм с еднаква парола и за двете?
    Хубаво са го направили на Български, ама само заради това с паролите никога не бих го ползвал...

    Цитат Първоначално публикувано от BerkStock
    ...
    :screwy:
    ...

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #6

    Re: ICQ на Български език

    ...и като ми смени паролата на айсикюто с тази на пощата която е от над 8 символа след това ще влезнеш нанайси ако не си си сейвнал паса на кюто с отметката... много тъпо...

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #7

    Re: ICQ на Български език

    Цитат Първоначално публикувано от razziel
    ...и като ми смени паролата на айсикюто с тази на пощата която е от над 8 символа след това ще влезнеш нанайси ако не си си сейвнал паса на кюто с отметката... много тъпо...*
    При това положение хващаш едно обикновено ICQ, отиваш в настройките там, дето се сменя паролата, и за текуща парола въвеждаш само първите 8 символа от дългата парола, след това си избираш нова и дерзаеш.

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #8

    Re: ICQ на Български език

    пуснах си другата версия на кюто което ползвах, но ми излезна някаква грешка и не се пусна... абе както и да е... смених си паролата от самата поща защото там ме препратиха от забравена парола на айсикюто. Сега ако може някой да ми каже, ако знае, защото още не съм намерил как да я махна тази зависимост на паролите една от друга. Мерси

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #9

    Re: ICQ на Български език

    Цитат Първоначално публикувано от razziel
    пуснах си другата версия на кюто което ползвах, но ми излезна някаква грешка и не се пусна... абе както и да е... смених си паролата от самата поща защото там ме препратиха от забравена парола на айсикюто. Сега ако може някой да ми каже, ако знае, защото още не съм намерил как да я махна тази зависимост на паролите една от друга. Мерси
    Ами аз си смених обратно паролата съвсем спокойно през настройките на Miranda...

    Промяна:

    Зависимостта би трябвало да изчезне в момента, в който си подкараш друг ICQ-клиент или стандартна версия на ICQ-то.

  12. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #10

    Re: ICQ на Български език

    Както виждам от "шотовете", побългаряване значи ли и това, че английските термини също са побългарени? Виждам "онлайн", "оффлайн" - много е българско, няма що - и много ми е интересно на другите какво пише - "ду нот дистърб", "инвизъбъл", "ауей"...? Като е гарга, да е рошава бе, мама му стара!

    Смехория отвсекъде.

  13. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #11

    Re: ICQ на Български език

    абе някой като я пробва... и като я деинсталира след като избере там фул, нека погледне в абв.бг като отиде на смяна на паролата дали ще му пише "Има активна връзка с ICQ № ...... . Паролата за него също ще бъде сменена." Защото аз май не дадох пълна деинсталация и може затова да ми се поддържа още връзката между пощата и кюто.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #12

    Re: ICQ на Български език

    Цитат Първоначално публикувано от razziel
    абе някой като я пробва... и като я деинсталира след като избере там фул, нека погледне в абв.бг като отиде на смяна на паролата дали ще му пише "Има активна връзка с ICQ № ...... . Паролата за него също ще бъде сменена." Защото аз май не дадох пълна деинсталация и може затова да ми се поддържа още връзката между пощата и кюто.
    След деинсталация на АБВ-ICQ, надписът в настройките на АБВ.бг си остана, но реално връзката между двете пароли вече не съществува. Поне при мен след два последователни опита я няма. Сменям си паролата в АБВ, паролата в ICQ-то ми остава незасегната.

    Във всеки случай, това с паролите е голям идиотизъм, а пък и забележката на IvO съвсем не е лишена от логика...

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    227
    #13

    Re: ICQ на Български език

    Цитат Първоначално публикувано от BerkStock
    Ами аз си смених обратно паролата съвсем спокойно през настройките на Miranda...

    Промяна:

    Зависимостта би трябвало да изчезне в момента, в който си подкараш друг ICQ-клиент или стандартна версия на ICQ-то.

    Това хубаво, ами интересно какво се получава ако тръгнеш да си проверяваш пощата в ABV през това ICQ...
    Или ако предваритено си настроил да получаваш съобщения в ICQ за ново писмо...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Български език за чужденци
    От stfn във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 21-06-11, 16:29
  2. Български език за Zen Cart 1-2-5d
    От Nedko във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 0
    Последно: 15-08-05, 13:45
  3. преводачка от руски на български език
    От mistar_ti във форум Общ - софтуер
    Отговори: 14
    Последно: 06-06-04, 21:22
  4. e-cards + български език
    От Jenny във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 2
    Последно: 13-04-04, 11:26
  5. Търся Windows XP на български език
    От bobo във форум Windows
    Отговори: 9
    Последно: 01-01-03, 01:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе