Резултати от 1 до 6 от общо 6

Питанка

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Pit
    Pit е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    101
    #1

    Питанка

    Здравейте !

    Бих искал да попитам има ли програмка с която да мога да пращам писмо с прикачен файл едновременно на много клиенти (горе-долу 100'тина) да речем ! ВАЖНО !!! Но след като получат клиентите даденото писмо да не виждат на кой друг съм изпратил писмото ! Ако има такава програмка много ще съм ви задължен да споделите нейното име с мен и евентуално от каде мога да си я дръпна Търся и нещо като електронен бележник да мога прилежно да си подредя E-Mail адресите с тяхно описание кой за какво е и ако има и Find като опция за по бързо търсене още по-добре ! Знам че за тази цел мога да използвам вграденият в Windows - Address book да речем си но ми се ще да разцъкам някоя друга програмка


    Предварително ви благодаря на всички !!! Да е жив и здрав човека създал този форум :dock:

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #2

    Re: Питанка

    Всеки mail-клиент има такава функция, а именно: освен полето To:, има и едно Bcc: - именно там изреждаш адресите на всички, на които искаш да пратиш писмото, вместо в 'To:'. След това пращаш и си готов.

  4. Pit
    Pit е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    101
    #3

    Re: Питанка

    Да разбира се ! Но до колкото знам хората който получават съответния майл ще виждат и съответно на кой друг съм пращал същият майл, а това не бих искал да се случва щото ще имам много проблеми !!!! а може и да греша !?!

  5. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #4

    Re: Питанка

    Няма да виждат. Bcc изпраща скрито за разлика от Сс...тествай го за всеки случай (да не бъркам, но мисля, че не бъркам)

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #5

    Re: Питанка

    @Cko: Не, не бъркаш. То затова си е BCC (Blind Carbon Copy).

    @Pit: Преди да се съмняваш, що не вземеш да пробваш ?

  7. Pit
    Pit е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    101
    #6

    Re: Питанка

    Да пробвах и стана ! [size=14px]Сега вече не се съмнявам ! Вервам ви ![/size] :Super:

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. EXEL питанка!
    От TAKOBATA във форум Общ - софтуер
    Отговори: 11
    Последно: 23-03-09, 18:33
  2. s60 3rd edition OS 9.1 питанка...
    От razziel във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 5
    Последно: 08-12-06, 20:05
  3. Регистър питанка.
    От jof4o във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 06-08-06, 13:23
  4. Питанка?!
    От Tai-Pan във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 07-08-04, 12:29
  5. питанка
    От fori във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 10
    Последно: 08-04-03, 01:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе