Резултати от 1 до 15 от общо 15

skype problem...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #1

    skype problem...

    Тази вечер като се прибрах и си поглеждам скайп листа на половина. Другата половина просто я няма. Накарах един приятел, който е от изчезналата част да влезе в скайп. Пише ми и аз получавам , но го виждам офлайн, а той мен онлайн. Защо и къде ми е осналата част от контакт листа? Някой ако знае да пише, че направо съм потресен.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    247
    #2

    Re: skype problem...

    Не се коси толкова аз пак преинсталнах уина отидох на сайта на скайп поисках да ми пратят мейл с пасса оказа се че битех.бг не получават от тях и така си ми замина акаунта. А познатите пак ще ти се обадят и ша си ги аднеш на ново

  4. wsd
    wsd е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    447
    #3

    Re: skype problem...

    аз доколкото разбирам проблема не е в адването а в това че са ти офлайн... предлагам вариант - изтриваш ги и ги добавяш наново ..
    Предполагам че си инсталирал като вариант най новата версия ?

  5. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #4

    Re: skype problem...

    Не, просто като се прибрах и си видях листа той беше двойно по - малък . Не че са офлайн потребители, а просто ги няма .

  6. wsd
    wsd е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    447
    #5

    Re: skype problem...

    ънисталниго и сложи новата версия , ама като я слагаш спри защитите за всеки случай - имам шпредвид регистри тракъри и т.н
    Като го изтриеш забърши цялата папка че може да има дефектен фаил

  7. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #6

    Re: skype problem...

    Неще, пробвах го на всичките си компове и файда няма . Ако някой може да помогне ...

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #7

    Re: skype problem...

    Адвам всички на ново ... излгежда скайп пак се усраха. Като чета във форумите им няма много добри приказки за този проблем и доста потребители страдат от него. Много са смотани ве ... как ICQ не се издъниха по такъв начин ?!?

  10. wsd
    wsd е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    447
    #8

    Re: skype problem...

    не те знам от кога ползваш ICQ - много мога да разправям - не са мо за контакти ами и за вируси и крадене на пароли и т.н. - да не отварям дума

  11. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #9

    Re: skype problem...

    По - добре е от скайп )). Днес ми се появи целия контакт лист, ахахахахха. Незнам как, просто изведнъж всичко изчезна за момент от скайпа ми и хоп всичките се заредиха на ново. Многоооо интересна работа, но пък факт . Този скайп стана по - мистериозен от бермудския триъгълник .

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #10

    Re: skype problem...

    Проблеми със сървърите, най вероятно. И в ICQ е имало подобни случаи, когато част от потребителите нямат връзка и никой не ги вижда, а при другите всичко е наред. Знам, сега ще кажеш - "ама тези, които не ги виждах, си имаха Скайп, и ми се включваха..." - също не е невъзможно. Радвай се, че всичко се е оправило.

    За мен "трагедията", за която пишеш, показва само едно - станали сме, ама АДСКИ зависими от всички тези начини за комуникация и ако някой отпадне... УЖАС, света свършва

  13. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #11

    Re: skype problem...

    Това е напълно вярно. Голяма част от хората вече са страшно зависими от скайп, ICQ или нещо такова но this is the future .

  14.  
     
  15. wsd
    wsd е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    447
    #12

    Re: skype problem...

    heh кажи ми колко дена можеш да изкараш без телефон и компютър с интернет .. аз не много... няма начин - освен да съм в затвора...

  16. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #13

    Re: skype problem...

    Аз имам въпрос-накой ползвал ли е Skype за връзка със стационарен или мобилен телефон,и ако ДА,какво и къде се плаща?

  17. Senior Member Аватара на Bibi
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    2,757
    #14

    Re: skype problem...

    Да. Плаща се с кредитна карта:
    http://www.skype.com/store/

  18. wsd
    wsd е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    447
    #15

    Re: skype problem...

    може да платиш и в българия
    Услугата се казава SkypeOut. Регистрираш се на сайта катопопълниш формуляр. Следва плащане на кредит (10евро) която сума се изчерпва и като решиш можеш пак да си дозаредиш.
    като стигнеш до кередитните карти избираш Moneybookers. Там също следва регистрация в която посочваш от къде си и те ти казват с кои бълърски банки да работиш. Както се казва - първия път е трудно ...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Skype
    От tristen във форум Общ - софтуер
    Отговори: 15
    Последно: 16-08-07, 11:01
  2. SKYPE
    От Z*E*W*A във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 08-12-06, 17:19
  3. Skype
    От Tecno във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 09-11-03, 17:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе