Резултати от 1 до 5 от общо 5

Firefox , немога да ъпдейтвам.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    12
    #1

    Firefox , немога да ъпдейтвам.

    Ония ден преинсталирах уиндоуса и като му дам на Файрфокса да се ъпдейтва ми дава следното съобщение:

    Update has been disabled by your administrator

    Не съм му забранявал нищо , акаунта ми е с администраторски права , и немога да се сетя как да го разреша.
    Ако някой има някакви идеи , да казва.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #2

    Re: Firefox , немога да ъпдейтвам.

    С каква версия на Firefox си?

    За 1.5 решението на проблема би трябвало да дойде със следната операция:

    Tools >> Options >> Advanced >> tab 'Update' >> "Automatically check for updates to:" маркирай всичките три възможности

    В случай, че горното е вече маркирано, пиши тук да мислим друг вариант...

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #3

    Re: Firefox , немога да ъпдейтвам.

    В случая според мен проблема не е в самия Firefox, а по-скоро във Windows-а. Форматира ли диска преди преинсталацията на Win-a? Ако не си, препоръчвам ти да опиташ деинсталация на Firefox, почистване на registry с някой от известните за целта инструменти, след което да направиш нова инсталация на браузъра (последна версия, 1.5).

    Успех!

    А @BerkStock е прав, че е най-добре да оставиш Firefox-a да си се ъпдейтва сам по указания начин.

  5. Novice
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    3
    #4

    Re: Firefox , немога да ъпдейтвам.

    Честно казано, не съм убеден, че ако настрои програмата да си сваля updates сама, това ще помогне. След като връзката е забранена на "високо ниво", най-много, да не покаже грешка. Разбира се, не пречи да опита. Сещам се за нещо друго - да е забранен определен сайт. Да са забранени инсталации на xpi файлове. Да има някакви ограничения във Firewall, ако има такъв. Малко се съмнявам, че е нещо от гореизброените, но да намятам някоя друга идея..

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    17
    #5

    Re: Firefox , немога да ъпдейтвам.

    Според мене първо трябва да си провериш акаунта в win-a. Пробвай да влезеш с акаунт "Administrator". Ако ефекта е същия си свали последната версия от сайта на мозила, изчисти си преди това комп-а от всички останали и ако ползваш някакъв вид firewall го изключи!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. немога да използвам таблета
    От mirort във форум Мобилни устройства
    Отговори: 11
    Последно: 26-12-14, 19:11
  2. Немога и не мога...
    От krasimladeja във форум Мобилни устройства
    Отговори: 5
    Последно: 02-11-09, 14:28
  3. Немога да дърпам
    От zaks във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 22-03-09, 12:41
  4. Немога да подкарам интернет-а :)
    От Riddle във форум Технологии
    Отговори: 3
    Последно: 07-02-05, 01:28
  5. Немога да си upload-на Аватар
    От dimoh_H във форум За Форума
    Отговори: 7
    Последно: 27-01-05, 14:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе