Резултати от 1 до 7 от общо 7

Проблем с гледане на филми

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    97
    #1

    Проблем с гледане на филми

    Здравейте,
    Абе незнам ко стана. но в последно време не мога да гледам филми нормално винаги става така че филмите ми понакъсват.Преди такова нещо не ми се бе случвало, от как се помня ползвам к-лаит и никви проблеми.Машината е P3 533@600, 192mb PC133, 40Gb Maxtor, Gforce2 MX200 32MB t.n.Ако имате идея какъв е проблема ще съм ви много благодарен за съвет

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #2

    Re: Проблем с гледане на филми

    Кои филми ти накъсва - новите или стари, които преди не е накъсвал?


    Добавено:

    Дано не си с версията на "K-LITE" "откакто се помниш", защото всеки месец излизат нови версии и е препоръчително да си с последната, ако искаш всичко по-новичко да ти се движи гладко...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    97
    #3

    Re: Проблем с гледане на филми

    Ами новите накъсват, но и преди такива съм гледал.Този проблем ми се яви преди 2,3 седмици.Ползвам К-лайт 2,69 т.е предпоследния.

  5. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #4

    Re: Проблем с гледане на филми

    Странно наистина. Машината ти е достатъчно "мощна" за да си кара всякакъв род филми без проблем (дори и "DVD"). Явно нещо друго има... Да си бъзикал "DirectX"-а или да си инсталирал нещо, което би повлияло на видеото - някоя програма или игра? Проблемът резидентен ли е или се проявява частично? Ебaси к'ва дълбока глупост съчиних...


  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    97
    #5

    Re: Проблем с гледане на филми

    Ами, нищо не съм базикал, поне доколкото се сещам!Пробвах и с ХР соdec pack и пак същата история!Мислех вирус да не е ама въпросната машина не е вързана в нета

  7. Novice
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    4
    #6

    Re: Проблем с гледане на филми

    От както си купих ДВД /Елите 366х/ също забелязах, че филмите ми не са "еднакви", някой сечат, други не. От сервиза ми казаха, че ДВД-то не можело да поддържа всички кодеци, които непрекъснато излизат и се актуализират. На друго място четох, че това се получавало само при филмите записани при 23 кадъра в сек. На трето място четох нещо трето. Предполагам, че си изтрил или променил нещо без да се усетиш. Пробвай със Систем Ресторе до датата, когато всичко си е било наред?
    Аз лично имам също проблем - филми записани от две СД-та, преди си вървяха от начало до край, а сега ми спират на края на СД1 и трябва да стартирам СД2. Някой знае ли нещо по въпроса?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    97
    #7

    Re: Проблем с гледане на филми

    Хора, реших го проблема. преинсталрах к-лаита и пръжнах компа малко Ся вече нема ядове. Благодаря на всички все пак щот сте :Super:

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. проблем с гледане на филми
    От bilian във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 03-01-10, 18:20
  2. Проблем при гледане на филми
    От swan_ във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 47
    Последно: 10-12-09, 17:41
  3. проблем със размера на картината при гледане на филми.
    От orlincho във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 5
    Последно: 10-10-07, 04:57
  4. Проблем при гледане на филми
    От hecoat във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 6
    Последно: 19-02-06, 14:16
  5. Проблем с Гледане на филми на DVD..
    От MAD във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 12-07-05, 13:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе