Резултати от 1 до 9 от общо 9

Въпрос относно Miranda

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    57
    #1

    Въпрос относно Miranda

    Здравейте... Може ли някак да се направи така че миранда да използва само Списъка на ICQ само от сървъра ... Без да го пази и на компютъра ?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #2

    Re: Въпрос относно Miranda

    Лично на мен не ми е известен и мисля, че няма подобна опция. За целта ползвай QIP, след последните подобрения смело мога да кажа, че е по-добра от Miranda (с изключение на поддръжката на plugins). Ако искаш да ползваш едновременно и други протоколи освен ICQ, пробвай Trillian.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #3

    Re: Въпрос относно Miranda

    Цитат Първоначално публикувано от parazit
    Здравейте... Може ли някак да се направи така че миранда да използва само Списъка на ICQ само от сървъра ... Без да го пази и на компютъра ?
    Аз не се сещам за ICQ-клиент (и стандартните, и най-често срещаните алтернативи), който да не пази контактите и на машината - най-малкото под формата на backup на листа с контактите (нещо, което и QIP вече прави)

  5. wsd
    wsd е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    447
    #4

    Re: Въпрос относно Miranda

    на трилиан ги пази на компа също..

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    64
    #5

    Re: Въпрос относно Miranda

    Ами някой може ли да ми кажа как да изкарам скритите icq потребители на Trillian, така както при миранда. И още нещо само при мене ли не работи търсачката за нови icq контакти? :brickwall:

  7. wsd
    wsd е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    447
    #6

    Re: Въпрос относно Miranda

    Цитат Първоначално публикувано от didko
    ........ И още нещо само при мене ли не работи търсачката за нови icq контакти? :brickwall:
    днес имаше проблеми със сървърите но всичко се оправи ...

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #7

    Re: Въпрос относно Miranda

    Основната разлика между Miranda и останалите клиенти, за които стана дума: Miranda пази промените, които правиш по contact list-а (добавяне, изтриване, преименуване на потребители) само на компютъра, което в един момент установих, че е доста досадно. Поради това, предполагам, @parazit е задал въпроса си. А иначе сте прави, че всички си пазят списъка и на компютъра, но направените промени отразяват и на сървъра.

    @parazit, дай малко яснота по въпроса - какво по-точно искаш да постигнеш ?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    57
    #8

    Re: Въпрос относно Miranda

    Ами точно затова за което говориш, Искам да се използва главно сървърът а не данните на компютъра... пък нека си ги пази където иска... Получават ми се някакви аномалии... сменям UIN защото не само аз ползвам PC то и това тотално ми омаза контактлистите ...

  11. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #9

    Re: Въпрос относно Miranda

    Има, www.jimm.org - клиента е за мобилни телефони и работи под java платформа. Ако има начин да се стартира на РС, jimm-а е напълно функционален icq клиент и не пази контакт листа, а всеки път го тегли от сървъра

    Добавено: в пакета Netbeans IDE (http://www.netbeans.org/) имало mobile java емулатор. Не съм го тествал...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. въпрос относно лсд
    От marea-ta във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 15-08-10, 18:12
  2. Въпрос относно DC++ ?
    От ipnaid във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 09-09-06, 23:32
  3. Въпрос относно PSU?
    От saint056a във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 21-04-05, 18:39
  4. ВЪпрос относно SP 2
    От viper във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 06-07-04, 19:13
  5. Въпрос относно DVD
    От m във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 22-04-04, 14:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе