Резултати от 1 до 4 от общо 4

partition magic 7.0 сливане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #1

    partition magic 7.0 сливане

    без да искам си разделих един празен хард 4 гб на 2x2 гб въпроса ми е как мога да ги слея обратно без втория да става директория на първия или обратното,а да е 1 устройство както си беше ???

    и другия ми въпрос: купих си hdd rack и единия ми хард диск нещо не иска да го засича като 'removable storage' хард диска , за който говоря по горе го разпознава като две устройства ,но този не иска 3 гб е и си работи пробвах го при един приател и при него работи ама при мен не иска ... на какво може да се дължи това ???

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    26
    #2

    Re: partition magic 7.0 сливане

    - какъв би бил проблема ако втория partition след merging стане директория на 1-вия - то само това е начина отново да станат 1 partition - т.е 1 устройство, ако не искаш съдържанието да е в директория - не го оставяй в нея
    - като закачиш този хард без това чекмедже проблеми има ли с откриването му?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    123
    #3

    Re: partition magic 7.0 сливане

    В версия 8.хх може да го направиш така:
    1. Унищожаваш единия дял (този без инфо)
    2. Променяш размера на останалия, така че да заема цялото пространство. (операцията е RESIZE)

    Доколкото си спомням във версия 7.хх пак беше така.

    Успех

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #4

    Re: partition magic 7.0 сливане

    ами и с resize става,ама все пак си остават 2 устройства,щото на второто остават някакви мб/проблема ,е че бих искал да кача файлове по големи от 2 GB/* ... и двата харда ги закачам на ide/slave/ и си ги засича ... но не и през usb при втория проблемния само ми изписва 'new hardware found ide to usb 2.0' и след секунди изчезва... няма го нито в 'device manager' , нито в partitiona ...

    при моя познат обаче си бачкаше... данеби нещо в bios-а да трябва да се бутне ...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Как се работи с Partition Magic?
    От DerekMTN във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 09-05-06, 20:02
  2. Проблем с partition magic
    От Sunny във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 08-11-05, 18:22
  3. Partition Magic plugins or sth...
    От BerkStock във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 04-12-04, 18:22
  4. Nedovar6en Partition Magic
    От LordOfEvil във форум Windows
    Отговори: 17
    Последно: 31-12-02, 18:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе