Резултати от 1 до 6 от общо 6

DVD-RW + NERO

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    98
    #1

    DVD-RW + NERO

    искам да запиша двд исо файл на двд-плафон.
    но проблема ми е, че не иска да затвори сесията. казва че не може да финализира сесията на disc-at-once, защо е така? файла е all windows от аренабг.ком я изтеглих.
    ако някой го е записвал и записва исота на двд да ми обясни как става.....лошото е, че прееба 2диска така.
    нещо явно при мен е проблема, защото като записвам филми наприер затваря сесията....явно нещо аз преебавам....това не ми е ясно къде!

  2.  
     
  3. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #2

    Re: DVD-RW + NERO

    Ako записваш ISO избери от настройката "Track-at-once" , тогава ще ти разреши да затвориш сесията.

    И за да не "хабиш" подложки , първо пробвай със симулация, без да записваш - избира се пак от настройките. Ако стане - тогава записвай.

  4. XaugyTuH
    Guest
    #3

    Re: DVD-RW + NERO

    Моят гениален съвет е да пробваш някоя малка програма с елементарно меню.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    98
    #4

    Re: DVD-RW + NERO

    ама на мен като тръгна да записвам с двд-писачката.....не ми разбрешава да избирам трак-ат-онце
    как да му задам в менюто?

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #5

    Re: DVD-RW + NERO


    и аз се сблъсках с нещо подобно - когато се опитах да прибавя xvid филм към още няколко филма записани мултисесийно на двд подложка, нерото ми отказа със съобщение, че не можело да дописва при disc-at-once, а опцията Track-at-once не беше достъпна (може би беше и обратното, забравил съм вече)...реших, че при последния запис съм забравил да избера DVD, и съм записал последната сесия като СД (ако това е възможно... )...престанах да мисля за този проблем, гледам настройките при запис и нямам проблеми...

  7. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #6

    Re: DVD-RW + NERO

    Цитат Първоначално публикувано от Tai-Pan
    ама на мен като тръгна да записвам с двд-писачката.....не ми разбрешава да избирам трак-ат-онце
    как да му задам в менюто?
    Я кажи точно стъпка по стъпка как записваш, защото аз като записвам ISO-ta направо ми е настроено на Track-at-once.
    Аз започвам така:
    1. Затварям всякакви видове прозорци в нерото, оставям само главния.
    2.От менюто -> Recorder-> Burn Image -> и посочвам ISO-to. След това ми се отваря прозореца в който правя различните настройки.

    Редакция: Сега забелязах ,ч че това се отнася за запис върху CD подложки. Когато избера DVD опцията се превключва на disc-at-once и става неактивна.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въпрос за Nero
    От Jogo_1 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 17-01-06, 11:36
  2. Проблем със Nero
    От Abadon във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 19-01-05, 16:06
  3. Nero 5
    От DMAcs във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 25-07-03, 22:25
  4. NERO 6
    От rub във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 18-07-03, 19:15
  5. Win i Nero
    От nniki във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 06-04-03, 20:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе