Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 28

Търся тест на различни антивирусни отпреди година!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    59
    #1

    Търся тест на различни антивирусни отпреди година!

    Преди около година в някой форум излезе много добър тест на около 8-10 антивирусни програми и как те откриват вирусите в специално подготвен архив пълен с вируси. Ставаше въпрос за голяма цифра над 1000 вируса. В този тест едни от най добрите излязаха Norton и Kaspersky. Интересното беше че изгряващата тогава NOD32 не мръдна от последното място със значително предимство на другите антивирусни пред нея. Сега търся този тест навсякъде по форумите и не мога да го открия. Някой ако го е виждал и ако знае къде мога да го намеря да пише адреса. Ще съм много благодарен.

    Искам да докажа на всички NOD32 потребители че тази антивирусна не е кой знае какво макар че най вероятно с времето се е подобрила значително.

    Благодаря.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    542
    #2

    Re: Търся тест на различни антивирусни отпреди година!

    Нагазваш в много дълбока кал ми се струва. Докажи първо на Virus Bulletin, че единственият продукт, който не е фейлнал нито един тест от повече от 5г не струва. Все пак това е въпрос на личен избор и предпочитания. и за да не се изражда темата още от начало ето ти един линк и сподели резултати и наблюдения чак като си готов. успех.

  4. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #3

    Re: Търся тест на различни антивирусни отпреди година!

    Не че искам да ги хваля много ама защо не прочетеш това:
    http://www.nod32.bg/main.php?id=11&pressID=1

    В последно време чувам много добри отзиви и за eTrust Antivirus

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #4

    Re: Търся тест на различни антивирусни отпреди година!

    В този форум имаше дискусия по темата:
    http://forum.setcom.bg/index.php/topic,23129.0.html
    но резултатите май не са тези, които търсиш

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    898
    #5

    Re: Търся тест на различни антивирусни отпреди година!

    Наистина въпрос на личен избор,но ето страница с тестове
    http://www.nod32.bg/main.php?id=16

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #6

    Re: Търся тест на различни антивирусни отпреди година!

    аз имам архивирана папката с вируси ,Пандора* се казва мога да ти я пратя ако искаш. http://anti-virus-software-review.toptenreviews.com/ малко статистика

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Bibi
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    2,757
    #7

    Re: Търся тест на различни антивирусни отпреди година!

    Дали не издирваш това?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    59
    #8

    Re: Търся тест на различни антивирусни отпреди година!

    Цитат Първоначално публикувано от mitkko
    Нагазваш в много дълбока кал ми се струва. Докажи първо на Virus Bulletin, че единственият продукт, който не е фейлнал нито един тест от повече от 5г не струва. Все пак това е въпрос на личен избор и предпочитания. и за да не се изражда темата още от начало ето ти един линк и сподели резултати и наблюдения чак като си готов. успех.
    Мерси за линка. Точно този беше архива. Сега ще го дръпна и ще направя сравнителен тест с актуални версии на антивирусните програми. Смятам че NOD32 няма да бъде на едно от челните места а точно обратното, на едно от последните.

    Само трябва да ми остане малко време и комп. който да рискувам да заразя, защото може и да стане някой фал.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #9

    Re: Търся тест на различни антивирусни отпреди година!

    Цитат Първоначално публикувано от Vandal
    Не че искам да ги хваля много ама защо не прочетеш това:
    http://www.nod32.bg/main.php?id=11&pressID=1

    В последно време чувам много добри отзиви и за eTrust Antivirus
    Не я препоръчвай колега. Точно с нея ме налази гадина около 10.02. Сгъби се вин експлорера.Всичко друго си работеше. eTrust Antivirus* откри вирус но не можа да го изчисти. Така мина 1 седмица в мъки с надеждата, че новият упдейт ще опраи нещата , но не стана.
    Минах на Avast - че Pro на работа.
    В къщи смених Нортона също с Аvast , че компа се бави много от Нортона.

  12. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #10

    Re: Търся тест на различни антивирусни отпреди година!

    @alligator
    Чуден подход имаш към антивирусните.
    Вместо да пробваш няколко и да ползваш тази,която ти харесва,върши работа и др,ти си тръгнал да доказваш странни хипотези.
    Не виждам как би могъл да докажеш подобна глупост



  13. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #11

    Re: Търся тест на различни антивирусни отпреди година!

    Преди време когато този архив с вируси беше плъзнал по форумите си спомням как спорех ,че " .. всички признават НОД32 като най-добрата антивирусна -вие ли го успорвате ?!? " ,но от тогава изтече много вода и въпреки ,че редовно ъпдейтвах дефиниции НОД32 пусна достатъчно вируси за да мина на АВАСТ.

    За потребителите на НОД32 искам да споделя ,че нима нищо по-добро 7 вируса след като сканнах с аваст .

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #12

    Re: Търся тест на различни антивирусни отпреди година!

    С времето се мени и качеството на добрите антивируси. Към днешна дата, според моето субективно мнение задължително трябва да присъства и AVAST. Kато видя сравнение на антивируси, където го няма Avast-a ми става ясно колко представително е сравнението.

  16. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    322
    #13

    Re: Търся тест на различни антивирусни отпреди година!

    Цитат Първоначално публикувано от alligator
    Преди около година в някой форум излезе много добър тест на около 8-10 антивирусни програми и как те откриват вирусите в специално подготвен архив пълен с вируси. Ставаше въпрос за голяма цифра над 1000 вируса. В този тест едни от най добрите излязаха Norton и Kaspersky. Интересното беше че изгряващата тогава NOD32 не мръдна от последното място със значително предимство на другите антивирусни пред нея. Сега търся този тест навсякъде по форумите и не мога да го открия. Някой ако го е виждал и ако знае къде мога да го намеря да пише адреса. Ще съм много благодарен.

    Искам да докажа на всички NOD32 потребители че тази антивирусна не е кой знае какво
    макар че най вероятно с времето се е подобрила значително.

    Благодаря.
    Интересно,защо точно това искаш да докажеш?Смяташ ли,че ще откажеш от използването и потребителите,които са и фенове?Аз съм от 1 година с нея и вирус не съм хванал досега.Хайде,откажи ме...И защо точно NOD32?
    Бях и с Avast известно време и от нея съм доволен.И с нея не хванах вирус.Защо не докажеш,че и Avast е боклук?Както и останалите?
    Ефективността на едно антивирусно приложение се измерва (за мен) с това,какво е направило за определен период (да кажем година) за обекта,който защитава.Е,навсякъде има доволни и недоволни,това означава ли,че през ден трябва да си сменям антивирусната защита,защото някой си казал така и защото тръгнал да доказва нещо си?И кой е този някой си,първо?
    Просто се чудя на акъла на такива като тебе...Ами...всеки влак си има пътници,така и всяко приложение от съответна група си има привърженици - доволни или не дотам...Какво има да доказваш?
    Писна ми от такива "доказвания".
    Извинявам се,ако съм обидил някого - било е неволно.Просто не можах да се сдържа...

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    59
    #14

    Re: Търся тест на различни антивирусни отпреди година!

    Вижте сега, аз ще си направя теста, дори ще го публикувам в форума. Напоследък много мои приятели здраво са се вързали към NOD32. Това че не са хванати вируси за определен период от време не означава че антивирусната е силна, може да има десетки причини а и както всички знаем най добрата антивирусна сме самите ние. Допреди 1 година когато я видях за първи път антивирусната си я сложих и я тествах. Как си представяте да ви се сканират близо 100гб хард за около 3 мин - малко невероятно но факт. Оттогава мина доста време и някакси славата на NOD32 пак изби на преден план и всички се зарибиха по нея, сега искам да видя дали славата е основателна. А това да четете тестове в страницата на NOD32 - смятам че е излишно. Те няма да си направят антиреклама много ясно. Ако видите страница на друга антивирусна съответно ще се хвали друго име и т.н. Може нод-а наистина да е супер лека антивирусна, уверих се в това но дали има реална полза от нея. Не смятам че въпросния архив ще е пълен с много нови вируси но да видим как новите антивирусни ще се справят с него. Преди година като четох теста беше направено следното заключение, ако Нортън, Касперски и другите водещи фирми хващаха около 70% от вирусите в архива то Нод32 хвана около 30%. Сега нещата може да са променени. Ще видим това ...

    Не искам да налагам мнението си на никого от форума коя антивирусна е добра и коя не е добра. Аз съм с Norton Corporate Edition 10 и съм много доволен от нея. Всеки използва това което иска но има и хора които незнаят към какво да се насочат.

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    542
    #15

    Re: Търся тест на различни антивирусни отпреди година!

    Аз си мисля, че с резултатът от теста е предизвестен: обречен си на реинстал на вин-а като знам как съвместими са всичките антивирусни и обичат да споделят ресурси. Пък и като тръгнеш да слагаш и махаш ако това ти е подхода няма ка кда не си направиш регистрите на салата.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Проблем с антивирусни
    От veni във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 07-05-09, 11:16
  2. Тест: 29 антивирусни програми
    От IvO™ във форум Общ - софтуер
    Отговори: 50
    Последно: 16-06-07, 21:32
  3. Отговори: 2
    Последно: 19-02-07, 00:53
  4. Още един мега тест на антивирусни
    От Flex във форум Общ - софтуер
    Отговори: 25
    Последно: 13-12-06, 15:20
  5. Търся тест ДВД за настройка на ТВ?
    От rudy във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 12-07-05, 11:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе