Резултати от 1 до 13 от общо 13

Mога ли да влезна в My documents......

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    225
    #1

    Mога ли да влезна в My documents......

    Сложих си хард на компа на който има windows, мога ли да влезна в My documents на тоя windows и как, през моя комп.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #2

    Re: Mога ли да влезна в My documents......

    Ако харда е с ХР : Documents and Settings/user/my documents...
    user- ако има повече от един си избираш който ти трябва...

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    225
    #3

    Re: Mога ли да влезна в My documents......

    ама не ми дава да влезна там, и ми показва че папката е празна, а имам едни важни документи там.

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #4

    Re: Mога ли да влезна в My documents......

    хммм, интересно...ако твоя Уин не открива, че на другия/новия хард има друг Уин не би трябвало да има проблем...пробвай с някой Файл менаджер от 'по-директните' ала Нортон Командър или там както се казваше...аз съм до тук...

  6. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #5

    Re: Mога ли да влезна в My documents......

    Бе ... аз ли нещо не мога да разбера или ти не можеш да обясняваш.

    "Сложих си хард [какъв хард, с Win ли е] на компа на който има windows, мога ли да влезна в My documents на тоя windows [на кой Windows от двата] и как, през моя комп [кой твоя комп, тоя с Windows-а или на "новия" хард]."

    Напиши подробно каква точно е ситуацията, за да получиш отговор.

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    360
    #6

    Re: Mога ли да влезна в My documents......

    DerekMTN, "My Documents" е просто именована папка която се намира на \Documents and Settings\[Username - това е името на юзъра който се е логнал - Administrator, DerekMTN, някъде там, ако не си сигурен - проверяваш всички]\My Documents. Та когато закачиш харда с другия уиндоус прегледай неговата папка Documents and Settings и ще си намериш документите

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #7

    Re: Mога ли да влезна в My documents......

    може да има проблем с правата... погледни дали имаш права да гледаш вътре, смени owner-а евентуално.

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    496
    #8

    Re: Mога ли да влезна в My documents......

    Цитат Първоначално публикувано от DerekMTN
    ама не ми дава да влезна там, и ми показва че папката е празна, а имам едни важни документи там.
    Цитат Първоначално публикувано от dark
    може да има проблем с правата... погледни дали имаш права да гледаш вътре, смени owner-а евентуално.
    Не му дава да влезне, пък му показва, че е празна... Изглежда Smurfa и Flex са прави - не се гледа, където трябва.

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #9

    Re: Mога ли да влезна в My documents......

    Значи почти съм сигурен че се сещам какво се получава....твоя Вин (на хард А), решава че Мой Документи ги има и на хард Б (тоя другия) и автоматично заключва папките на другите юзъри (тези които са на Вин 2 на хард Б)...как го обясних... ...както и да е ...значи ако не стане с някоя програмка ала Тотал Командър трябва да ръчнеш Вин-а ама незнам кой от двата...може би и двата айде хакерите да се изкажат
    п.с. ако можеш по някакъв начин да обясниш на твоя Вин че другия хард (Б) не го чеше :knuppel2:
    пс2 Най-лесния вариант : връщаш хард Б на комп-а му ...буууут и местиш файловете някъде на не толкова скришно място :coolsmiley:

  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #10

    Re: Mога ли да влезна в My documents......

    smurfa, голям си майтапчия windows да не е баба ти пена, че да разсъждава ?

    my document, които "знае" windows-a, са тези my documents, които са на С:. за него няма други my documents, освен тези, които той сам си е създал.

    за да влезеш в старите си my documents, които са на D: просто отиваш с windows explorer или който file manager ползваш, на d:\documents and settings\(user)\my documents

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    496
    #11

    Re: Mога ли да влезна в My documents......

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    smurfa, голям си майтапчия windows да не е баба ти пена, че да разсъждава ?

    my document, които "знае" windows-a, са тези my documents, които са на С:. за него няма други my documents, освен тези, които той сам си е създал.

    за да влезеш в старите си my documents, които са на D: просто отиваш с windows explorer или който file manager ползваш, на d:\documents and settings\(user)\my documents
    Точно така, с уговорката, че ако на D: има препратка към "My Documents" тя ще те отведе към C:, а не към D:.
    Сега за да познаем каква всъщност е ситуацията, остава да хвърлим и един боП.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #12

    Re: Mога ли да влезна в My documents......

    Това е ВИНБОЗ все пак...Винбоз всичко може...Вие просто не знаете...абе я дайте бобеца насам...

  16. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    360
    #13

    Re: Mога ли да влезна в My documents......

    Ами ъъъ.... според мен DerekMTN е затаковал цялата работа и нас покрай нея и е отишъл да пие та ние само на приказка се намираме тука

    ПС: Абе да му... СМФ-то се гъбарка с мене, пиша реплай в куик-а долу и ми казва че такава тема вече съм бил пуснал(?), при повторен опит че съм трябвало да изчайам 60 секунди... ай да си...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. C:\Documents and Settings\Anyone
    От jarrett във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 13-03-08, 15:55
  2. Documents and Settings от стария Windows
    От poznai във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 07-08-05, 00:37
  3. Problem s Upload na binary and documents
    От alexandro във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 28-03-03, 11:15
  4. Premahvane na "Documents" ot Star Menu-to
    От Wolf4o във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 19-10-02, 13:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе